Fanka rzuciła Kindze Rusin finansowe wyzwanie. Dziennikarka odpowiedziała: Wchodzę w to!

| Aktualizacja:

W mediach społecznościowych na profilach znanych osób pojawia się wiele komentarzy, w których internauci próbują sprowokować celebrytów. Ostatnio jednej fance udało się zwrócić w ten sposób uwagę Kingi Rusin i nakłonić ją do przyjęcia dość kosztownego wyzwania.

wróć do artykułu
  • ~Krzysiek
    (2019-01-10 15:33)
    A ja jestem za tym żeby osoby nie znające tematu nie wypowiadały się na temat odstrzału. Jestem za redukcją populacji dzików, saren, danieli i innych zwierząt niszczących uprawy. Dlaczego? A no dla tego, że płace podatki a ta zaraza niszczy moje uprawy. A odszkodowania wypłacane przez koła łowieckie nie rekompensują utraconych dochodów. Tak po prostu. Ponoszę straty a nikt nawet się nie zastanowi na czyj koszt tak ładnie rośnie populacja tych zwierzątek.
  • ~Eva
    (2019-01-10 15:30)
    Wystarczy przesledzic kto finansuje ta organicaje “petycja pracownia”a nastepnie Kto finansuje ta finansujaca itd itd. To jest lancuszek Organizacji Pozarzadowych powiazanych z Sorosem . Kinga zostala platna twarza pseudoecologow awantornikow. Wstydz sie kobieto.
  • ~Jamlasica
    (2019-01-10 14:19)
    Hahaha umyslowe ameby gdzie byliscie jak za czasow PO/PSL odstrzeliwano rocznie po 200 tys dzikow? Czemu nie protestujecie pod ambasada niemiecka z powodu odwalenia 800 tys dzikow w minionym sezonie?!
  • ~tymon
    (2019-01-10 14:16)
    10 tysięcy to naprawde konkretna kwota. Może pomóc wielu dzieciakom.
  • ~kora
    (2019-01-10 14:14)
    REWELACJA! BRAWO DZIECWZYNY !
  • ~?
    (2019-01-10 14:13)
    kiedy w ogóle rusza Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy w tym roku?
  • ~deska
    (2019-01-10 14:10)
    no no no, spora sumka
  • ~Cedryk
    (2019-01-10 14:04)
    Wspieram Orkiestre i jestem przeciwko wybiciu dzików, więc mój podpis już macie :)
  • ~astraL
    (2019-01-10 14:00)
    Bardzo podoba mi się pomysł tej internautki. Przyłącze sie na pewno! ;)
  • ~pamela
    (2019-01-10 13:20)
    polecam na odchudzanie zastosować preparat figurena slim, świetnie pomaga w kuracji odchudzającej
  • ~brawo!
    (2019-01-10 13:13)
    no! w końcu ktoś podjął jakieś konkretne kroki w tym kierunku, a nie samo puste gadanie...
  • ~delfinek3
    (2019-01-10 13:09)
    Ja tą petycję na pewno podpisze!! Świetna inicjatywa
  • ~Fifi90
    (2019-01-10 13:07)
    jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona postawą Kingi. Super!
  • ~gajaa
    (2019-01-10 13:05)
    wow super pomysł!

Może zainteresować Cię też: