Agnieszka Woźniak-Starak do polityków PiS: Przeszkadzają wam dziki, a nie przeszkadzają pedofile w polskim kościele?!

| Aktualizacja:

"Jestem wściekła!" - pisze Agnieszka Woźniak - Starak na swoim Instagramie. Prezenterka wkurzyła się na prezesa Jarosława Kaczyńskiego i polityków PiS, którzy podjęli decyzję o masowym odstrzale dzików w Polsce.

wróć do artykułu
  • ~Esteta
    (2019-01-11 15:55)
    Rozumiem kobietę, ale strzelać w kościołach. Przecież tam są antyki można coś uszkodzić
  • ~NotWar
    (2019-01-11 16:06)
    Niemieccy myśliwi w sezonie 2017/2018 odstrzelili 836 865 dzików. To o 42 proc. więcej niż w poprzednim okresie łowieckim. Odstrzał - jak podano - był środkiem zabezpieczającym przed afrykańskim pomorem **** (ASF).
  • ~Ale sie postarzala
    (2019-01-11 16:15)
    Skora jej zwiotczala I mezopauza mozg odebrala. Wyglada jak babcia.
  • ~Ale sie postarzala
    (2019-01-11 16:17)
    Wyglada jak moja babcia co przy krowach robila dopoki nie zlikwidiwali PGRow.
  • ~Haha
    (2019-01-11 16:19)
    TVN rzucil na front walki z rzadem wszystkich swoich agentow hahaha .Kazda celebrycka miernota u nich zatrudniona musi przeciwko PIS protestowac . Inaczej von z pracy???
  • ~Bil
    (2019-01-11 16:22)
    A co ta osóbka i jej podobne sobą reprezentują- nicość i sianko w główce
  • ~Macie kuku na muniu!
    (2019-01-11 17:37)
    Ma wrażenie że cielębrytany walczą między sobą o jakąś nagrodę Wielkiego Dzbana.
  • ~Barbara
    (2019-01-11 17:51)
    No cóż wypalone gwiazdy TVN. Jesteście razem z tym pierogiem beznadziejne. Należy teraz tylko słuchać kierownictwa, i mu służyć, bo jak nie to za próg i do widzenia. Dziki was tyle obchodzą co zeszłoroczna jesień, ale wy chcecie zaistnieć. A ja wam coś powiem wasze autorytety nam nisko wiszą..
  • ~starastarak
    (2019-01-11 18:34)
    Co te POdstarzałe kobiety typu Starak ,Rusin, itd. jeszcze zrobią aby ludzie nie zapomnieli o tych podstarzałych , pozmarszczanych celebrytkach ? Proszę dać spokój tym dzikom ! , niemiaszki wymordowały 835 tyś. i nic nie mówiliście wy bezczelni hipokryci !!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~z Kaszub
    (2019-01-11 18:57)
    Dzięki celebrytom i totalnej opozycji, dziki zostaną szybciej wybite. Zamiast pomóc, szkodzą dzikom, zamilczcie.
  • ~misiu
    (2019-01-11 19:21)
    Ciebie tylko ks... c nie przerypal itak się produkujesz
  • ~Bronek
    (2019-01-11 19:21)
    Chora kobiecina. Bardzo, ma plamę na mózgu i nie może myśleć.
  • ~antyMOnia
    (2019-01-11 19:41)
    Spadaj zdziro!
  • ~Ewa K
    (2019-01-11 20:14)
    Jeszcze tylko "autorytetów" i "ekspertów" typu Maleszka czy tam inny Maleńczuk lub Hołdysa potrzeba. Że o zawsze gotowej (cokolwiek może to oznaczać) Korwin Piotrowskiej "primo voto" Sommer nie wspominając. ps. O cierpieniu karpia też trza wspomnieć, poczem się "wyabortować". Śmieci to są, nie ludzie.
  • ~bobo
    (2019-01-11 20:16)
    Marzę o dniu kiedy wygra wybory KTOŚ.Wtedy cała pisowska brać troli schowa się głęboko.Bo to ludzie bojażliwi, nie płacący podatków, zwykłe h...........................a e
  • ~a n t y p a c a n
    (2019-01-11 21:27)
    Podepnij sobie do tych swoich pacańskich wpisów zdjęcie trzymiesięcznego płodu z zespołem Downa i uzewnętrznij się w czym ci on przeszkadzał, że został zabity, ups, przepraszam, abortowany.
  • ~Hmmm
    (2019-01-11 22:01)
    Ja nic z tego odstrzału nie rozumiem. Przecież jeśli zastrzelą takiego dzika, to w lesie pozostanie krew, już nie mówiąc o krwi na ubraniach myśliwych, w samochodach itd. We krwi jest wirus, który zostanie w lesie i dalej ten rolnik będzie wnosił na swoich butach tego wirusa do swojej obory. Dlaczego zatem wirus w rozlanej krwi pozostawionej w lesie jest bezpieczniejszy od wirusa zamkniętego szczelnie w żywym dziku, wirusa skutecznie odizolowanego od otaczającej go przyrody?!
  • ~Knoor
    (2019-01-11 22:35)
    Wam celesrytom nie przeszkadzają dziki, ale dzieci z zespołem Downa już wam przeszkadzają, i tylko wyłącznie przez te niegroźne zmiany, skazujecie te dzieci na śmierć.
  • ~ciekawe
    (2019-01-11 23:43)
    Hmmm..... dobre z tym zlepkiem komórek i tym nie narodzonym dzikiem.
  • ~karola
    (2019-01-12 09:22)
    Prawda pozwalali latami unicestwiać dzieci a dziki stanowią kłopot.

Może zainteresować Cię też: