Rosati o byłym partnerze: Chce mnie zdyskredytować jako człowieka, kobietę, aktorkę i matkę

Weronika Rosati znów atakuje swojego byłego partnera. Tym razem aktorka zarzuca Robertowi Śmigielskiemu, że choć pozornie nie udziela się w mediach to próbuje zdyskredytować ją na każdej płaszczyźnie jej życia .

wróć do artykułu
  • ~że tak powiem
    (2019-04-18 13:47)
    brzydka jest
  • ~Marian
    (2019-04-18 16:28)
    Aktorka XD
  • ~stary
    (2019-04-18 18:51)
    Czy nie uważa Pani że opinie takie to jej zasługa a nie byłych partnerów. Bo to wychodzi dosyć bogato jeżeli chodzi o partnerów.
  • ~otwieracz puszek
    (2019-04-18 19:18)
    Majstersztyk roboty dziennikarskiej. Pińć zdań w stylu "Weronika napisała..." i trzy razy więcej cytatów z Instagrama...
  • ~Sokular
    (2019-04-18 19:45)
    ALE po co aż takie parcie na szkło????przynosi nowe role??? jakoś tego nie widać.........
  • ~Beata
    (2019-04-18 21:15)
    No aktorka muszę przyznać nieźle gra tą farse !!!!! Pani Weroniko dać sobie spokój skoro były partner nie udziela się w mediach i nie pierze brudów po co Pani to robi? A skoro Pani twierdzi że się znecał itd odchodzę od sadysty zgłaszam sprawę w odpowiednie instytucje i tyle a nie szczekać przed całym światem czego Pani wogole chce litości? Nie wiem!!! Ile jest kobiet które przeżywają dramat codziennie nie mają co swoim dzieciom dać jeść gdzie mieszkać itd a Pani chce być pępkiem świata!!!!!!
  • ~Cyd
    (2019-04-18 21:52)
    Weronika jest przykładem na to, jakie spustoszenie w umyśle dziewczyny robi toksyczna matka. Nigdy nie będzie zdolna do normalnego, trwałego związku. Nigdy nie znajdzie przyzwoitego partnera, zważywszy, przez ile łóżek przeszła. Polska Romy Schneider.
  • ~JM
    (2019-04-19 12:13)
    Panowie, w pewnym wieku wazektomia!!! I monitoring z dźwiękiem w całym domu. W razie czego przyda się w sądzie. "Postarać się" o potomka z osobą, delikatnie mówiąc, labilną charakterologicznie to lepiej wyskoczyć z samolotu bez spadochronu. Nie pierwsza taka i nie ostatnia. Potem się można dowiedzieć o sobie, że się bije kobiety, wykorzystuje seksualnie dziecko, psa czy rybki w akwarium. Sporo już było takich przypadków.
  • ~koko
    (2019-04-19 12:39)
    wyrazy wspolczucia dla tej drugiej strony , ales chlopie wdepnal, chyba gorzej od marcinkowskiego ,szczerze wspolczuje
  • ~Gasiuk Pichsiuk
    (2019-04-19 12:50)
    Mamo ja głopia kup mi tramwaj
  • ~Jak to?
    (2019-04-19 21:11)
    Na stronie UniCourt stoi napisane, że wniosek złożyła w dniu 11 kwietnia bieżącego roku. Przy okazji wyskoczyło, że w dniu 19 czerwca 2007 roku stanęła w sądzie jako OSKARŻONA i dostała wyrok eksmisji z luksusowego apartamentowca Oakwood Toluca Hills, LA.
  • ~Kajko
    (2019-04-20 05:07)
    Straszna nudziara. Na dodatek przewrażliwiona z ogromnym parciem na kasę. Gdzie ten Śmigielski miał oczy?
  • ~Stop lewicy
    (2019-04-20 13:44)
    Czy można badziej upaść niż ten wór na ejakulat starszych panów? Niech ją wspomoże finansowo jej tatuś, europoseł co zasiadał w klikudziesięciu spółkach, cwaniaczek lewicowy z gębą pełną frazesów.
  • ~Ala
    (2019-04-20 15:16)
    Tak mi przykro, że moja córka ma także na imię Weronika...Tak mi wstyd!
  • ~hit
    (2019-04-20 15:31)
    Kiedyś o mało co aktorka, a dzisiaj zmęczona życiem kobiecina.
  • ~ajajaj
    (2019-04-20 16:22)
    Czy robienie z rodzinnych niepowodzen publicznych afer to jedna ze sposobow na popularnosc? Mnie to nie bierze.
  • ~kob.
    (2019-04-20 16:56)
    KOBIETO SAMA Sobie zgotowałaś ten los, i o co ten lament, widać że kiepska z ciebie aktorka
  • ~qwerty
    (2019-04-20 21:47)
    Miał rację nieboszczyk Żuławski mówiąc o niej : nocnik na spermę .
  • ~łobrzezka
    (2019-04-20 23:43)
    To aktorką?
  • ~rozaty wajnsztajn