Była żona pozywa Marcinkiewicza za wpis o niszczeniu mu życia

Kazimierz Marcinkiewicz dwa dni temu zapowiedział, że wycofuje się z życia publicznego, ponieważ była żona uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie. Izabela jest oburzona takim przestawieniem sprawy, dlatego pozywa byłego męża o naruszenie dóbr osobistych.

wróć do artykułu
  • ~ferdunio
    (2019-07-29 09:42)
    Marcinkiewicz,odbierz jej przywilej noszenia twojego nazwiska!.
  • ~świetnie :-D
    (2019-07-29 10:37)
    Buhahahahahaha!!!!! Ale yaya! Cała Polska ma rozrywkę i radochę :-)
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-07-29 11:07)
    I żałosnego kabaretu będzie ciąg dalszy.
  • ~antyMOnia
    (2019-07-29 11:11)
    Byli "ozdobami" na okładkach kolorowych magazynów dla "wyższych sfer" i artykułów o swojej "wielkiej miłości" w tychże. A teraz upadli na dno, zwłaszcza lowelas Kazz. Swoją drogą proponuję na wydziałach socjologii tematy prac mgr i dr - bogate żródło materiałów wiedzy w brukowcach, pudelkach i u takich speców jak KKP- na temat takiego obnażania swoich "uczuć" przez pary celebryckie na łamach kolorowanek glamour.
  • ~Kunegunda
    (2019-07-29 11:13)
    I tak się zachowują dorośli ludzie....były premier RP.. Brak słów. A nie prościej było zapłacić? O wcześniejszej zdradzie już nie wspomę.
  • ~Edek
    (2019-07-29 11:18)
    No to Kaziu trafiłeś na swego i sruuu pozamiatane :D
  • ~Osleples, zglupiales ?
    (2019-07-29 11:35)
    Kaziu, gdzie Ty oczy miales aby ozenic sie z ta niepelnosprawna Izabela ?
  • ~Grazyna Rosińska
    (2019-07-29 11:37)
    A co miał jej płacić ? Kobieta w wieku zdolnym do pracy, to do pracy . Dzieci z nim nie ma i robi widowisko .Żałosna . Wiedziała , że miał żonę i przede wszystkim dzieci.
  • ~nina
    (2019-07-29 11:43)
    Zyje ponad 70 lat ,ale tak glupiej ,prymitywnej baby nie spotkalam. Typowy wampir energetyczny,zniszczy kazdego kto nie spelni jej zyczen, sad powinien skierowac ja na badania psychiatryczne,to jest bardzo zla kobieta, nie zycze nikomu spotkac takiego wampira na swojej drodze.
  • ~lll
    (2019-07-29 11:49)
    Stalkerka jest nienormalna. Trudno wariatkę okiełznać. Biedny Marcinkiewicz.
  • ~zin
    (2019-07-29 12:08)
    odrzucona kobieta jest zdolna do wszyskiego aby sie zemscic To jest ostrzezenie dla innych mezczyzn
  • ~Iceman
    (2019-07-29 12:11)
    Tak po ludzku to mi szkoda tego Marcinkiewicza... Jeśli chodzi o kobietę to nie mógł trafić gorzej...
  • ~boot
    (2019-07-29 12:11)
    głupia krowo, weż się do roboty pasożycie
  • ~wiktoriacz88
    (2019-07-29 13:50)
    Stalkerka do roboty kto dał jej grupę jak jest chora to renta .Lecz na rentę trzeba zapracować anie doić chłopa .
  • ~BUR....DEL MAMA
    (2019-07-29 14:28)
    Każ trza było przyjść do nas na LODA a nie kupować LODZIARNIE
  • ~Inez
    (2019-07-29 14:37)
    Zniszczyła rodzinę. Teraz wypowiada się "ja jako wierzyciel...." Ale ma za swoje miał fajną żonę zmienił na "lepszy model", który okazał się znacznie gorszy. Życie.
  • ~PL
    (2019-07-29 14:40)
    Ale sobie żonę znalazł. Teraz ten nierób będzie mu zatruwał życie nawet jak będzie miał piątą żonę. Nie rozumiem polskiego prawa, dlaczego ona dostała alimenty jak nie miała z nim dzieci. Poza tym wypadek sama spowodowała, niech ZUS płaci jej jakąś rentę a nie były mąż. Ten przykład jest dobry, żeby nie wchodzić w związki małżeńskie.
  • ~Pradziad
    (2019-07-29 16:36)
    Dwoch ekshibicjonistow, ktorzy sie strasznie nudza i nie maja nic innego do roboty. Ludzie, trzeba sie tylko dookola rozejrzec, mozna sie czyms pozytecznym zajac, dla doobra innych, a nie tak destruktywnie , jeden drugiego..Dajcie mi mlotka, to palne najpierw jednego, a potem drugiego, moze pomoze!
  • ~les
    (2019-07-29 21:17)
    ona nie jest niepelnosprawna ale kijanka ktora zeruje na latwiznie chodzi z tym temblakiem tylko od parady jaka to ona nieszczesliwa ,stara krowa leniuch powinna sie opamietac
  • ~poppo
    (2019-07-29 22:13)
    Oj Kaziu, Kaziu. Idziesz do agencji, płacisz parę stówek, wychodzisz i nie grożą ci ani alimenty, ani pozwy, ani stalkerki. Nauczka na przyszłość.