Izabela Marcinkiewicz znów żali się na byłego męża: Zostałam pozwana

Telenowela w wykonaniu państwa Marcinkiewiczów zdaje się nie mieć końca. W kolejnej odsłonie tego małżeńskiego dramatu Izabela skarży się na fakt, iż tym razem to ona została przez Kazimierza pozwana.

wróć do artykułu
  • ~Ninio
    (2019-06-07 12:45)
    Niech sie zatrudni u Krysi z Agencji - tania dzifka:)
  • ~nina
    (2019-06-07 12:02)
    Idz sie babo lecz.
  • ~baroni70
    (2019-06-06 06:38)
    Dawać ją do tańca z gwiazdami,niepełnosprawność minie...
  • ~a wszystko szlo jak po maasle,ale jeden gada ze konia sie zm
    (2019-06-05 21:33)
    nie On jeden sie tak wyrychtowal, a u nas na prowincji to mowia,ze mozna zostac wystrychnietym na dudka, abo gadajo,tak , widzialy galy co braly, abo , jesli chlop nie mysli glowa, to lep mysli za niego i cos tam jeszcze gadaja,o i co gadaja ze az wstyd pisac.
  • ~oglądacz
    (2019-06-05 20:44)
    Mupet Show wysiada przy tej kobiecie.
  • ~Dobra rada
    (2019-06-05 19:58)
    Od egzekucji długów jest komornik, a nie media. A co do pracy, to prawą rękę i nogi ma zdrowe. Niech wystąpi poprzez starostwo do komisji d/s orzekania o niepełnosprawności o ustalenie stopnia niepełnosprawności. Umiarkowany stopień otworzy jej drzwi do wielu zakładów pracy. Nie tacy niepełnosprawni jak ona pracują. Ale coś mi się widzi, że ona zbyt chętna do pracy nie jest. Kaziowi otworzyły się oczy trochę za późno.
  • ~Krystyna z. Agencji
    (2019-06-05 19:00)
    Izka, ale ci Kazek dowalil. A nie mowilam...
  • ~Kobieta
    (2019-06-05 17:06)
    Drugie żony powinny dobrze się zastanowić, czy warto brać sobie faceta, który nie szanował pierwszej żony,ośmieszył ją na oczach całej Polski i porzucił jak zużyty kapeć. A taki katolicki z gę*ą pełną katolickich wartości rodzinnych był. Ja kibicuję Izabelli, za krzywdy pierwszej żony i dzieci.
  • ~Sławek
    (2019-06-05 16:18)
    Panie Kaziu Pan się nie boi, cały naród murem za Panem stoi.
  • ~Obserwtor
    (2019-06-05 15:42)
    Żeby ona chociaż ładna była. Oj Kaziu, Kaziu.
  • ~mkk
    (2019-06-05 14:46)
    I dobrze tak Panu Kaziowi. Za wszystkie szkody, jakie pod patronatem PiSu i Kaczyńskich nam Kazek M. wyrządził Pan Bóg pokarał go oszołomstwem na punkcie Pani Isabelli, wybitnej poetki. A ta już mu zalezie za skórę, nie bójcie się, jak każda "cwana gapa". Ot,odpłata od losu....
  • ~wyjechac po to, zeby wrocic na drzwiach od stodo
    (2019-06-05 14:37)
    w mediach strasza, ze fachowcy moga nam zaczac wyjezdzac, i co wtedy, ano przecie Kaz wyjechai wrocil, a z nastepnymi moze byc to samo.
  • ~tras
    (2019-06-05 13:29)
    DOBRZE, nich sie szarpią. Zasłuzył sobie na to najwiekszy obciachowiec III RP
  • ~qwerty
    (2019-06-05 13:17)
    przestańcie na litość boską pokazywać te dwa egzemplarze , nie macie ciekawszych tematów ???? ...ygać już się chce na widok tego duetu
  • ~Caveman
    (2019-06-05 13:11)
    Po co nam ta opera mydlana? To jest ich prywatna sprawa, nie jest nam to potrzebne. Pan Marcinkiewicz nigdy nie powinien sprawowac zadnej funkcji publicznej po tym jak pracowal dla Goldman Sachs po tym jak byl premierem. (Informacje o wewnetrznym stanie i mechanizmach panstwa zapewne przekazywal tej firmie, (typu co kto moze, kto jest kim, z kim trzeba co zalatwic, kogo mozna przekupic, kto ma jakie haki na kogo, co mozna jeszcze kupic i za ile, itp itd. nie ma zadnego innego powodu dla ktorego ta firma mialaby tego pana zatrudnic, rekinem finansowym to on nie jest). To absolutnie powinno dyskwalifikowac tego pana do ubiegania sie o jakikolwiek panstwowy urzad. Jego prywatne zycie to jego prywatna sprawa.
  • ~www
    (2019-06-05 13:00)
    Jak to mówią: „to wór, a to torba”! Jedno warte drugiego! Na czyjejś krzywdzie, na zdradzie, draństwie i chciejstwie szczęścia się nie zbuduje. Ta cała „Izabell” liczyła na szmal i luksusowe życie celebrytki. On, ojciec trojga dzieci, które zostawił wraz z chorą na raka żoną (o której zupełna cisza i jakoś nikt jej w żadnych mediach nie żałuje!!!) myślał, że znalazł drugą młodość! A pies z nimi tańcował!
  • ~Szary Wilk
    (2019-06-05 12:34)
    Wzięła by się za jakąś robotę a nie skamlała w mediach. Nie takie "niepełnosprawności " ZUS leczy jednym orzeczeniem. Medycyna ZUS-owska zna przypadki osób bez rąk i nóg kwalifikujące się do pracy.
  • ~Jusma
    (2019-06-05 12:29)
    Kochani oboje na leczenie..
  • ~psycholog
    (2019-06-05 12:21)
    IZABELLA...to ksiązkowy przykład "Historioniczki". Adwokatowi Kazia M. polecam zaznajomić sie z tym przypadkiem.