Katarzyna Warnke: Sumienie lekarza mnie nie interesuje, on ma służyć pacjentowi

Katarzyna Warnke przy okazji swojej roli w filmie i serialu "Botoks" została wywołana do odpowiedzi w temacie aborcji i klauzuli sumienia lekarzy. Aktorka zapewnia, że choć zagrała w filmie Patryka Vegi, to ma zupełnie inne poglądy na te kwestie niż reżyser.

wróć do artykułu
  • ~rezydent
    (2018-02-17 14:17)
    Sumienie pacjenta mnie nie intersuje, intersuje mnie jego kieszeń, ma kase leczę, nie ma kasy niech spada
  • ~J.Ponimirski
    (2018-02-15 08:16)
    Kasiu Warnke, doskonale ciebie rozumiem. Twoja kariera mimo w swółpracy z Mannem nie nabiera rozmachu, no to trzeba być w stale mediach a nuż Holland mnie dojrzy lub Janda i da jakąś rólkę która mnie ustawi, POwodzenia!
  • ~dr.Mengele
    (2018-02-15 10:54)
    Jako lekarz bez sumienia stwierdzam, że według przesłanek medycznych, życie pani Kasi jest bez wartości, dlatego wnioskuję o jak najszybsze przeprowadzenie eutanazji. Skierowałem już odpowiednie dokumenty do holenderskiego Ministerstwa Zdrowia, mam nadzieję na szybką pozytywną odpowiedź.
  • ~msmsm
    (2018-02-15 17:25)
    Dobrze powiedziane "lekarz ma słuzyć pacjentowi". I wlasnie dlatego nie powinien zabijać.
  • ~Pinia
    (2018-02-15 17:23)
    Lekarze powinni leczyć a nie zabijać! Kto to jest p. Wernke? Nowy autorytet moralny?
  • ~Felczer
    (2018-02-15 17:19)
    Kasia, Ty mala gl**uPOwata gasko. Pacjent to nie ZADEN Krol czy Bog, ze WSZYSTKO mozna dla niego zrobic.
  • ~Anna
    (2018-02-15 10:41)
    Popieram panią lekarz jest od tego żeby pomagać pacjentą a nie zastawiać się sumienię powinien od razu odejść z pracy
  • ~mily i ladny
    (2018-02-15 18:25)
    Jak widac lekarz sluzy rowniez malemu pacjentowi pani Warnke. A tak przy okazji, nie za duzo botoksu?
  • ~polo
    (2018-02-15 17:50)
    kaska na glowe upadlas !juz jak miala 18 lat to wiedziala gdzie jechac, gdzie robi to najtaniej- widac ze nic ja zycie nie nauczylo- tylko lyzkima w blowie, br....
  • ~Eustachy Biedronka
    (2018-02-15 09:53)
    Pani Kasiu, całkowicie zgadzam się z pani zdaniem w sprawie lekarzy, a pana Vegę uważam za najlepszego reżysera ostatniego dziesięciolecia.Dwie panie ,które odmówiły udziału w filmie, mogą nie grać w filmach ,bo to i tak żadna strata dla filmu jak i widzów.
  • ~Don Biszkopt
    (2018-02-15 19:53)
    Der Dzienniku. Poglądy pani aktorki w tej sprawie mają takie same znaczenie jak pani ekspedientki w sklepie i pana listonosza. Aktorzy mówią mądrze kiedy mówią cudzymi tekstami.
  • ~mikron
    (2018-02-15 21:26)
    "Mnie nie interesuje sumienie lekarza, mnie interesuje to, że jest zatrudniony, działa w ramach prawnych, które są możliwe w Polsce i ma służyć pacjentowi." witamy w totalitarnym świecie. Pewnie nawet nie wie, że jest totalitarystką.
  • ~many many many many, o ! many blue/ refren
    (2018-02-15 19:11)
    no dbra, ale o co chodzi ?
  • ~NIK
    (2018-02-15 19:25)
    zalecenie eutanazji jest też służbą pacjentowi? zwłaszcza jeśli decyzję podejmują osoby trzecie.
  • ~poirytowany
    (2018-02-15 23:43)
    Pani Katarzyno czy Vega tak dobrze płaci ,że stać panią na "służbę" ? Proszę zainteresować się troszkę przeszłością służba potrafiła łeb uciąć podłej "pani".
  • ~ZXCQ
    (2018-02-15 18:03)
    Uważam, że Polską, TVP i szkołą rządzi partia kapłańska. To te podmioty nakręcają spiralę nienawiści w Polsce! Jedynymi rodzynkami w tym bagnie to: Duda, Morawiecki, Kaczyński i Kukiz. Im więcej nakazów, zakazów i dogmatów, to tym wyższy jest wskaźnik głupoty i oszustwa ! Dla wymyślenia nieba i piekła ziemia musiała być dla nich płaska.
  • ~Borsa
    (2018-02-15 18:05)
    To jaskrawy przykład zarażenia się KRETYNIZMEM! Zarażeni, którym nie podoba się „METODA NIEPOKALANEGO POCZĘCIA” (in vitro) - na PRZYMUSOWE leczenie psychiatryczne!
  • ~klarita
    (2018-02-17 19:02)
    jak sądzi że można zabić przez aborcje to w innej chorobie też może zabić ciąża to nie choroba tylko życie zdezelowany rupieć wypaczona trzeba by ją zabić bo to zdeformowany rupieć
  • ~Heat
    (2018-03-01 17:26)
    Służyć pacjentowi nie oznacza zabijać.
  • ~Adam war
    (2018-02-21 18:49)
    Szanuję myślenie Pani i pocałowałbym za to pani transzeję