Grzegorz Markowski o swoim podwarszawskim domu: Żyję tutaj jak XVI-wieczny chłop

Grzegorz Markowski znacznie ograniczył swoją muzyczną działalność i wiedzie spokojne życie boku żony w podwarszawskim Józefowie. Jak sam wyznaje, niewiele mu obecnie do szczęścia potrzeba.

wróć do artykułu
  • ~Zniesmaczona
    (2019-02-13 15:47)
    Nie lubie tego miernego muzyka i kodowca!
  • ~De
    (2019-02-13 17:26)
    Szesnastowieczny chłop musiał zasiać zboże później zebrać sierpem wymucić cepem palić w piecu szyszkami lub gałęziami które zbierał cały rok a jak był nieurodzaj to głodował . Czy każdy OTUA musi być od dinozaurów
  • ~legendarny Władek
    (2019-02-13 18:22)
    Jego czas minął już dawno dlatego teraz musi za wszelką cenę zaistnieć. Niech jeszcze bardziej krytykuje polski rząd to może totalsi wystawią go na listy do PE.A jak mocniej jeszcze będzie pluł to może dostanie jedynkę
  • ~gregor z Radomia
    (2019-02-13 18:52)
    Wszystkiego najlepszego panie Grzegorzu! Od brudnej polityki i paskudnych charakterów ludzkich (hejterów-patrz obok), chciałoby się odciąć, ale nie zawsze można. Mam nadzieję jeszcze poczuć energię i posłuchać Grzegorza Markowskiego na żywo!
  • ~Tekla
    (2019-02-13 20:38)
    Biedny spiewak. Żałosny. Idź pozal sie totalnym. Dadza ci korytko w polityce bo emeryturka ciupenka.
  • ~riddick
    (2019-02-13 18:38)
    XVI wieczny chłop na pewno nie miał ani piły ani siekiery.Narzędzia miał pan we dworze a chłp był tylko siłą roboczą
  • ~Mark Twain
    (2019-02-13 19:41)
    A i wygląda jak XVI wieczny chłop!
  • ~Żenada
    (2019-02-13 17:27)
    Teraz minimalista na własne życzenie. Można oszczędzić na szamponie goląc głowę . Informacja zbędna ot żeby się nazwisko pojawiło .
  • ~Sokrateles
    (2019-02-13 20:50)
    Do szczęścia nie jest potrzebny dobry samochód i kupa szmalu. Gościu ma dużo racji. Szczęście to sposób patrzenia na świat i znalezienie zawsze dobrej strony nawet w niejasnych sprawach. Potrzeba mądrych decyzji i czynów na ich bazie, a reszta czyli kasa, zdrowie i prestiż to tylko następstwa dwóch pierwszych. I już jesteśmy szczęśliwi. A o co ma walczyć jeszcze walczyć ? Jak ma wszystkie trzy po trochu.
  • ~Miso.,,,,,.,,., ,,,,....,,.,,.,
    (2019-02-13 23:07)
    XVI-wieczny chłop był przywiązany do ziemi, nie mógł bez zgody pana opuścić wioski, był zobowiązany do świadczenia pańszczyzny na rzecz pana i plebana. Zastanawiam się dla kogo Markowski musi świadczyć pańszczyznę? Może ma jakieś teczki? Miał przyjemność z nijakim Niedzwiedzkim, który był TW, a teraz w ABW, może ten go do czegoś zmusza?
  • ~Tez Dulcyneja
    (2019-02-14 08:01)
    Z XVI wieku? Ma racje, chlop. Kojarzy mi sie z Don Kiszotem. A swoja Dulcyneje juz znalazl? Jak nie , to moze tak ze mna?
  • ~Ogrodnik amator
    (2019-02-14 07:58)
    To strachy na wroble pouciekaly z pola i przywedrowaly fo miasta. Mam dla tego pana robote, w moim ogrodku za duzo szpakow, wydziobuja mi swiezo zasiane. Moze by troche postal, dobrze zaplace, mysle, ze jego wyglad wszystko co zywe odstraszy.
  • ~Radomskower
    (2019-02-13 19:48)
    16 w chlop nie posiadal niczego na wlasnosc. Byl b6dleciem ktorego tępy polski szlachciyra po wydymabiu jego zony poprostu by obwiesił.
  • ~leming spostrzegawczy
    (2019-02-14 08:04)
    ZaPOmniales POzbyc sie telewizora.
  • ~pon
    (2019-02-14 00:31)
    Prosze nie obrazac chlopa
  • ~Ch.
    (2019-02-14 08:17)
    To Jaro Kaczyzmu Tam niech idzie po Rozum do glowy nabrac !!!
  • ~krytyk
    (2019-02-14 18:59)
    Jaką płacił składkę do ZUS , taką ma teraz emeryturkę....do kogo ma pretensję ?
  • ~SRS
    (2019-02-14 22:07)
    Na stare lata to niektórym cosik się w głowach pomieszalo... A tak dobrze dotąd wyglądał chlopina...
  • ~ferto
    (2019-02-22 15:18)
    ******** to cale towarzystwo a dac mlodych, ciagle te same geby pchaja sie do zloba , my chcemy mlodych nie zepsutych dzialaczy
  • ~Kazimierz
    (2019-02-15 06:11)
    Panie Grzegorzu życzę spokoju, w tym pokopanym świecie, a nade wszystko najlepszego zdrowia.

Może zainteresować Cię też: