Korwin Piotrowska o spocie straszącym uchodźcami: To jest ohydne, plugawe, bardzo złe

| Aktualizacja:

Dziennikarka nie zostawiła suchej nitki na partii Jarosława Kaczyńskiego, która próbuje walczyć o głosy wyborców, strasząc ich uchodźcami. Zdaniem Karoliny Korwin Piotrowskiej, taki zabieg to bardzo "ohydne i plugawe" posunięcie.

wróć do artykułu
  • ~ .
    (2018-10-22 08:01)
    K neset stale opiniuje, że w państwie brakuje obywateli. Zaś u nas w Polsce 24 % stale obiecujących wyjazd, gotowych wesprzeć tamtejszą kulejącą demografię i dodatkowo chętnych do zabrania ze sobą imigrantów nieznanego pochodzenia. Wszyscy byliby zadowoleni.
  • ~Lech
    (2018-10-22 07:58)
    Kobieto, przestań bredzić za biurka. Załóż drelichy, gumowe wysokie buty, tylko gumowe buty bo gumowy kondom nie pomoże, łapy do roboty i idź w teren. Potem coś nagwaźdaj. Nie pytam, czy straszenie w Europie, że zwykli Polacy maszerujący w marszu to groźni dla Europy faszyści, nie było okropne.
  • ~człowiek
    (2018-10-20 15:30)
    Ludzie kim wy jesteście stadem owiec prowadzonym na rzeź czy wyrachowanymi podłymi cynikami słono opłacanymi przez hojnych sponsorów za dobrą pracę? Może pieniądze rządzą światem, ale "piniendze to nie wszysko", trzeba jeszcze później móc spojrzeć w lustro. Życzę miłego rachunku sumienia - kiedyś.
  • ~Krystyna
    (2018-10-20 12:59)
    Łysiejesz kochaniutka.
  • ~MUSLIN
    (2018-10-20 12:53)
    PLUGAWA BABO wez sobie kilku osilkowci beda ciebie i jak masz DZIECI TO BEDA WAS UBOGACAC
  • ~Mariusz Jaklewicz
    (2018-10-20 07:33)
    Zachód degeneruje się w każdej dziedzinie, natomiast w kwestii demografii to całkowita katastrofa, MARKSISTOWSKI Zachód odpowiada za śmierć cywilizacji Europy.
  • ~czy przyjmie Pani uchodźcę pod swój dach ?
    (2018-10-20 06:41)
    czy przyjmie Pani pod swój dach uchodźców ? wy wszelkiej maści celebryci mieszkacie tzw. lepszych dzielnicach, często monitorowanych i ochranianych - tam uchodźcy nie mieszkają, a zazwyczaj w biednych dzielnicach i tam są problemy
  • ~Bolo
    (2018-10-20 06:39)
    Oj kobieto kobieto , jest ci niedobrze boli cię całe ciało , więc przyjmij kilku z nich na swoje podwórko to będzie cię krok bolał. Szwecja , Niemcy , Francja zobacz co się tam dzieje !!!
  • ~niki65
    (2018-10-19 21:25)
    Ohydna,plugawa ziejąca jadem osoba.
  • ~OLOtarg
    (2018-10-19 20:24)
    najwięcej wpisów katolików kochających bliżniego wstyd
  • ~[ ╲╱]◬[├─┤]
    (2018-10-19 19:00)
    Ohydne, plugawe, bardzo złe jest wykorzystanie tego że ojciec zabił synów i ich matkę...
  • ~Nigdy więcej PO
    (2018-10-19 18:31)
    Przyjmij sobie tych "uchodźców", niech cię ubogacą kulturowo...Polecam szwedzkie doświadczenia w tej materii.
  • ~Jao
    (2018-10-19 18:15)
    Straszenie uchodźcami=zło i ohyda a sprzedaż do krajów 3go świata broni za mld $$ już nie? Broń sprzedaje kilka wielkich firm z USA, Francji czy GB. Łatwo można podać kto jest tam właścicielem czy dyrektorem. Ale nie, do nich nigdy nie ma pretensji :/
  • ~ela
    (2018-10-19 17:55)
    Szanowna pani, o jakim straszącym spocie pani pisze? ,przecież to prawda.
  • ~Gb
    (2018-10-19 17:30)
    Prawda zawsze boli.
  • ~mm.g
    (2018-10-19 16:56)
    sperda.....j idiotko
  • ~Tramp10
    (2018-10-19 16:21)
    No uroda pasująca do hidżabu
  • ~Blitz
    (2018-10-19 15:53)
    Nie życzę twoim Dzieciom ani bliskim, aby one wpadły w łapy tych twoICH "uchodźców" bo toBIE mogło by się to podobać. Nie wiem dlaczego uważasz że zdecydowana większość (normalnych) Polaków i miliony ludzi w Europie nie chcą napływu tej afrykańsko-azjatyckiej przestępczo-roszczeniowej szarańczy,to ludzie źli niemądrzy i głupi.Ale to tY masz pokiełbasione pod czachą i głosisz te totalne herezje. Puknij się!!!!
  • ~Kuba Wątły
    (2018-10-19 14:17)
    ale ona brzydka jest !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~eliza michalik
    (2018-10-19 14:16)
    IDIOTKA !!!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: