Marcinkiewicz zapowiada pozew przeciwko byłej żonie. Izabela odpowiada

| Aktualizacja:

Medialna wojna pomiędzy Marcinkiewiczami nabiera rozpędu. Kazimierz Marcinkiewicz zapowiedział właśnie, że składa sądowy pozew przeciwko byłej małżonce.

wróć do artykułu
  • ~cv elf
    (2019-05-09 10:34)
    Miałeś Kaziu żonę i 5 dzieci, ale zachciało ci się młodej, to teraz cierp. A taki byłeś pobożny, nalezałeś do ZCHN razem z jurnym Stefkiem .
  • ~Grenia
    (2019-05-09 09:38)
    Klasyczna ludzka pijawka w najczystszej postaci. Żeby utrzymać alimenty darmozjad zaraz targnie się na swoje marne życie. Do roboty leniwa babo !!!
  • ~Rico
    (2019-05-09 10:38)
    Od kiedy dorosłym,zdrowym kobietom należą się alimenty i to w wysokości czterech tysięcy.Niech się weźmie za pracę albo idzie na zapomogę i zobaczy jak normalni ludzie żyją,za niecałe tysiąc złotych!
  • ~HAHAHAHAHA!!!
    (2019-05-09 10:34)
    to jedyny przypadek znany medycynie, gdzie ręka nie goi sie od kilku lat
  • ~obserwator życia
    (2019-05-09 10:19)
    Izabello!- przestań ,,posożytniczyć" i weż się do roboty lub poszukaj sobie innego jelenia, który będzie zapewniał Ci chore zachcianki. Pan Premier /były/ już tego nie zapewni!
  • ~Artur
    (2019-05-09 10:44)
    Co za dzban.Premierem kiedyś był.Boże chroń Polskę.
  • ~z.
    (2019-05-09 10:37)
    Jakbym czytał raporty policyjne z interwencji w jakiejś żulowni...
  • ~Mariola
    (2019-05-09 09:56)
    Z Barcelony na Majorke samochodem :-)
  • ~Henio
    (2019-05-09 09:58)
    a moja zona zneca sie nade mna cale zycie, zabiera mi kase i drze ***** ale ja ja kocham bardzo i mowie sobie : trudno ....
  • ~Bingo
    (2019-05-09 10:33)
    Ale numer. Widać dlaczego Macierewicz woli chłopców.
  • ~Krystyna
    (2019-05-09 13:00)
    Pani Izabela musi koniecznie przebadać się u psychiatry i psychologa. Wydaje mi się,że jest w głębokiej depresji (vide zdjęcie). Nie mówię tu o innych aspektach postępowania tej pani,bo je potępiam.
  • ~Miro
    (2019-05-09 13:15)
    Zaczynam trzymać kciuki za tego Marcinkiewicza, to co wyprawia ta Izabel - przechodzi ludzkie pojęcie! Niechże się w końcu za robotę jakąś weźmie, a nie ciągle na cudzym chlebie jechać!!!
  • ~jurek
    (2019-05-09 11:43)
    Jeżeli Marcinkiewicz udowodni matactwa owej pani to skończy się pajacowanie w prasie.Dostanie babsko miotłę i na chleb będzie zarabiać w markecie sprzątając toalety.Trzeba przyznać że owa "dama"charakter ma wredny.
  • ~krogulec44
    (2019-05-09 11:13)
    Straszna kobieta i niestety nie jedyna.
  • ~Hhc
    (2019-05-09 14:48)
    Tak to jest jak się leci na takie młode one wiążą się tylko z starszymi dla kasy był premierem to było cacy przestał to i mniej kasy to już jest be i znim niebędzie pracować się jej niechcesz bo była na salonach to myślała że już tak będzie całe życie poco jej taki starszy gość potrzebowała to omotoła zawróciła w głowie teraz sobie znalazła innego młodszego to już zbędny potrzebowała jelenia by ustawić się w życiu i tak to jest z takimi chciwymi pijawkami.
  • ~Bolo
    (2019-05-09 12:03)
    Powinni zrobic bigbrothera z ta para. To bylaby rewelacja!
  • ~leon
    (2019-05-09 14:32)
    Oboje siebie warci. Jak Kazek mógł być premierem? Kaczor ale w porę zareagował. To co można widzieć na youtube to totalna kompromitacja: Kazek głupi a Ysabell jeszcze głupsza (ale cwana za to). Niedługo podć można do Guinessa : kto dłużej nosi temblak od Ysabelly ?.
  • ~Hajmdal
    (2019-05-09 15:03)
    W sumie od zawsze było wiadomo, że jest niepełnosprawna... umysłowo. Marcinkiewicza nie żałuje bo ma co chciał.... za ru..nie młódki pocierpi teraz
  • ~Kobieta
    (2019-05-10 08:49)
    Marcinkiewicz, może teraz wreszcie zrozumie jakie piekło stworzył swojej katolickiej żonie i dzieciom? Nie żal mi go ani trochę. Zasłużył na życiowa lekcję od Izabelli.
  • ~Zawodowi oszusci
    (2019-05-09 13:44)
    No i na co ci to wszystko bylo lajdaku ,Zdradziles zone ,porzuciles 5 dzieci ,zachcialo ci sie miec mloda dziewczyne ,Teraz plac lajdaku ,ktory nawet wiare katolcka vi kosciol wykorzystywales ,podobnie dzialaja tez inni i tez beda mieli taki final ,Jurny Stefek grzmial ,miotal obelgi a prostytutki mial na boku ,Obaj w/w dziali w ZCHN !!! ,Przykladem takich co to kosciol wykorzystywali badz wykorzystuja sa BOLEK agent SB ,donosil i bral pieniadze ,TUSK ,,po 30 latach nagle tuz przed wyborami wzial slub w kosciele i afiszowal sie na tle krzyza ,,sa zdjecia ,Jest tez i Kosiniak Kamysz ,ktory gdy atakowano ksiezy ,katolikow to tak mu sie to nie podobalo ze az BIL BRAWO razem z innym PSLowcem Zgorzelskim ,Ktos powiedzial ,ze to sa ZAWODOWI OSZUSCI !!