Tadla zaatakowana na Instagramie: Niech Pani nie wmawia ludziom, że TVP za Pani czasów była bardziej obiektywna. To hipokryzja

| Aktualizacja:

Beata Tadla, z pozoru niewinnym postem, wywołała na swoim profilu gorącą dyskusję na temat standardów dziennikarskich w mediach publicznych. Dziennikarka, która bardzo krytycznie wypowiada się na temat obecnej kondycji TVP, musiała odpierać zarzuty o własną stronniczość.

wróć do artykułu
  • ~preczPO
    (2018-09-11 15:34)
    Przerażenie Tadli po przegranych przez nich wyborów parlamentarnych już przeszło do historii. Na wizji aż trzęsła się z przerażenia że za chwilę oddadzą władzę !!!
  • ~bartolo
    (2018-09-11 15:34)
    Pani Tadla nie widziała stronniczości TVP za swoich czasów bo jej za to płacili a do tego mogła agitować dla swojej strony sporu politycznego. Media (ogólnie państwowe i prywatne) są teraz najbardziej pluralistyczne od 89r. bo TVP popiera stronę rządową a prywatne opozycje. Natomiast za czasów Pani Tadli wszystkie popierały ówczesną stronę rządową (z małymi wyjątkami niszowej prasy prawicowej). W związku z tym jeśli chodzi o możliwość głoszenia różnych poglądów jest obecnie najlepiej od czasu odzyskania niepodległości.
  • ~aabb
    (2018-09-11 16:38)
    Pamiętamy tych " bezstronnych " - Lis , Kraśko , Tadla...itd...brakowało tylko Urbana.
  • ~OBS
    (2018-09-11 16:15)
    Niech skontaktuje się z Lisem...
  • ~Warszawiak
    (2018-09-11 19:01)
    POlszewiki śnią jej się PO nocach taki smaczny kawałek KAWIORU a tu teraz tylko wsPOmienia za Tusskosowem
  • ~Ajronek
    (2018-09-11 16:13)
    Wstrętny, stronniczy karzeł.
  • ~[\/]➈[╠╣]
    (2018-09-11 17:02)
    TVP zawsze jest i zawsze była telewizją rządową tylko kto inny teraz rządzi...
  • ~cała prawda cała doba
    (2018-09-11 19:22)
    no PO papatrzcie, Tadla była bezstronna ? chyba w PO równaniu do Urbana i chyba Gebelsa !
  • ~SIT
    (2018-09-11 15:46)
    TO SZCZERA PRAWDA!!! TVP była nieobiektywna za czasów ekipy PO - PSL. Zbyt słabo uświdamiali Polaków o bezdennej głupocie i pazerności obecnie nami rządzącego "Pierwszego Sortu".
  • ~~Xxx
    (2018-09-12 04:25)
    Tadla nie była nie jest i nie będzie dziennikarzem. Ta pani jest tak prymitywna, że aż to boli. W wywiadzie z Millerem zachowywała się jak niedorozwinięta zero profesjonalizmu. Po ogłoszeniu wyników wyborów mało co się nie popłakała. Czy tak zachowuje się dziennikarz (bezstronny)?
  • ~Koryto.
    (2018-09-12 07:33)
    Utraciła Koryto.
  • ~zbig
    (2018-09-12 10:26)
    Osoba Tadla żaliła się w niemieckiej ZDF o braku wolności mediów w Polsce. Czy nie wie [ a powinna ] że blisko 80% prasy papierowej w kioskach jest w rękach niemieckich. Że najbardziej znane portale [ Onet ,Wp ,Fakt , Interia , Newsweek , o2 , itd. ] są niemieckie.Więc to jest tej pani obiektywizm???
  • ~STEFF
    (2018-09-12 07:59)
    Pani Tadla to kobieta bez zasad wlazła w małżeństwo Kreta {jego kobieta w tym czasie urodziła mu dziecko} , mała zachłanna zdz,,a,
  • ~Krzysztof
    (2018-09-11 18:48)
    Pani Tadla ma w 1000% rację że TV w poprzednich latach była bardziej obiektywna niż TV pisowska !!!!
  • ~dziennikareczka
    (2018-09-11 19:31)
    Niesamodzielna i dyspozycyjna.
  • ~piczka
    (2018-09-11 23:53)
    Tadla do lopaty.
  • ~Żabojad
    (2018-09-12 08:45)
    A co na to kolega Kamil Durczok, moralnie nieskalany kolega z TVNu?
  • ~edek
    (2018-09-11 18:06)
    Jeden ze znanych b.dziennikarzy TVN powiedział znamienne zdanie:polskie dziennikarstwo stacza się...Ani Tadla,ani Janowski lubiany przeze mnie nie będą mi wyznaczać trendu polskich pismaków,bo to jest moja i tylko moja decyzja.Przypomnę,że zdanie o obniżaniu się poziomu dziennikarstwa przedstawił człowiek,który się na tym zna.
  • ~xyz
    (2018-09-11 17:09)
    Ale trolle mają używanie!!! Tylko co te biedactwa zrobią, jak nastąpi zmiana warty????
  • ~beret
    (2018-09-12 18:10)
    Trudno o symetryczne przykłady bo ówczesna TVP "jechała" jak dziki koń po ugorze na ówczesną opozycję, sprawami rządu nie zajmując się zbyt wnikliwie. Każde w zasadzie wiadomości ukierunkowane były na krytykę opozycji i lwia część programów publicystycznych czy informacyjnych polegała na opluwaniu PiSu i ciągłym wmawianiu ludziom jaki ten PiS jest strasznie straszny. Teraz jak TVP mówi o działaniach rządu - to zarzuca jej się, że jest tubą propagandową PiS-u... Fakt, że mówi przeważnie tylko dobrze o działaniach rządu, ale kłamstw w przekazie nie ma, chociaż przemilczenia i owszem, zdarzają się. Jednak podsumowując wolę zdecydowanie dzisiejszą TVP niż tą POprzednią, bo wtedy musiałem słuchać wiadomości z filtrem z czasów stanu wojennego i słuchać między wierszami...

Może zainteresować Cię też: