Lara Gessler o swoim dzieciństwie: Moi rodzice żyli jak polscy Carringtonowie z "Dynastii"

Lara Gessler jest córką Magdy Gessler oraz jednego z najsłynniejszych polskich restauratorów, Piotra Gesslera. Jak sama przyznaje, w dzieciństwie niczego jej nie brakowało, bowiem rodzice żyli jak Carringtonowie z "Dynastii".

wróć do artykułu
  • ~Mikizpragi
    (2019-06-24 08:34)
    Dziecko obudź się znałem Twojego ojca i brata z lat kiedy nikt jeszcze o nich nie słyszał.... Normalni ludzie bez żadnego hallo Dziś ten świat oszalał twoja mama wyrocznia od kuchni wujkowie bracia itd z jakiego powodu???? Bo co wrzuca sledzia do czekolady i bedzie to oryginalne danie Śmiech mnie ogarnia.... Jedyne co was łączy z jedzeniem kiedyś to... Cukiernia staropolska na ul Radzyminskiej w Wawie. Niestety ciągle była zamknięta... Może dziadek czasu nie miał tak udzielał się w PZPR.... Więc daj spokoj z tymi Caringtonamj bo śmieszna jesteś
  • ~Zik
    (2019-06-24 07:23)
    A kogo toto interesuje?
  • ~Kazek ,,,,.........,,,,..,
    (2019-06-24 10:51)
    Pracowała w firmie mamusi jako wtyka . Bo mamusia myślała ,że wszyscy ją okradają i pójdzie z torbami. Nie ma co ukrywać, tak to jest w tych małych firmach rodzinnych.
  • ~fakirka
    (2019-06-24 11:31)
    Ja jej puchatą matkę cały czas widywałam w kolorowych miesięcznikach i zastanawiałam się co ona tam robi, właścicielka jakiejś winiarni w stolicy czy co tam było w latach 90. Dopiero później pisali, że to resortówa zwykła była
  • ~Agugu
    (2019-06-24 08:06)
    Urodą nie grzeszy...
  • ~baska
    (2019-06-24 09:29)
    Mitomanka ,,nic dodac,nic ujac!
  • ~xxxx
    (2019-06-24 10:55)
    Tylko urody Carringtonów im zabrakło.
  • ~salineczka
    (2019-06-24 11:50)
    Dodajmy - było to życie na cudzy rachunek, bo płacili za to niespłaceni do dziś wierzyciele. Obleśne, a bezrefleksyjne mówienie o tym publicznie świadczy o pogubieniu już nie tylko instynktu moralnego, ale przede wszystkim SMAKU, co w branży restauratorskiej nie wróży najlepiej.
  • ~kibic
    (2019-06-24 12:00)
    PROSTACZKA !!!
  • ~hkgyjthrsgeafWD
    (2019-06-24 10:42)
    Ale to znaczy , że ry..ć..kał się tam każdy z każdym i każdą, ja w serialu ? Dziecko, to ty może nawet swojego prawdziwego ojca nie znasz :-)
  • ~Legenda dla ubogich
    (2019-06-24 16:29)
    A te miliony dlugow w latach 90 ychktorych nie splacali ?