Sara Boruc jest bohaterką najnowszego numeru magazynu Ewy Chodakowskiej "Be Active". Trenerka promując to wydanie na swoim Instagramie zachwycała się formą żony Artura Boruca, reklamując w ten sposób samą siebie, bowiem jak się okazuje, Sara ćwiczy z programami Ewy:

Długo czekałam na te okładkę! Moim zdaniem, bez cienia przesady, jedna z najpiękniejszych sylwetek polskiego (i idę o głowę, ze nie tylko polskiego) szołbizu.. Najpierw śledziłam i zachwycałam się formą.. ha! dopiero później poznałam i ku mojej uciesze, dowiedziałam się, ze obecna forma, wypracowana jest przy użyciu moich programów treningowych 👑👑👑Sara ŻYJE NA 200% ! Przede wszystkim mama dwójki dzieci.. żona, projektantka biżuterii, piosenkarka.. Kochana, wspaniale się na Ciebie patrzy.. przemiło się z Tobą rozmawia i cudownie się Ciebie słucha 🎵 Gratuluje okładki i nowej płyty 📀📀📀 Trzymam kciuki za wielki sukces ❤️❤️ Numer w sprzedaży od jutra - napisała

Boruc również pochwaliła się okładką na swoim Instagramie.

Uprzedzam pytania - ciężka praca, bo zdecydowanie ostatni rok był najbardziej intensywnym treningowo okresem w moim życiu plus niesamowita mentorka @chodakowskaewa , która poświęciła swój czas tworząc dla mnie cotygodniowe treningi na odległość😘☺️-to moja recepta na sukces!
Trenuje w domu , tutaj nie rozprasza mnie nic , jestem sama ze swoimi myślami , w pełni skupiona na celach i ambicjach.
Jadam różnie, miewam słabości , ale zdrowe przyzwyczajenia wynioslam z domu i to już ze mną zostało- staram się tego samego uczyć moje dzieci.

Jak Wam się podoba okładka z Sarą Boruc?