Specjalnie do nowej roli Katarzyna Warnke ogoliła głowę na zero.

Reklama

Pierwsze doniesienia na temat "Klatki" pojawiły się w grudniu 2017 roku. Film wyreżyserować miał Konrad Maximilian, odpowiedzialny również za scenariusz. W obsadzie oprócz Warnke i Stramowskiego znaleźć się mieli: Joanna Orleańska, Przemysław Sadowski, Robert Wabich oraz Katarzyna Maciąg. Data premiery wyznaczona została na 11 stycznia 2019 roku.
O filmie ostatnio zrobiło się jednak cicho. Jak podaje Telemagazyn na jednym z portali pojawiła się informacja, iż produkcja zrezygnowała z Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke, gdyż ci - cytując - okazali się zbyt drodzy.

Portal sprawdził te doniesienia w firmie Domino Films. Małgorzata Domin, producentka filmu powiedziała, że Piotr Stramowski oraz Katarzyna Warnke wciąż są zaangażowani w projekt "Klatka", jednak na ten moment zawieszono zdjęcia, gdyż z produkcji wycofali się dotychczasowi partnerzy, federacja KSW, Ekipa Sp. z o.o. oraz firma Next Film.

Okazuje się, że Ekipa Sp. z o.o. i federacja KSW pracują nad swoim filmem o MMA, który będzie zatytułowany "Underdog", a za jego reżyserię odpowiadają Konrad Niewolski oraz Maciej Kawulski, który jest właścicieli KSW. W rolę głównego bohatera wcieli się Eryk Lubos. Jego filmowym przeciwnikiem będzie Mamed Khalidov.