Cugowski wdzięczny pani minister: Dzięki niej moja sytuacja emerytalna bardzo się poprawiła

| Aktualizacja:

Krzysztof Cugowski, podobnie jak wielu polskich artystów, nie może liczyć na godną emeryturę. Muzyk cieszy się jednak, bowiem dzięki decyzji minister Elżbiety Rafalskiej, wysokość jego świadczenia znacznie wzrosła.

wróć do artykułu
  • ~Pienkna Helena
    (2019-06-20 13:12)
    przeciez sam mowiz ze lubiał wypic
  • ~Dr J.E.Bakaa
    (2019-06-20 13:07)
    definicja cynika
  • ~666
    (2019-06-20 12:02)
    Jak ci zapity źle żulu, to możesz dorobić w cukrowni - ładując cukier w 50 kg workach do wagonów...
  • ~Lublinianinz urodzenia
    (2019-06-20 10:29)
    Pozdrawiam bardzo serdecznie.Panie Krzysztofie.Przed bardzo wielu laty byłem na spotkaniu u koleżanki Alicji K.,był tam Romuald Lipko, który podarował mi płytę za" jeden grosz" niestety bez dedykacji.... Pan i Zespól to cała moja młodość-szkoda że błyskawicznie minęła, ale pozostała muzyka .i min.ta płyta..........
  • ~Glut
    (2018-10-04 09:25)
    Oj glupis ty, głupi. Przepijales wszystkie pieniądze za występy, nie odprowadzales składek na FUS, a teraz między innymi i ja, z moich podatków mam ci wypłacać emeryturę? Wstydu nie masz?
  • ~STEFF
    (2018-10-02 14:56)
    TAK ZLE, TO DLACZEGO NIE WRACASZ DO AMERYKI ?
  • ~Prawda
    (2018-09-17 09:55)
    W wolnej Polsce? Twoi kumple pisowcy mówią, że wolna Polska zaczęła się za pani Szydlicy! A przedtem była komuna...
  • ~cyc
    (2018-09-14 17:24)
    Pisbolszewia wspiera cwaniactwo i nieróbstwo . A za ten tekst Krzychu senator z Pisu dostanie rentę specjalną
  • ~head
    (2018-09-14 08:05)
    Wielu by się z Cugowskim zamieniło.
  • ~krzyhoo1
    (2018-09-14 07:42)
    Typowy okaz kretyna
  • ~janosik
    (2018-09-14 07:41)
    Zaczelem pracowac isie uczyc od15r źycia mam65l ide na emeryture cierzko pracow 50l skladkowe dostanenieco ponad 2tys zl obecnie u schylku zycia zaluje ?gdym prscowal 50 l na zachodzie bym mial 2 tys ale euro dziekuje ci Polsko za wspaniala emeryture
  • ~nik
    (2018-09-14 06:04)
    To pan Cugowski nie wiedział że w przyszłości będzie starcem.
  • ~Misio...,,,,,,,,,...,.,,.,,.,
    (2018-09-14 02:10)
    Za darmo nic nie ma. Jak przez lata unikało się płacenia składek emerytalnych, bo mówiło się ,że to dla frajerów, to tak się ma. Ponadto jeden koncert i można żyć , bez emerytury rok.
  • ~tttt.
    (2018-09-13 22:37)
    To ile uzbierales wZUSie?A pieniadze z wystepow i za plyty to gdzie sa?Przepusciles a teraz narzekasz.
  • ~muzyk
    (2018-09-13 21:41)
    ... trochę nie rozumiecie określenia "tantiemy" ...?! Tantiemy autorskie za KOMPOZYCJE i TEKSTY publikowane w mediach pobiera AUTOR - czyli KOMPOZYTOR i AUTOR TEKSTU... Ja za bardzo nie przypominam sobie aby Cugowski był autorem muzyki czy tekstu..? Oczywiście nie znaczy to, że nim nie jest ... - tego dokładnie nie pamiętam. Niemniej tantiemy autorskie od prezentacji muzycznych w radio czy w TV BUDKI pobiera raczej Romuald Lipko jeśli chodzi o ZAiKS oraz tekściarze. Jest jeszcze STOART , który płaci za koncerty (występ sceniczny , czy też czas nagrań studyjnych...) To wszystko jest dość skomplikowane, ale nie mówcie tyle o tzw. "tantiemach" Cugowskiego .... - to bzdury.....
  • ~bronek oddaj zyrandol
    (2018-09-13 21:14)
    Ten facet sika na PO i cala ta donaldowa sekte.
  • ~Joanna
    (2018-09-13 20:41)
    Nie dziwi mnie pochwała p. Rafalskiej. Przypomnę, ze w 2005 P. Cugowski był członkiem Honorowego Komitetu Poparcia Lecha Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich
  • ~aleksander
    (2018-09-13 20:39)
    artyści odprowadzają składkę jakąś tam , żyją ponad stan ,-na starość najlepiej na garnuszek podatnika ,,,,,,,,,
  • ~Kajtek
    (2018-09-13 20:35)
    A czy on nie był posłem lub senatorem? I czy potem sam nie zrezygnował?
  • ~....1953...
    (2018-09-13 20:33)
    ....w Zgorzelcu potrzebują ludzi do workowania wegla....bedziesz pasował....

Może zainteresować Cię też: