Jak podaje "Super Express", pierwszy wybór padł na Agnieszkę Kaczorowską. Tancerka znana również z serialu "Klan", miała stworzyć z Popkiem najbardziej elektryzującą parę tej edycji. Okazało się jednak, że jej samej ten pomysł nie przypadł do gustu. Kaczorowska obawiała się ponoć, że skandale, jakie z pewnością wywoła Popek, mogą źle wpłynąć na wizerunek jej szkoły tańca.

Reklama

Produkcja postanowiła więc przydzielić raperowi tancerkę, która dopiero debiutuje w programie, czyli Kasię Vu Manh. Tym razem również się nie udało:

Niestety, nie poradziła sobie psychicznie. Nie rozumiała jego żartów, bała się nawet patrzeć na jego pokaleczoną twarz. Jako że miała już podpisaną umowę, do show dokooptowano jeszcze jedną gwiazdę, aktora Dariusza Wieteskę - twierdzi informator "Super Expressu"

Reklama

Ostatecznie więc twórcy show postanowili sięgnąć po tancerkę z dużym doświadczeniem i silną osobowością. Partnerką Popka została więc Janja Lesar, choreografka, która dotychczas szefowała trenerom gwiazd. Czy uda jej się poskromić Popka? O tym przekonamy się już wiosną, kiedy nowa edycja trafi na antenę Polsatu.