Agnieszka Gozdyra pokazała list od widza: "Jest Pani typową szmatą, pudernicą", a znaczek "Polska moja ojczyzna"

| Aktualizacja:

Agnieszka Gozdyra podzieliła się na Twitterze korespondencją, jaką otrzymała od jednego z widzów swoich programów. Anonimowy nadawca w mało elegancki sposób wyraził, co sądzi o dziennikarce.

wróć do artykułu
  • ~lipatok
    (2018-10-11 15:03)
    Pani redaktor wśród PiSiarni takich osobników jest na pęczki ,począwszy od "małpy w czerwonym" wypowiedzianym przez geniusza wszech czasów a skończywszy na m...ch wypowiedzianych z ambony sejmowej przez nieuka wszech czasów. Ja też czasem piszę uszczypliwie o pani Mazurek ale to inne pisanie ,używam czasem sformułowania -kobieta niezwykłej urody i niemniej urodziwej umiejętności sformułowań.Np sędziowie -kolesie-
  • ~Taki jest
    (2018-10-11 16:13)
    stan umysłu pisuaròw .
  • ~On
    (2018-10-11 17:06)
    Nadawca listu trafił w punkt ;)
  • ~sama prawda
    (2018-10-11 17:08)
    Zasługuje pani na takie traktowanie, jak sama traktuje gości!
  • ~rekolekcjoner
    (2018-10-11 17:59)
    NIE obrażajcie PISmanów, to biedni ludzie zagubieni w swej niewiedzy.
  • ~ZXA
    (2018-10-11 18:56)
    pani redaktor pis miernoty jedyne co robią to ubliżają wszystkim którzy mają inteligencje i mózg. w czaszkach miernot pis nie ma mózgu jest czarna dziura. głowa do góry inteligencja i tak zwycięży.
  • ~Redaktor
    (2018-10-11 19:17)
    Nadawca opisał Gozdyrę bardzo delikatnie. Szmateczka z buticzku to mało powiedziane w przypadku tej lewackiej kret tynki.
  • ~widzę jasno
    (2018-10-11 20:22)
    ten widz to chyba jakis wizjoner
  • ~Alina
    (2018-10-11 20:48)
    Też nie lubię Gozdyry za brak przygotowania i brak bezstronności. I to właśnie udowodniła naśmiewając się z treści listu i ze znaczka. Ten ktoś kto wysłał ten list najprawdopodobniej na zwracał uwagi na znaczek. Ale w Polsacie takich "gozdyr" jest więcej....Stacja wyraznie lewacka
  • ~☺
    (2018-10-11 22:44)
    Lubie Panią .A w nowej fryzurze wygląda Pani rewelacyjnie .
  • ~zart nie szamac
    (2018-10-12 00:05)
    Jednej lumpy mniej.
  • ~xxxx
    (2018-10-12 08:51)
    No cóż ... pis w całe okazałości . Jak posłanka czy poseł z trybuny sejmowej krzyczą o zamykaniu mord zdradzieckich to czego się spodziewać po elektroracie . Pozdrawiam serdecznie Pani Redaktor
  • ~brudna muszelka
    (2018-10-12 12:15)
    Weszla na drabine POkazala mandoline.
  • ~Anna
    (2018-10-12 15:38)
    nie należę do zadnej partii,ale podzielam zdanie Pana ,z listu,Ta panie jest szczegolnie wredna nie moge ogladac jej programow, i ciagle musze zmieniac kanał,Jak można zatrudniac tak podłą osobę w telewizji,,Czy wy liczycie sie z naszym zdaniem,Nie chcemy takich ludzi,Apel do dyrekcji,
  • ~w samo sedno
    (2018-10-12 15:50)
    Przecież dla tej Pani to komplement ! Przecież nie napisał jest Pani lewacką zdzirą ?
  • ~Gack
    (2018-10-13 07:28)
    Pani Gozdyra jest jak kasjerka w supermarkecie. Zbiera cięgi za swoje szefostwo. A z drugiej strony źle to o niej świadczy. Nie łączy ludzi tylko ich dzieli wyolbrzymiając znaczenie różnic.
  • ~===
    (2018-10-14 14:32)
    Nadawca pisal ze SLYSZENIA!!! To znaczy, pisal co SLYSZAL o sobie!!!
  • ~yuyuy
    (2018-10-26 07:28)
    A co ma osobista opinia do znaczka pocztowego? Nie kumam.
  • ~Ela
    (2018-11-02 07:12)
    Pani Gozdyra nie jest profesjonalna dziiennikarka poniewaz nie potrafi ukryc swych sympati politycznych mysl ze ludzie tego nie widza to sie myli wiadoma jest jej niechec do obecnej wladzy brak jej obiektywizmu zadufana w sobie najmadrzejsza narzucajaca swoja narracje wzbudza negatywne uczucia widzowiesa inteligentni i wyczuwaja jej oblude tylko jej sie wydaje ze sa glupmarna z niej dziennikarka powinna sie uczyc profesjonalizmu od pani Gawryluk tyle w temacie
  • ~Fabian Emerson
    (2018-11-05 14:20)
    E bez przesady to bardzo ładna kobieta i przy tym nie głupia a że trochę dla niektórych zafiksowana politycznie, no cóż ideałów nie ma w porównaniu ze Stokrótką jest ok.

Może zainteresować Cię też: