Szapołowska krytykuje "Kler": To zwykła nagonka. Nie lubię gadek, że wszyscy księża to pedofile i molestują dzieci

| Aktualizacja:

Podczas, gdy najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego bije rekordy popularności w kinach, Grażyna Szapołowska uważa, że to zwykła nagonka na księży i Kościół.

wróć do artykułu
  • ~jan.s.
    (dzisiaj 11:14)
    Ciekawe czy DAWAŁA przedstawicielom kleru
  • ~Remind
    (2018-10-17 13:57)
    Zwykle mieszanie w gw...nie, ale widac ze po-laczki z tego zyja:):):)
  • ~taktotak
    (2018-10-14 10:49)
    Pani Grażyna, proszę pójść obejrzeć bardzo dobry film - to nie żadna propaganda i nagonka - to film o duchowej biedzie ludzkiej, ale i odwadze duchowej właśnie księdza... uległa pani plotce i emocjom...
  • ~Johnny
    (2018-10-13 09:29)
    Szapołowskiej nagonka na "Kler" - to próba życia win z przeszłości? ("złamałam prawie każde przykazanie Boże")
  • ~wierzący
    (2018-10-11 17:31)
    Problemem Polaków jest to, że wmówiono im, że mają wybór tylko między katolicyzmem i świadkami Jehowy. W rzeczywistości w Polsce jest wiele kościołów chrześcijańskich, które swoje nauczanie oparły na Biblii. Na początek można zajrzeć na stronę "szukajacboga pl". Najważniejsze to to, żeby naprawdę uwierzyć i zaufać Jezusowi. Potem można szukać właściwego kościoła dla siebie.
  • ~agent z dołu
    (2018-10-11 14:57)
    Lucyfer nie wybiera się na film. Nic go nie zaskoczy.
  • ~Julka
    (2018-10-11 10:37)
    Nigdy jej nie lubiłam i miałam rację
  • ~ik
    (2018-10-11 06:26)
    starość jest okropna
  • ~Slazak
    (2018-10-11 05:30)
    Teraz bogaty i uprzywileowany kk kreowany jest jako sponiewierana ofiara. Film osagnal ludzi i tym batdziej dziwi ideologiczne podejscie tej mi nieznanej aktorki.
  • ~To tyle w temacie.
    (2018-10-11 00:51)
    Kosciol rzymskokatolicki, to instytucja sprzedajaca bilety do nieba.Biblia mowi o innym sposobie,nabierania kwalifikacji do tego, aby miec udzial w zbawieniu.Krk niestety nie ma nic z Boga,od 313 roku jego istnienia przez wieki ,to tylko splot nowych nauk ludzkich sprzecznych ze Slowem Bozym.Kogo mamy sluchac Slowa Bozego doskonalego zawartego w Biblii,czy ludzi ,ktorzy skonczone dzielo Boze,wzbogacaja w cudzoslowie ,dogmatami,doktrynami i okultyzmem,a to w koncu jest w opozycji do Boga.Powolujac sie na tradycje,to juz pruderia,co poganstwo ma wspolnego z Bogiem ?.To czego nie ma w nauce Panskiej ,jest oszustwem i biletem do zatracenia w ciemnosciach piekla i w ogniu nieugaszonym, to jest tesknocie za Bogiem naszym ,Ojcem Swietym.Chrzescijanstwo, to wiara ,a nie religia,miedzy innymi to ludzie religijni doprowadzili do ukrzyzowania Syn Bozego Pana Jezusa Chrystusa !.
  • ~fakir z szafy IKEA
    (2018-10-10 22:14)
    Tylko antyklerykalne ś****e oglądają kler w kinie.
  • ~My 2 sort
    (2018-10-10 21:20)
    To prawda nie wszyscy ksieza to zboki i pedaly tak jak nie wszyscy lekaze to lapowkaze i karierowicze ale to w interesie tych niepedalow ksiezy jest oczyszczenie swoich szeregow.nikt za nich tego nie zrobi ...co nie..
  • ~lkjhgf
    (2018-10-10 18:28)
    Żeby Ci się córka z księdzem ...
  • ~Kinoman
    (2018-10-10 17:38)
    Uwielbiam kretynow, którzy nie widzieli filmu, ale wiedzą, że jest zły. Szapołowska, do kina! Ale na widownię, nie na ekran. Pani już dziękujemy,
  • ~===
    (2018-10-10 16:32)
    NIE WSZYSTKIE BOMBY SA ATOMOWE!!! .ALE KAZDA COS ZNISZCZY!!! W twoim wieku o" GRZANIU" tylko rachunek ci przypomina.
  • ~Poklos
    (2018-10-10 16:25)
    W Niemczech przez ostatnie 30 lat nie pokazywano zadnegp polskiego filmu. Kler jest od tygodnia w kazdym kinie.
  • ~Duszan Be
    (2018-10-10 16:14)
    Żadne jęki i kwiki nie zmienią tego, że film pokazuje to co ludzie doskonale wiedzą, więc chcą zobaczyć na ekranie.
  • ~pokrywa
    (2018-10-10 14:48)
    100% racji. Ten Smarzowski ma jakiś problem. Cały czas grzebie kijem w g..wnie. Wpadł w dzieciństwie do szamba czy co? Wybiera tylko śmierdzące tematy po to aby zwrócić na siebie uwagę. Taki przeciętnie zdolny szamboreżyser.
  • ~nie byłe wielbicielem ni talentu ni urody !
    (2018-10-10 14:22)
    Patrzajcie ludziska ,cnotliwa Zuzanna !
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2018-10-10 14:03)
    Kiedyś Szapolowska nie czyniła dobra. Pokazywała w filmach części i poodprowadzała ludzi do.......Teraz się podźwignęła z upadku i czyni dobro nie pokazując części.Gdyby tak wszystkie aktorki.....Ale są i takie które grają jak aktor udający księdza sadzi je od tzw. tylca co powinno być zabronione. Jako autorytet moralny i ogólny wprowadziłem zakaz oglądania tego filmu w woj,bydgoskim.Niestety, są tacy do których to nie dociera.Wtedy do kina chodzi moja sąsiadka, ktora celowo psuje powietrze, aby zniechęcić do oglądania.

Może zainteresować Cię też: