Korwin Piotrowska do polityków: Co wam zrobiła Warszawa, że oddajecie ją na pastwę nazioli, burd i przepychanek?

Obchody nadchodzącej 100. rocznica niepodległości zapowiadają się bardzo burzliwie, zwłaszcza w Warszawie. Karolina Korwin Piotrowska uważa, że to haniebne, iż politycy z taką ignorancją podeszli do tego święta.

wróć do artykułu
  • ~Prześmiewca
    (2018-11-12 14:25)
    Ptasi móżdżek !
  • ~stary polak
    (2018-11-10 11:39)
    Te wszystkie komentarze typu Pio.....ska to przecież pogrobowcy PRL-U oni nawet nie wiedzą że ojczyzna to świętość.To są obrzydliwe resztki tego PRL-U
  • ~Wars i Sawa
    (2018-11-09 17:08)
    Co wam zrobiła Warszawa, że oddaliście ją w ręce zbrodniarzy, morderców, zdrajców, K omuchów O rmowców D onosicieli.
  • ~D..a Jasiu
    (2018-11-09 14:21)
    Za to u nazioli występuje przerost testosteronu a to jest grożne i powoduje uszkodzenie mózgu w stopniu znacznym,to jest nawet zakażne dla niektórych kobiet takich jak Pawłowicz
  • ~Zupełnie spokojnie wypiję trzecią kawę...
    (2018-11-09 12:24)
    Po pierwsze: nacjonalista to nie nazista. Po drugie: Polska jest Ojczyzną wszystkich Polaków, którzy w zdecydowanej większości są Patriotami! Po trzecie: Warszawa jest stolicą wszystkich Polaków, a więc tych, którzy każdego roku wyrażają swoją miłość do Ojczyzny w biało-czerwonym marszu niepodległości! Na koniec: Nasze ulice i nasze kamienice a wasze zagranice!
  • ~Michu
    (2018-11-09 01:53)
    Co za prostacki komentarz. Ta tak zwana aktorka to ZENADA
  • ~Beata
    (2018-11-08 23:31)
    Burdy i przepychanki kolezanko to byly robione przez prowokatorow Bartlomieja Sienkiewicza z PO !!! Mam ci przypomniec kto spalil budke przy ambasadzie rosyjskiej? To posluchaj co Wojtuniuk i Bienkowska o tym gawedzili sobie.
  • ~Gumiś
    (2018-11-08 23:27)
    Do polskich faszystów Kodeks Karny Art. 256. Propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego lub nawoływanie do nienawiści § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej. To że polucjancji nie haltują hailujących, bo się boją przełożonych, to jedno. Ale nigdy nie będzie zgody na nazizm i faszyzm, ani zwykły bandytyzm. Nie w Polsce, nie w Warszawie. Będziecie siedzieć.
  • ~Konstytucja
    (2018-11-08 22:14)
    Faszyzmem połączonym z bolszewizmem jest nierespektowanie konstytucyjnej wolności zgromadzeń przez Piotrowską
  • ~Don Biszkopt
    (2018-11-08 22:06)
    Głupia celebrycka pinda której rozumu starcza na ploty a z otaczającego jej świata nie rozumie nic. Obrzydliwe.
  • ~Hhhh
    (2018-11-08 22:03)
    Ja to nazywam teorią zmiany. Nie chodzi o cel tylko o to żeby była akcja i reakcja. Jak nie ma wrogów, to ludzie jeżdżą na działki i słupki spadają. Prawda jest taka że do Warszawy zjadą się widoki, które wieczorem będą chciały poimprezowac ale nigdzie ich nie wpuszcza, w kącie zemsty na warszfce schleja się o zarzygają pół miasta, a wandalizmom nie będzie końca szczególnie że poniedziałek wolny
  • ~Krystyna 2016
    (2018-11-08 21:57)
    Ciotka klimakterka wydaliła z siebie żółć okraszoną głupotą!
  • ~eljgreg
    (2018-11-08 20:21)
    Wstyd p.Piotrowska!!! Obchodzimy rocznicę 100-lecia ODZYSKANIA niepodległości przez Polskę , a nie rocznicę100-lecia niepodległości. Czy Pani to potrafi rozróżnić?
  • ~Kazanowa
    (2018-11-08 19:39)
    Co zrobiła warszawa ? Zaprzańcy, plugawi libertyni, co gangrenują polskie społeczeństwo- jakimi są warszawiacy zagłosowali za ******owładzą zdrajców, przestępców i zaprzańców. To Polsce zrobiła warszawa ( z premedytacją o tej latrynie z malej litery)
  • ~Jony
    (2018-11-08 18:37)
    Jedyne szczęście jakie ma ta pseudo kobieta to to że jest biała.
  • ~her
    (2018-11-08 18:25)
    W okresie przekwitania dzieja sie u kobiet dziwne rzeczy
  • ~1000 lat zaboru zrobilo swoje
    (2018-11-08 18:01)
    prymitywni i skundleni to najwiekszy skarb ePiSkopatu!
  • ~komu władza przychylna
    (2018-11-08 17:51)
    Niestety, w Warszawie nie ma przyzwolenia dla patriotycznych marszów. Za to marsze dewiantów są jak najbardziej mile widziane. O czym to świadczy...?
  • ~[ ╲╱]☃[├─┤]
    (2018-11-08 17:30)
    Jej naprawdę brakuje seksu - dziwne ze nie skorzysta z rady terapeuty Jurka Owsiaka - poza tym róbta co chceta...
  • ~rtg
    (2018-11-08 17:29)
    To jak to szło Korwin -Piotrowska: Jaki ma w sobie ogień a pewna partia może tych wyborów w Warszawie nie wygrać. HGW jedyna z jajami co stanęła przeciwko łysolom. Bhawo ty.

Może zainteresować Cię też: