Michał Piróg grzmi: Panie premierze Morawiecki, krew się z rąk zmywa, ale nie da się jej usunąć z sumienia

| Aktualizacja:

Michał Piróg to kolejna postać ze świata show biznesu, która głośno krytykuje decyzję ministra środowiska o odstrzale dzików. Tancerz wystosował do premiera Mateusza Morawieckiego mocny apel.

wróć do artykułu
  • ~tttt.
    (2019-01-10 18:20)
    Lesbije i pedaly rzadzic Polska dawno chcialy .Co ma do POwiedzenia taki ************ Panem Premierem na bacznosc z dużej litery i jeszcze kolorowo.
  • ~Odstrzał
    (2019-01-09 16:35)
    Zatańczyłeś Morawiecki? zapach zbrodniarza będzie ci towarzyszył. .. krew zarówno ludzką jak i zwierzęcą - dziki dzikom
  • ~POstKOmuna do de
    (2019-01-09 13:50)
    Piróg jojczy nad plagami dzików, czyniącymi mnóstwo szkód, ale aborcja jest ok, Fajnie jest jak się mieszka w apartamentowcu w centrum Warszawki, a po pasztecik z dziczyzny sięga na wysoką półeczkę w hipermarkecie
  • ~Blebleland
    (2019-01-09 19:41)
    Boże! Krew dzików na moich rękach! Mam sumienie zbrukane krwią niewinnych dzików! Aaargh... Ale warszafko, carpaccio z matki krowy wcinacie jak się patrzy i koszulki z Bangladeszu szyte przez kilkuletnie dzieciaki nosicie bez wstydu.
  • ~Ubój Rytualny!
    (2019-01-09 22:32)
    Misiu, piękne słowa ale do sumień skrobiących się na życzenie nie trafisz. One dzieci tną, fragmentują, skrobią, i kawałki wrzucają do kosza i krwi z sumienia zmywać nawet nie zamierzają.
  • ~sarkastyczny cynik
    (2019-01-09 22:34)
    Zamęczmy więc te dziki godnie z zasadami uboju rytualnego, wtedy pieróg będzie w niebo wzięty i nawet sztuką koszernej pieczenie nie pogardzi.
  • ~MORALISTA od siedmiu bolesci
    (2019-01-10 07:13)
    ty mały PEDERASTO pilnuj swojego ZADU
  • ~w bullu i bez nadzieji
    (2019-01-10 10:25)
    A co z 800 tysiecami zamordowanymi niemieckimi dzikami ? Angela tonie w basenie krwi niemieckich niewinnych dzików !!!
  • ~ant
    (2019-01-10 00:43)
    Pierog wydaj rozPOrządzenie żeby ludzie zamiast mięsa od jutra przeszli na dietę pierogową GłuPOta celebrytów sięga zenitu
  • ~Kontemplyta
    (2019-01-10 10:17)
    Panie Piróg! Przestań Pan pirożyć. Już 3 razy przed dzikami uciekałem w Warszawie municypalnej.Harcują po ulicach, poharatały psa w zeszłym roku, a męzczyznę odyniec uderzył prosto w genitalia wysyłając go na leczenie.Poszukaj Pan mózgu w śniegu, bo się w poślizgu odczepił.
  • ~Mosze dajan
    (2019-01-10 09:24)
    Tu profiluje sie Jeden z uprzywilejowanej kasty starszych braci UWAGA! Temu osobnikowi nie chodzi o biedne zwierzeta.
  • ~[ ╲╱]☂[├─┤]
    (2019-01-09 19:02)
    O masz, kolejny "kompetentny ekspert społeczny"...
  • ~guest
    (2019-01-09 16:00)
    Aha, chodzi o dziki... A ja myślałem, że o aborcję...
  • ~tttt.
    (2019-01-10 20:22)
    Recze ze Pirog bedzie przyjety do PO.Tam takich POtrzebuja.
  • ~daremni
    (2019-01-10 09:52)
    brawo panie michale ale oni z prawdziwych podpowiedzen nie korzystaja bo nie wiedza co do nich mowimy to takie ptasie mozdzki a juz ala premier to szkoda slow
  • ~zawiedziony
    (2019-01-10 10:20)
    niemiecki dzienniku ty to masz autorytety i eksperty ? narkomany, homoseksualiści, walnięte celebrytki !! A od nowego roku 10 dni minęło i ani słowa wielkiego wodza plemienia POKO - Bolka OTUA !
  • ~tttt.
    (2019-01-10 18:56)
    Piróg autorytet Polski.Ha ha ha ha ha!!!!!! Do czego to dochodzi? No ale PO ma takich autorytetow wiecej.
  • ~Witek
    (2019-01-10 09:44)
    Pirog do międzynarodowego ataku. Niemcy zadają odstrzału dzików a Norwegowie wilków . Musisz chodzić na obcasie bo będziesz myśl we krwi nogi.
  • ~Fasces/1945
    (2019-01-09 22:21)
    A ten pieróg coś mi się kojarzy ja by on nie był nasz, jarmułkę do glacy nie przywdział?, czy dał ją do koszernej pralni?.
  • ~us rubel
    (2019-01-10 15:44)
    Nawet wsrod Zydow nie ma jednosci.

Może zainteresować Cię też: