Michał Piróg grzmi: Panie premierze Morawiecki, krew się z rąk zmywa, ale nie da się jej usunąć z sumienia

| Aktualizacja:

Michał Piróg to kolejna postać ze świata show biznesu, która głośno krytykuje decyzję ministra środowiska o odstrzale dzików. Tancerz wystosował do premiera Mateusza Morawieckiego mocny apel.

wróć do artykułu
  • ~Pierogi z serem
    (2019-01-15 23:16)
    Mam wyrzuty sumienia, bo lubię kaszankę.
  • ~żenua
    (2019-01-15 15:50)
    kaaraluchy i szczury wypełzły ze swoich nor
  • ~Dziadziu
    (2019-01-14 20:56)
    Moze i krew sie zmywa po z a b i c i u dzika, ale jak czlowiek ginie, wartosciowy czlowiek zostaje z a m o r d o w a n y , bo panuje w kraju atmosfera nienawisci, ktora sieje rzadzaca partia , a przede wszystkim jej prezes, nie , tego sie nie zmyje. To pozostanie! Jak macie sumienie , Pisy, to teraz powinny was gnebic wyrzuty sumienia! Zywych w Polsce sie nie szanuje, ale po z m a r l y m to placz i zgrzytanie zebow! Czy Polak madry po szkodzie?
  • ~tttt.
    (2019-01-11 20:45)
    Na tego ....... nie mozna patrzec.
  • ~ech
    (2019-01-11 20:21)
    jak wygląda tak i też mówi .a co z aborcją NIE SZKODA...... I NIE MA KRWI TEN KTO SIĘ NA NIĄ ZGADZA ............ TEMU PANU JUŻ DZIĘKUJEMY BO TO ZWYKŁE. PIEROŻENIE........
  • ~iwanka
    (2019-01-11 16:03)
    Takich durnych celebrytow nie man na calym swiecie. Jestescie posmiewiskiem swiata.nie kompromitujcie tej biednej polski. To wzbudza na swiecie tylko pogarde dla calej polski
  • ~ja ja
    (2019-01-11 11:34)
    Dziki plądrują stadami nawet po śmietnikachi ulicach miejskich. Chciałby, żeby jakiś odyniec zasadził się na niego od tyłu?
  • ~AntyMOnia
    (2019-01-11 11:28)
    UE zgodziła się w kwestii odstrzału dzików z polskim rządem, a nawet go pochwaliła za mądrą decyzję! I co Pirogu, Ostaszewska, Rusinkolisie, tow.Rosati, itp. głuPOle?
  • ~Mario
    (2019-01-11 10:42)
    Matolstwo ryczy zamiast dzikow róbmy swoje a oni pod Bundestag niech ida ipytają czemu Niemcy wybili ponad800000 sztuk
  • ~Behemoth
    (2019-01-11 06:08)
    Ale pasztecik z dzika lubisz ?
  • ~tttt.
    (2019-01-10 20:22)
    Recze ze Pirog bedzie przyjety do PO.Tam takich POtrzebuja.
  • ~tttt.
    (2019-01-10 18:56)
    Piróg autorytet Polski.Ha ha ha ha ha!!!!!! Do czego to dochodzi? No ale PO ma takich autorytetow wiecej.
  • ~tttt.
    (2019-01-10 18:20)
    Lesbije i pedaly rzadzic Polska dawno chcialy .Co ma do POwiedzenia taki ************ Panem Premierem na bacznosc z dużej litery i jeszcze kolorowo.
  • ~us rubel
    (2019-01-10 15:44)
    Nawet wsrod Zydow nie ma jednosci.
  • ~w bullu i bez nadzieji
    (2019-01-10 10:25)
    A co z 800 tysiecami zamordowanymi niemieckimi dzikami ? Angela tonie w basenie krwi niemieckich niewinnych dzików !!!
  • ~Złoty Melon
    (2019-01-10 10:23)
    Hm, a OWSIAK w sprawie dzików nic a nic ?
  • ~zawiedziony
    (2019-01-10 10:20)
    niemiecki dzienniku ty to masz autorytety i eksperty ? narkomany, homoseksualiści, walnięte celebrytki !! A od nowego roku 10 dni minęło i ani słowa wielkiego wodza plemienia POKO - Bolka OTUA !
  • ~obiad
    (2019-01-10 10:18)
    .....nie znamy tego pieroga ...czy można go zjeść....
  • ~Kontemplyta
    (2019-01-10 10:17)
    Panie Piróg! Przestań Pan pirożyć. Już 3 razy przed dzikami uciekałem w Warszawie municypalnej.Harcują po ulicach, poharatały psa w zeszłym roku, a męzczyznę odyniec uderzył prosto w genitalia wysyłając go na leczenie.Poszukaj Pan mózgu w śniegu, bo się w poślizgu odczepił.
  • ~daremni
    (2019-01-10 09:52)
    brawo panie michale ale oni z prawdziwych podpowiedzen nie korzystaja bo nie wiedza co do nich mowimy to takie ptasie mozdzki a juz ala premier to szkoda slow

Może zainteresować Cię też: