Dowbor o zwolnieniu z TVP: Nieelegancko to załatwiono, wyszłam na przystanek tramwajowy i się poryczałam

| Aktualizacja:

W nowym wywiadzie dla portalu gazeta.pl Katarzyna Dowbor szczegółowo opowiedziała o kulisach rozstania z telewizją publiczną po 30 latach i towarzyszących temu emocjach.

wróć do artykułu
  • ~EZ
    (2017-12-27 15:51)
    Dlaczego w artykule nie ma słowa o tym, że zwolnienie z pracy nastąpiło w 2013 roku?
  • ~Krycha
    (2017-12-27 15:54)
    Znowu te odgrzewane kotlety -Dziennik schodzi na psy
  • ~Chciwość
    (2017-12-27 15:39)
    Dobra, dobra, niech nie dramatyzuje -zachciało się reklamować kiełbaski bez uzgodnienia z pracodawcą to się wyleciało! Szymon Majewski miał podobną przygodę z TVN tylko jemu zamarzyło się podbijać świat finansów!!!
  • ~rr
    (2017-12-27 16:46)
    resortowa won do towarztszy z wsi24
  • ~dfr
    (2017-12-27 17:39)
    BABCIU czas wnuki bawić a nie zajmować się na stare lata telewizją , MAŁO I MAŁO ...
  • ~andy
    (2017-12-27 18:57)
    Po 30tu latach! Czy TV to jest praca dożywotnia? Pani do TV wciągnęła swego syna....w żadnych programach nie sprawdzał się , ale co tam...rodzinka powinna mieć swoje miejsce. Gdyby tak dalej to TV powinna przedszkola a może i żłobki na Woronicza utworzyć?
  • ~ale11
    (2017-12-27 19:07)
    Został jeszcze punkt skupu złomu i makulatury
  • ~@ 'Wyszłam na przystanek tramwajowy i się poryczałam'
    (2017-12-27 19:05)
    Biedaczka! - Musi jedzić tramwajem! - A w polskim tramwaju się czuje jak eskimoskie dziecko w tropikach - czyli jak w "przyzwoity" By-dłosz-ew-ski w getcie!!! - Ale trzeba dodać, że przynajmniej może się w Polsce publicznie POpłakać!
  • ~nie lubiący krętaczy
    (2017-12-27 19:19)
    Okna były otwarte, a mimo to orlica jakoś nie wyleciał! Taki to był talent. Wiele osób nie może patrzeć na taką urodę. Teraz, jak się trafiła okazja znowu pcha się do pierwszego szeregu. Bezczelna, namolna, nachalna i bez kropli honoru i ambicji. Warto byłoby usłyszeć od niej o jej wyczynach w Opolu, na jakich warunkach zlecała opiekę nad synkiem!
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika.
    (2017-12-27 16:56)
    PRZEPIĘKNA JESTEŚ !!
  • ~@ 'Wyszłam na przystanek tramwajowy i się poryczałam'
    (2017-12-27 19:03)
    Biedaczka! - Musi jedzić tramwajem! - A w polskim tramwaju się czuje jak eskimoskie dziecko w tropikach - czyli jak w "przyzwoity" By-dłosz-ew-ski w getcie!!! - Ale trzeba doda, e przynajmniej moe siBiedaczka! - Musi jedzić tramwajem! - A w polskim tramwaju się czuje jak eskimoskie dziecko w tropikach - czyli jak w "przyzwoity" By-dłosz-ew-ski w getcie!!! Ale trzeba dodać, że przynajmniej może się w Polsce publicznie POpłakać!
  • ~wkurzony
    (2017-12-27 20:27)
    Same wielokrotnie odgrzewane kluchy. Może coś ciekawszego, tak na miarę tabloidu, np. za co ś.p.redaktor J. Atlas bijał regularnie swoją żonę Kasię za przeproszeniem po pysku? Warto także wspomnieć, że największe gwiazdy TVP Pani Edyta Wojtczak i Pan Jan Suzin w podobny sposób zostały "pożegnane" przez nowych władców telewizji i nie skomlały przy każdej nadarzającej się okazji. Trzeba mieć klasę i być prawdziwą gwiazdą, aby obejść się bez skowytu.
  • ~lass
    (2017-12-27 23:49)
    To była zawsze taka żenująca baba , która gadała farmazony . Kiedyś dawno , dawno temu w odległej galaktyce.... , no była nawet przeciętnie ładna. To wszystko. Brak warsztatu dziennikarskiego, inteligencji + zmarszczki.. Bez komentarza. Poza tym !!! Wyrzucili ją wiele lat temu z TV za PO PSL!!! Ale szczuja na te rzad !!1 Kazdy pretekst jest dobry!!!
  • ~bvgtyujkmlo
    (2017-12-27 22:08)
    mnie tez zwolnili z pracy.wielkie trele robic z tego wywiad
  • ~jerzy
    (2017-12-27 17:40)
    TELEWIZJO NIE PRZESADZAJ /szkodzisz i telewizji i PISowi / TO MIAŁAS BYC DOBRA ZMIANA PANIE KURSKI
  • ~Obiektywna
    (2019-04-25 11:59)
    Powinniście leczyć się u psychiatry!!!