Zamachowski o nominowaniu córki do Orłów: Jestem dumny, Bronka zrobiła kawał fantastycznej roboty

| Aktualizacja:

Bronisława Zamachowska została nominowana do Orłów 2018 w aż dwóch kategoriach. Tato młodziutkiej aktorki nie kryje zachwytu i cieszy się, że córka podtrzymuje rodzinne tradycje.

wróć do artykułu
  • ~grdyka czyli jabłko adama
    (2018-03-31 07:19)
    Wygląda jak Zbyszek z bogdańca, którego stratowały.... Słonie
  • ~To ja.
    (2018-02-16 10:09)
    Gratulacje,Broniu i wszystkiego najlepszego.
  • ~Misio,,,.,.,.
    (2018-02-16 01:23)
    A Monia mówiła , że nie ma sposobu na życie , ani chłopaka?
  • ~ja ja wol
    (2018-02-15 21:06)
    Tata koszerny, to i córka koszerna ! A nieżydzi nominacji nie dostają.
  • ~?
    (2018-02-15 21:04)
    A gdzie występuje ta genialna tancerka, córunia Wałęsy ? POnoć tańczy teraz na rurze !
  • ~Magda
    (2018-02-15 16:55)
    Zbyszek lepiej zajmij się płaceniem alimentów na dzieci które zostawiłeś!
  • ~ka-ja
    (2018-02-15 14:22)
    zdzich, zorro i kuku , nie możecie się " dochrapać " niczego i żółć Was zalewa ? !
  • ~kuku
    (2018-02-15 13:54)
    jak jakiś misiewicz się czegoś dochrapie, to go ****** w parę tygodni, ale jak tzw gwiazdy cisną wszędzie te swoje równie nieutalentowane latorośle, to jeszcze im nagrody sitwa daje. dlatego tak mało nasz kraj osiąga, bo u nas nepotyzm to dla dawnych komunistycznych klik cnota
  • ~zdzich
    (2018-02-15 13:35)
    I potem sie dziwia, ze na swiecie polska kinematografia stawiana jest na rowni z mongolska i burkina-faso ( przepraszam te kraje )...
  • ~Zorro
    (2018-02-15 12:57)
    Pamiętacie reakcję wrednych, zawistnych kulsonów po tym jak wystąpiła w "Powidokach"? Jaki hejt się na nią wylał za to że jest córką znanego człowieka, reprezentanta "elity"? Dokładnie to samo co w wypadku Mackiewicza. Czytałem to w osłupieniu. A potem przyszło zwycięstwo PiS podgrzewane nienawiścią do "elit" - i zrozumiałem z kim i z czym mamy do czynienia. To bolszewia pomieszana z mentalnością chłopa pańszczyźnianego - nieszczęsne popłuczyny po tragicznej, polskiej historii.