Lider zespołu Bayer Full, podobnie jak Rafał Maślak nie obejrzał głośnego dokumentu, jednak powstrzymały go przez tym zupełnie inne powody:

Reklama

Nie oglądałem i nie będę oglądał. Dla mnie to są zbyt mocne, osobiste przeżycia, żebym wracał pamięcią do czegoś, o czym chcę zapomnieć - zdradził w rozmowie z serwisem przeAmbitni.pl

Choć sam nie zamierza oglądać, Świerzyński uważa, że to dobrze, że film "Tylko nie mówi nikomu" powstał, choć jego zdaniem, powinien pokazywać problem pedofili nie tylko w Kościele:

Dobrze, że włożyli kij w mrowisko i pokazano pedofilię u niektórych księży, ale ja bym chciał żeby pokazano również pedofilię wśród celebrytów i artystów, nauczycieli i wszystkich grup społecznych

Gwiazdor disco polo, który sam w dzieciństwie był ofiarą pedofila, jest zwolennikiem zaostrzenia kar dla sprawców takich przestępstw:

Sk** synów bym pozabijał za krzywdę dzieci. Tego bym nie odpuścił. W tym momencie możecie na mnie mówić, że jestem pisior, bo obydwoma rękoma podpisuję się pod pracami w Sejmie nad zaostrzeniem przepisów.