Jacek Poniedziałek: Jeśli pozwolimy, żeby ONR maszerował z flagami i w rynsztunku, to hajlowanie stanie się sprawą publiczną

| Aktualizacja:

Jacek Poniedziałek nie raz już dawał wyraz temu, iż nie pała sympatią do rządów Prawa i Sprawiedliwości. Teraz aktor twierdzi, że obecna sytuacja w kraju staje się coraz bardziej niebezpieczna, głównie za sprawą maszerujących po polskich ulicach narodowców.

wróć do artykułu
  • ~Oskar
    (2018-05-14 22:48)
    Czy określanie zbrodniarki i morderczyni "Wolińskiej" jako sympatycznej pani nie jest czasem oddawaniem honoru zbrodniczej postaci komunizmu? Jest. To jednak nie przeszkadza, aby artyści oddawali honory tej pani i jej czynom. Czy to już Pana Poniedziałka nie razi?
  • ~Anna 55
    (2018-05-14 09:53)
    Bardziej się obawiam maszerujacych w pełnym rynsztunku przyjaciół pana Poniedziałka. Te gestapowskie czapki skóry na tzw marszach tęczowych... Już widzę dyktaturę Libertów a la Poniedziałek..
  • ~Big Ben
    (2018-05-14 09:36)
    Panie Jacku, czy jak pana koledzy maszeruja w pelnym skorzanym rynsztunku plus spodniczki, bicze i meskie przytulanko, to wtedy rozumiem jest wszystko OK, tak?
  • ~lili
    (2018-05-14 09:35)
    człowiek chory z urojenia
  • ~Bandi
    (2018-05-14 20:03)
    To nie z tymi flagami tylko z Polskimi flagami pajacu....Ty sie lepiej nie wypowiadaj golasku
  • ~PO.N do de
    (2018-05-14 10:25)
    Na spędzie wolnosci naczelny komediant mainstreamu heilował, a POmatolscy POlitycy odpalali race. O POrtrecie Stalina nie wsPOmnę. Tylko czemu jakiś taki POdobny do Tuska? Obscena tam prezentowana ewentualnie mogła POniedziałkowi imPOnować, co jest zrozumiałe
  • ~Rics
    (2018-05-14 10:12)
    jacek placek poniedziałek - obleśny dziad
  • ~trzepaczka
    (2018-05-14 19:06)
    TRZEP SOBIE DALEJ
  • ~ .
    (2018-05-14 11:24)
    Komunizm był także wręcz obecnie niewyobrażalnie zbrodniczy. Jego symbole są nadal promowane przez artystów.
  • ~Szwajcar
    (2018-05-14 18:09)
    Ty Sobie Flage na ptaku Powies, Sodomito!
  • ~partner
    (2018-05-14 18:27)
    STAN PRZED LUSTREM
  • ~Genitaliusz
    (2018-05-15 05:47)
    Ciekawy jestem czy przypadkiem pan Poniedziałek nie zerka kąśliwym i pełnym pożądania okiem na chłopców z ONR w szczególności tych dobrze zbudowanych i tych co do których słuszne jest podejrzenie, że mogą mieć dużą pytę.
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-05-14 15:03)
    Całe tabuny młodzieży maszerują w Marszu Żywych w nacjonalistycznych barwach i nacjonalistycznymi hasłami do tego na nie swojej ziemi i wszystko jest w porządku bo to nacjonalizm tych którzy jako jedyni maja prawo do tożsamości narodowej...
  • ~juzefka
    (2018-05-14 21:12)
    facet, któremu luftują odbyt ma czelność się odzywać.....
  • ~Wojtek bez portek
    (2018-05-14 23:10)
    tak jest maszerujmy z gumowymi f iutami w du pach. to jest nowoczesne!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Aneta
    (2018-05-14 17:48)
    To za PiSu są walki kiboli ,jeżdżenie pod prąd autostradami. Marsze onru,nazistów.nie są respektowane wyroki sądów.nie ma trybunału konstytucyjnego.co dalej będzie Kaczyński jak długo jeszcze będzie ten cyrk?
  • ~frank
    (2018-05-15 08:08)
    Wiekszym zagrozeniem są pederasci ,którzy domagaja sie praw im nienależnych.
  • ~No ja
    (2018-05-14 20:09)
    Czym poniedziałek różni się się od kanarka?
  • ~Zulu
    (2018-05-14 19:18)
    On chce dać do zrozumienia, że tylko Olbrychski ma przyzwolenie aby hajlować.
  • ~twarog
    (2018-05-14 21:00)
    Spoko...twoj rozkalibrowany tylek nie wchodzi w rachube.

Może zainteresować Cię też: