Tadla zaatakowana na Instagramie: Niech Pani nie wmawia ludziom, że TVP za Pani czasów była bardziej obiektywna. To hipokryzja

| Aktualizacja:

Beata Tadla, z pozoru niewinnym postem, wywołała na swoim profilu gorącą dyskusję na temat standardów dziennikarskich w mediach publicznych. Dziennikarka, która bardzo krytycznie wypowiada się na temat obecnej kondycji TVP, musiała odpierać zarzuty o własną stronniczość.

wróć do artykułu
  • ~Der dziennik:
    (2018-10-04 09:22)
    Czyli pani Tadla przyznała że nie była obiektywna tyle że nie aż " tak" !
  • ~J.b.
    (2018-10-03 15:00)
    To jedna z tych neutralnych,przynajmniej nie wystepuje w zachodniej tv jak Krasko.Dlaczego byla w ekipie resortowych dzieci ktorzy marza o dawnych czasach ? PO nie zrobilo nic dla prostych ludzi,tylko kpiny i szydercze usmiechy.Piniadze byly tylko dla nich.
  • ~rycho
    (2018-10-01 09:39)
    i dlatego ja i wszyscy moi znajomi nie oglądają TVP , propaganda jak za PRL /a ja ją pamiętam/ a co większość ciemnego luda /wg prezesa obecnej TVP/ nie pamięta . Tylko tak dalej a stopień IQ polaków będzie bliski 0 Pozdrawiam ciemny lud
  • ~Michal
    (2018-09-25 03:48)
    Prostacka szmata...
  • ~TIM
    (2018-09-14 08:30)
    Niestety to prawda, TVP zawsze była prorządowa. Teraz jest tubą propagandową jednej partii, a przecież za to płacą wszyscy nie tylko zwolennicy PIS.
  • ~Misio...,,,,,,,.,,.,,.,
    (2018-09-14 02:05)
    beatatadlaPierwszy koncert Roberta „na wolności”, co sam podkreślał:) to były piękne emocje, tłum szalał, ja płakałam...----------- Może trzeba zażywać mniej psychotropów , to nie będzie się płakać i niepotrzebne emocje znikną?
  • ~Anna
    (2018-09-12 23:10)
    O czym wy piszecie.Kto to jest ta Pani.sTo Ta co się z Kretem rozstala. Na miarę "Pudelka"". Tyle mam do napisania Dobranoc
  • ~Don Carlos
    (2018-09-12 22:25)
    Ta TVPiS jest nie do zniesienia, dlatego prawie od 2,5 roku tej ohydnej i prymitywnej propagandy nie oglądam i uwierzcie mi jest spokojnym szczęśliwym człowiekiem, bo "g" jest zawsze "g" i kropka. Oglądam tylko TVN 24 i TVN24 Bis i jest super, mówię Wam trolle pisowskie jest to super obiektywna telewizja - produkt amerykański jest wysokiej jakości, bo demokracja amerykańska to potęga, godna naśladowania, przyjdzie taki czas, że TVP publiczna będzie też dobra, warunkiem tego jest postawienie PiSuarów w kącie lub "kozie".
  • ~wanda
    (2018-09-12 20:04)
    Tadla jestes prymitywna,paplanina Twoja w internecie nikogo nie interesuje,zamknij sie i do TVN-u razem z Janowskim j
  • ~beret
    (2018-09-12 18:10)
    Trudno o symetryczne przykłady bo ówczesna TVP "jechała" jak dziki koń po ugorze na ówczesną opozycję, sprawami rządu nie zajmując się zbyt wnikliwie. Każde w zasadzie wiadomości ukierunkowane były na krytykę opozycji i lwia część programów publicystycznych czy informacyjnych polegała na opluwaniu PiSu i ciągłym wmawianiu ludziom jaki ten PiS jest strasznie straszny. Teraz jak TVP mówi o działaniach rządu - to zarzuca jej się, że jest tubą propagandową PiS-u... Fakt, że mówi przeważnie tylko dobrze o działaniach rządu, ale kłamstw w przekazie nie ma, chociaż przemilczenia i owszem, zdarzają się. Jednak podsumowując wolę zdecydowanie dzisiejszą TVP niż tą POprzednią, bo wtedy musiałem słuchać wiadomości z filtrem z czasów stanu wojennego i słuchać między wierszami...
  • ~z.
    (2018-09-12 17:12)
    Pamietam jak Tadle zapytali dlaczego TVP nie relacjonowala przesluchania przed sadem owczesnego prezydenta Komorowskeigo ws. ProCivili. Tadla ze strachu malo nie narobila w gacie na wizji...
  • ~koko
    (2018-09-12 15:26)
    przypadek frustrata teskniacego za utraconym korytem , Betty zaloz klub frustratow telewizyjnych , lisow, orlosiow itd.
  • ~Marikade1
    (2018-09-12 12:31)
    Może kiedyś było mniej PiS niż teraz, była to tylko jedna z opozycyjnych partii. Na pewno jednak nie było takiego nachalnego forsowania Po jak ma w to Teraz miejsce z PiS. Teraz metody są czysto gebbelsowskie niestety..
  • ~donek
    (2018-09-12 12:02)
    był dom do spłaty .i rostanie z kretem i litosc ,.,.
  • ~prawda
    (2018-09-12 11:58)
    zastanawiam się czego tadla wygrała taniec z gwiazdami przecież tadla tylko rozszarzała nogi i więcej nic ,a przecież tylu wspaniałych było tancerzy ,.,.,.,
  • ~a tak nam dobrze było
    (2018-09-12 10:39)
    tylko koryta, tylko koryta żal .....
  • ~babcia Ewka
    (2018-09-12 10:36)
    Gdzie się tako Tadla ulągła ?
  • ~zbig
    (2018-09-12 10:26)
    Osoba Tadla żaliła się w niemieckiej ZDF o braku wolności mediów w Polsce. Czy nie wie [ a powinna ] że blisko 80% prasy papierowej w kioskach jest w rękach niemieckich. Że najbardziej znane portale [ Onet ,Wp ,Fakt , Interia , Newsweek , o2 , itd. ] są niemieckie.Więc to jest tej pani obiektywizm???
  • ~Żabojad
    (2018-09-12 08:45)
    A co na to kolega Kamil Durczok, moralnie nieskalany kolega z TVNu?
  • ~STEFF
    (2018-09-12 07:59)
    Pani Tadla to kobieta bez zasad wlazła w małżeństwo Kreta {jego kobieta w tym czasie urodziła mu dziecko} , mała zachłanna zdz,,a,

Może zainteresować Cię też: