Tabloid zarzuca Sławomirowi oszustwo: Zawiódł, nie był szczery

| Aktualizacja:

Gwiazdor rock polo naraził się redaktorom "Faktu". Okazuje się bowiem, że wbrew swoim zapewnieniom, iż jego samochodem marzeń jest 20-letni volkswagen golf trójka, Sławomir porusza się luksusowym audi.

wróć do artykułu
  • ~Julka
    (2018-03-02 06:13)
    Nie lubię tego młota, a jego owłosienia klata napawa mnie obrzydzeniem
  • ~Franz
    (2018-03-01 15:12)
    Jeśligra wieśniaka ktoremu uderzyła soda do głowy to powinien se kupic merca
  • ~HGTR
    (2018-03-01 12:19)
    KŁAMCÓW NALEŻY TĘPIĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~józio
    (2018-03-01 11:10)
    ... czy moglibyście nie pokazywać więcej tej bezmyślnej twarzy..?
  • ~z
    (2018-03-01 05:15)
    Co za bzdury. Czyzby redaktorzy faktow nie mieli nic do roboty.
  • ~Misio,,,...,,,
    (2018-03-01 00:13)
    Oglądałem film to "Ja morderca" i jeszcze jakiś inny i wydaje się ,że ten Sławomir ze swoich środków sponsoruje te produkcje za niewielkie role , aby zostać zapamiętanym . Podobnie jest z tym artykułem. Co to kogo obchodzi jakim samochodem ten pan podróżuje?
  • ~motek
    (2018-02-28 23:09)
    Przecież ten facet ewidentnie nabija się z PO=lactwa wyedukowanego na POziomie komunikatywnym, Kurski to cwana bestia wie co robi !!!
  • ~telewic
    (2018-02-28 22:16)
    Kajra to też tylko taka "półżona". Wszystko jest pastiszem i lipą, telewizyjnym paździerzem
  • ~Chantal
    (2018-02-28 20:00)
    Na nowego James Bonda by sie nadawal! Ten charakter, , ten meski wdziek, no po prostu zabojczy! Hollywood musi sie koniecznie o nim dowiedziec ! To byloby polski exportowy szlagier!
  • ~axa
    (2018-02-28 19:41)
    luksusowy Q7 za kilkadziesiąt tysięcy to też rzęch i to popowodziowy
  • ~Klon
    (2018-02-28 17:54)
    Obrzydliwa facjata wiesniaka, kulsona , gwiazdy TVP, poziom TVP!
  • ~Pucio
    (2018-02-28 17:45)
    Czy te oczy moga klamac czy ta pyzia na polskich drozkach moze byc nieszczera?
  • ~TW.STOKROTKA
    (2018-02-28 17:30)
    a co pismaki a wasi koledzy nie kupuja TREFNYCH MIESZKAN o tym piszcie a wara wam od SLAWOMIRA
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-02-28 17:29)
    Tabloid jest upośledzony - polecam wpisać do google: "boba motoring golf" co można wycisnąć ze stareńkiego mk1 czy mk2 - nie, nie jestem fanem motoryzacji z VAG ale wolałbym takiego mk1 czy mk2 (może wygląda jak strucel ale za to gwarancja banana na twarzy gdy objeżdża się wszystko na drodze bezcenna) od nowego q7 (a w wypadku "Sławomir" jak myślę może mieć i to i to).
  • ~egon
    (2018-02-28 17:24)
    Przecież ten facet to zawodowy aktor odtwarzający wymyśloną postać "swojaka", na co składa się oczywiście również samochód, który musi być taki jak auto przeciętnego Kowalskiego. Ustawka dla zdurniałej widowni KulsonTV - czemu się tu dziwić?
  • ~TomC
    (2018-02-28 16:03)
    Wkrotce bedzie mial wiecej samochodow niz przebojow...

Może zainteresować Cię też: