Kąpiel w basenie, który idealnie wtapia się w krajobraz, dając wrażenie, jakby łączył się z morzem. Widoki z hotelowego tarasu, które zapierają dech w piersiach. A na deser rejsy motorówką. To zapewne tylko wybrane atrakcje, na które zdecydował się znany polityk i prawnik.

Reklama

Ryszard Kalisz wybrał wyjątkowo atrakcyjny hotel na swoje rodzinne wczasy. Jak napisała na swoim Facebooku jego żona, Dominika, rodzina mieszka w apartamencie Jamesa Bonda. Na wyposażeniu jest w nim basen z podgrzewaną wodą, a wnętrza od razu przywodzą na myśl filmy o agencie 007. Pytanie, czy tamtejszy barek został zaopatrzony w martini pozostaje bez odpowiedzi.

Facebook

Pewne jest to, że zachód słońca oglądany z perspektywy foteli ustawionych na tarasie musi być wart swojej ceny. Na zdjęciach Dominiki Kalisz widać, że wszyscy bawili się doskonale: zarówno ona, jak jej mąż i dzieci, które zabrali ze sobą.

Ryszard Kalisz dwukrotnie się żenił. Owocem pierwszego związku jest 8-letni syn Antoniusz. Kalisz poznał swoją obecną żonę Dominikę w 2013 roku. Wybranka jego serca jest od niego młodsza o 29 lat. Para wzięła ślub w 2015 roku, a niedługo później na świat przyszedł ich syn Fryderyk.