Korwin Piotrowska do polityków: Co wam zrobiła Warszawa, że oddajecie ją na pastwę nazioli, burd i przepychanek?

Obchody nadchodzącej 100. rocznica niepodległości zapowiadają się bardzo burzliwie, zwłaszcza w Warszawie. Karolina Korwin Piotrowska uważa, że to haniebne, iż politycy z taką ignorancją podeszli do tego święta.

wróć do artykułu
  • ~pola
    (2018-11-08 12:34)
    byla by piekna Warszawa gdyby pozbyla sie takich piotrowskiej --zabrudzaja glupota i osobowoscia
  • ~Z RESZTĄ kto takie PUDŁO chciał by PUKAĆ
    (2018-11-08 13:31)
    durna BABO jak nikt nie chce cię PUKNĄĆ to kup sobie WIBRATOR a nie wypisuj BZDUR
  • ~z.
    (2018-11-08 11:52)
    Pani Piotrowska. W niektorych tematach lepiej sie nie wypowiadac niz robic z siebie kretynke.
  • ~Wars i Sawa
    (2018-11-09 17:08)
    Co wam zrobiła Warszawa, że oddaliście ją w ręce zbrodniarzy, morderców, zdrajców, K omuchów O rmowców D onosicieli.
  • ~komu władza przychylna
    (2018-11-08 17:51)
    Niestety, w Warszawie nie ma przyzwolenia dla patriotycznych marszów. Za to marsze dewiantów są jak najbardziej mile widziane. O czym to świadczy...?
  • ~goya
    (2018-11-08 12:09)
    zajmij się psami bo tylko to masz i nie pouczaj,bo zero życiowego doświadczenia
  • ~prof. obserwer_1
    (2018-11-08 13:42)
    co nam zrobiła Warszawa ? przekształciła się w warszawkę w której lęgną się takie dziwowiska jak piotrowska ale czego oczekiwać po uchodźcach z pgr
  • ~Zupełnie spokojnie wypiję trzecią kawę...
    (2018-11-09 12:24)
    Po pierwsze: nacjonalista to nie nazista. Po drugie: Polska jest Ojczyzną wszystkich Polaków, którzy w zdecydowanej większości są Patriotami! Po trzecie: Warszawa jest stolicą wszystkich Polaków, a więc tych, którzy każdego roku wyrażają swoją miłość do Ojczyzny w biało-czerwonym marszu niepodległości! Na koniec: Nasze ulice i nasze kamienice a wasze zagranice!
  • ~ble
    (2018-11-08 14:31)
    ona ma rację. Warszawa powinna natychmiast pozbyć się takich faszystów jak piotrowska korwin, które odmawia ludziom o innych poglądach prawa do ich wyrażania. naziści precz do niemiec
  • ~Gumiś
    (2018-11-08 23:27)
    Do polskich faszystów Kodeks Karny Art. 256. Propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego lub nawoływanie do nienawiści § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej. To że polucjancji nie haltują hailujących, bo się boją przełożonych, to jedno. Ale nigdy nie będzie zgody na nazizm i faszyzm, ani zwykły bandytyzm. Nie w Polsce, nie w Warszawie. Będziecie siedzieć.
  • ~MJP
    (2018-11-08 12:24)
    a może ci chorzy to są z POlicji?
  • ~head
    (2018-11-08 14:26)
    Jak to co zrobiła? Nie głosowała na Jakiego.
  • ~Jula
    (2018-11-08 16:58)
    Popieram Panią Piotrowską. Czyste zadbane miasto ,będzie zniszczone ,zabrudzone przez żle zorganizowany marsz i uroczystości .Brak odpowiedzialności. Wszystko z naszych podatków.Ludzie myślicie, że pieniądze rosną na dzewach. Zamiast pokoju, to bałagan na kilka dni przed takim Swiętem !
  • ~stary polak
    (2018-11-10 11:39)
    Te wszystkie komentarze typu Pio.....ska to przecież pogrobowcy PRL-U oni nawet nie wiedzą że ojczyzna to świętość.To są obrzydliwe resztki tego PRL-U
  • ~her
    (2018-11-08 18:25)
    W okresie przekwitania dzieja sie u kobiet dziwne rzeczy
  • ~Kazanowa
    (2018-11-08 19:39)
    Co zrobiła warszawa ? Zaprzańcy, plugawi libertyni, co gangrenują polskie społeczeństwo- jakimi są warszawiacy zagłosowali za ******owładzą zdrajców, przestępców i zaprzańców. To Polsce zrobiła warszawa ( z premedytacją o tej latrynie z malej litery)
  • ~eljgreg
    (2018-11-08 20:21)
    Wstyd p.Piotrowska!!! Obchodzimy rocznicę 100-lecia ODZYSKANIA niepodległości przez Polskę , a nie rocznicę100-lecia niepodległości. Czy Pani to potrafi rozróżnić?
  • ~dixi
    (2018-11-08 16:52)
    garderoba to szczyt jej mozliwosci intelektualnych, wiec po co zabiera glos???
  • ~[ ╲╱]☃[├─┤]
    (2018-11-08 17:30)
    Jej naprawdę brakuje seksu - dziwne ze nie skorzysta z rady terapeuty Jurka Owsiaka - poza tym róbta co chceta...
  • ~Hgw
    (2018-11-08 15:47)
    Co to za fladra ? Jakas spod latarni wyciagnieta cizia ?

Może zainteresować Cię też: