Michał Wiśniewski nie raz przyznawał w mediach, że ma słabość do płci pięknej, a że dwie z trzech jego byłych żon śpiewały w zespole Ich Troje, wiele osób uznało, że być może i tym razem muzyk zapałał namiętnością do nowej wokalistki swojej grup.

Reklama

Na potwierdzenie tej tezy tabloidy publikowały zdjęcia Michała z Agatą Buczkowską zrobione podczas wspólnych koncertów, na których przytulają się do siebie i trzymają za ręce.

Ponieważ sprawa zrobiła się głośna, w końcu postanowiła skomentować ją sama Buczkowska. Na swoim Instagramie piosenkarka zamieściła oświadczenie, w którym kategorycznie zaprzecza, jakoby kiedykolwiek miała romans z Michałem Wiśniewskim:

W odpowiedzi na pojawiające się od kilku dni doniesienia medialne, jakobym miała romans z Michałem Wiśniewskim i była przyczyną rozstania Michała z Dominiką Tajner-Wiśniewską, informuję, że nie mam i nigdy nie miałam romansu z Michałem Wiśniewskim - napisała na Instagramie.

W dalszej części swojego oświadczenia Buczkowska stwierdziła, że wykonane podczas wspólnych koncertów zdjęcia nie mogą być dowodem rzekomego romansu i zaapelowała do internautów, by zaprzestali wysyłania jej maili i komentarzy z pogróżkami, jakie dostaje od kilku dni