Sinead O'Connor przeszła na islam i publikuje niepokojące posty: Nie-muzułmanie są obrzydliwi. Jestem żołnierzem

Sinead O'Connor niedawno obwieściła światu, że zmieniła wyznanie i została muzułmanką. Artystka tak bardzo wsiąknęła w nową religię, że postanowiła zerwać wszelkie kontakty z osobami, które nie są jej braćmi w wierze.

wróć do artykułu
  • ~OLOtarg
    (2018-11-07 13:47)
    babka jest po prostu psychicznie chora
  • ~Salceson
    (2018-11-07 13:19)
    Z całym szacunkiem dla tej Pani jej dorobku ale po takich deklaracjach powinna mieć całodobowy "ogon". A w przypadku jakichkolwiek problemów trzeba ją zdjąć lub zamknąć.
  • ~viki
    (2018-11-07 13:39)
    Od samego początku kariery zdradzała niepokojące objawy. Każdy psychiatra już wtedy mógłby wydać pewną diagnozę dotyczącą jej rozwoju "duchowego" w kolejnych latach . Niestety, nie przewidziałby na pewno miłości do wojującego ****** ("żołnierz"). Taka "tolerancyjna", że aż nienawidzi białych. Ciekawe, czy gdyby widziała ścianie głów muzułmanom przez współbraci z innych "sekt", albo była gwałcona przez owych ludzi, to czy nadal by ich kochała ? Niestety, powinna być na leczeniu w ośrodku zamkniętym - stwarza niebezpieczeństwo , bo zawsze chciała czymś niekonwencjonalnym zabłysnąć - miała parcie na szkło, a to jest groźne
  • ~alf
    (2018-11-07 12:34)
    Co ona takiego wciąga.
  • ~Qwerty
    (2018-11-07 14:24)
    W sumie to dobrze ze jako muzulmanka pisze wprost o swoich pogladach i rasizmie... a dlaczego? Bo oni wszyscy tak mysla, tylko nam klamia prosto w oczy mowiac ze islam to tolerancja, milosc i pokoj. Goscie Makreli zadaja hojnych zasilkow, wypasionych domow itd, w zamian odplacaja sie terrorem.
  • ~ha ha
    (2018-11-07 15:05)
    Świr , świr ,świr , od dawna coś się przestawiało pod kopułą , niech jedzie do niedobitków IS w Syrii może jakiś batalion ją przeleci .
  • ~Don Biszkopt
    (2018-11-07 17:17)
    Tyle na temat pokojowego ******* Zero tolerancji dla tej sekty w Polsce!
  • ~sic.
    (2018-11-07 16:56)
    Kretynka ...
  • ~Omar
    (2018-11-07 16:46)
    Ta Shuhada pewnie wkrótce użyje pasu shahida. Źle jej nie życzę, ale mam takie nidobre przeczucie.
  • ~Dj
    (2018-11-07 17:00)
    Jak się na scenie nie wiedzie to trzeba zaistnieć gdzieś indziej... ja wyrzucam jej płyty już dziś...
  • ~grzeg
    (2018-11-07 18:38)
    Przykre, niepokojące, ale po prostu zwariowała.
  • ~POniewielbiciel
    (2018-11-07 21:36)
    Prawdziwa twarz religii pokoju.Przyjmujcie ich więcej do Europy, lewackie...
  • ~moze byc tez niebezpieczna
    (2018-11-07 19:22)
    Szkoda jej . jest po prostu chora.
  • ~laska dynamitu
    (2018-11-07 23:35)
    ona łona-nizuje się laską dynamitu, sorosiata lewaczka
  • ~Anna
    (2018-11-07 18:11)
    To nie jest jakaś nowa kreacja artystyczna?
  • ~bez sensu, przeciez zycie to najwiekszy dar
    (2018-11-07 18:46)
    My mamy w Europie wystarczajaco wiele sekt gdzie mozna miec podobne przezycia. A wogole to po co to tak demonstrowac przed swiatem czy wtedy ten caly cyrk jeszcze lepiej smakuje? Nie dziwie sie bo nawet tacy, ktorzy popelniaja samobojstwo tylko po to, zeby sie dowiedziec jak to jest gdy sie umiera.
  • ~ziuk
    (2018-11-07 18:03)
    Durny lewus.
  • ~Edek
    (2018-11-09 13:18)
    Tylko jednego zazdroszczę islamistom.....mogą pisać i mówić i wyzywać innych ludzi bez ogródek. Nie islamiści za takie same słowa są poniżani i sądzeni za rasizm i szerzenie nienawiści. Islamiści mogą szerzyć nienawiść i żaden demokratyczny sąd nie ośmieli im tego zabronić i skazać.
  • ~Socjalista Adolf H.
    (2018-11-07 23:33)
    to moja ulubiona religia POkoju
  • ~bobyvankenoby