Grzegorz Markowski o swoim podwarszawskim domu: Żyję tutaj jak XVI-wieczny chłop

Grzegorz Markowski znacznie ograniczył swoją muzyczną działalność i wiedzie spokojne życie boku żony w podwarszawskim Józefowie. Jak sam wyznaje, niewiele mu obecnie do szczęścia potrzeba.

wróć do artykułu
  • ~Zniesmaczona
    (2019-02-13 15:47)
    Nie lubie tego miernego muzyka i kodowca!
  • ~De
    (2019-02-13 17:26)
    Szesnastowieczny chłop musiał zasiać zboże później zebrać sierpem wymucić cepem palić w piecu szyszkami lub gałęziami które zbierał cały rok a jak był nieurodzaj to głodował . Czy każdy OTUA musi być od dinozaurów
  • ~Żenada
    (2019-02-13 17:27)
    Teraz minimalista na własne życzenie. Można oszczędzić na szamponie goląc głowę . Informacja zbędna ot żeby się nazwisko pojawiło .
  • ~legendarny Władek
    (2019-02-13 18:22)
    Jego czas minął już dawno dlatego teraz musi za wszelką cenę zaistnieć. Niech jeszcze bardziej krytykuje polski rząd to może totalsi wystawią go na listy do PE.A jak mocniej jeszcze będzie pluł to może dostanie jedynkę
  • ~riddick
    (2019-02-13 18:38)
    XVI wieczny chłop na pewno nie miał ani piły ani siekiery.Narzędzia miał pan we dworze a chłp był tylko siłą roboczą
  • ~gregor z Radomia
    (2019-02-13 18:52)
    Wszystkiego najlepszego panie Grzegorzu! Od brudnej polityki i paskudnych charakterów ludzkich (hejterów-patrz obok), chciałoby się odciąć, ale nie zawsze można. Mam nadzieję jeszcze poczuć energię i posłuchać Grzegorza Markowskiego na żywo!
  • ~Mark Twain
    (2019-02-13 19:41)
    A i wygląda jak XVI wieczny chłop!
  • ~Radomskower
    (2019-02-13 19:48)
    16 w chlop nie posiadal niczego na wlasnosc. Byl b6dleciem ktorego tępy polski szlachciyra po wydymabiu jego zony poprostu by obwiesił.
  • ~Tekla
    (2019-02-13 20:38)
    Biedny spiewak. Żałosny. Idź pozal sie totalnym. Dadza ci korytko w polityce bo emeryturka ciupenka.
  • ~Sokrateles
    (2019-02-13 20:50)
    Do szczęścia nie jest potrzebny dobry samochód i kupa szmalu. Gościu ma dużo racji. Szczęście to sposób patrzenia na świat i znalezienie zawsze dobrej strony nawet w niejasnych sprawach. Potrzeba mądrych decyzji i czynów na ich bazie, a reszta czyli kasa, zdrowie i prestiż to tylko następstwa dwóch pierwszych. I już jesteśmy szczęśliwi. A o co ma walczyć jeszcze walczyć ? Jak ma wszystkie trzy po trochu.
  • ~Miso.,,,,,.,,., ,,,,....,,.,,.,
    (2019-02-13 23:07)
    XVI-wieczny chłop był przywiązany do ziemi, nie mógł bez zgody pana opuścić wioski, był zobowiązany do świadczenia pańszczyzny na rzecz pana i plebana. Zastanawiam się dla kogo Markowski musi świadczyć pańszczyznę? Może ma jakieś teczki? Miał przyjemność z nijakim Niedzwiedzkim, który był TW, a teraz w ABW, może ten go do czegoś zmusza?
  • ~pon
    (2019-02-14 00:31)
    Prosze nie obrazac chlopa
  • ~Ogrodnik amator
    (2019-02-14 07:58)
    To strachy na wroble pouciekaly z pola i przywedrowaly fo miasta. Mam dla tego pana robote, w moim ogrodku za duzo szpakow, wydziobuja mi swiezo zasiane. Moze by troche postal, dobrze zaplace, mysle, ze jego wyglad wszystko co zywe odstraszy.
  • ~Tez Dulcyneja
    (2019-02-14 08:01)
    Z XVI wieku? Ma racje, chlop. Kojarzy mi sie z Don Kiszotem. A swoja Dulcyneje juz znalazl? Jak nie , to moze tak ze mna?
  • ~leming spostrzegawczy
    (2019-02-14 08:04)
    ZaPOmniales POzbyc sie telewizora.
  • ~Ch.
    (2019-02-14 08:17)
    To Jaro Kaczyzmu Tam niech idzie po Rozum do glowy nabrac !!!
  • ~Rosol
    (2019-02-14 13:02)
    Na jego miejscu ogoliłbym głowę - w ten sposób oszczędziłbym mnóstwo pieniędzy na szamponie (a pieniążki przeznaczył na niezbędne używki: wódeczka i prochy).
  • ~DZIADEK-ALE DZIAD-PO50 LATACH PRACY-WIEK65 LAT-921 Z ZUS
    (2019-02-14 13:29)
    PANIE MARKOWSKI BYL PAN SZANOWANY ALE TO SIE SKONCZYLO NAPIS KONSTYTUCJA TO OKRADANIE Z WATU260 MILIJARDOW130 MILIJARDOW Z OFE-AMBER-GOLD OKRADLILUDZI CO ZBIERALI NATO CALE SWOJE ZYCIE.50 TYSIECY WYRZUCONO W WARSZAWIE LUDZI CO MAFJA ROBILA CO CHCIALA.CO CO TERAZ ZEZNAJO TO WIDAC JACY BOSOWIE.TO POLSKA I POLACY BYLI OKRADANI.5 ZL BYLO ZA PO PSL CO ROKU DO EMERYTURY A PAN I CORKA NOSICIE KOSZULKI.W2001 ROKU GDZIE PAN BYL JAK BYLY OKRADANE MATKI Z DZIECMNI ZE SWIADCZEN SOCJALNYCH I ZWIOZKOWYCH.NAM LUDZIOM ZWOLNIONYM Z WINY ZAKLADU OBNIZONO SWIADCZENIA ZE160% DO80%.NIKT NIE WYSZEDL A BYLO NAS850 TYSIECY I PRZEZ NICH JESTESMY DZIADAMNI ANIE DZIADKAMNI.W2008 ROKU PRACOWALISMY ZA2,80 ILE BRAL PAN ZA KONCERT BO BY DOSTAWALISMY500 ZL NA MIESIOC.TO BYLY TE PARTJE WTEDY SLD SDPL UP PO PSL.HANBA TO CO PAN ZROBIL I CORKA BO TERAZ NARUD ZACZYNA ZYC JAK LUDZIE TO SIE NIE PODOBA GUMOWCOM I OD CZASU DO CZASU PUSZCZAJO PASZKWILE NIE SPRAWDZONE.PAN NARZEKA A CO MY MAMY MOWIC.50 LAT PRACY W2008 ROKU SWIADCZENIE921 ZL.
  • ~krytyk
    (2019-02-14 18:59)
    Jaką płacił składkę do ZUS , taką ma teraz emeryturkę....do kogo ma pretensję ?
  • ~SRS
    (2019-02-14 22:07)
    Na stare lata to niektórym cosik się w głowach pomieszalo... A tak dobrze dotąd wyglądał chlopina...

Może zainteresować Cię też: