Zamachowscy klepią biedę i toną w długach? "Boję się, że nie starczy nam na jedzenie"

| Aktualizacja:

Ostatnio głośno było w mediach o tym, że komornik zajął konto Zbigniewa Zamachowskiego w związku z niepłaceniem przez aktora alimentów. Teraz Monika Zamachowska wyznaje, że autentycznie się obawia dnia, w którym nie będą mieli co jeść.

wróć do artykułu
  • ~student
    (2017-12-02 20:17)
    Przecież alimenty musi płacić na własne życzenie.
  • ~sprawiedliwa
    (2017-12-02 20:57)
    Chwila, moment, jakie dzieci? Najstarsza córka ma 23 lata i już powinna przejść na utrzymanie męża, a nie alimenty ciągnąć od ojca, najmłodsza ma16 i niedawno zagrała w filmie, więc chyba coś zarobiła? Ich ojciec ma wolny zawód i raz na wozie, raz pod wozem, jak nie ma propozycji to nie ma kasy. A pannice muszą dostać - bo co? Na kosmetyki zabraknie? A 500 plus się samotnej pani Juście nie należy? Trzeba Zamachowskiego na żebry posłać bo mamuśka się odgrywa, a dziewuchy będą studiować do us....nej śmierci?
  • ~Warszawiak
    (2017-12-02 20:57)
    Niestety sąd zasądził w tej sprawie alimenty z sufitu. I kto sądowi podskoczy.
  • ~Honorka
    (2017-12-02 22:16)
    No to po godzinach pracy przyjąć się do pracy np, w Biedronce i zasuwać, tak jak większość Polaków pracuje od rana do wieczora.
  • ~kotong
    (2017-12-02 22:36)
    Kolejny kijowski, wez sie czlowieku do roboty a jak nie to jedz na zmywak
  • ~szmal nie problem
    (2017-12-02 22:50)
    po szmal zgłoście się do ryżego na zieloną wyspę!! ryży to ten, na którego dwa razy głosowaliście. tenże ryży, przywiózł z brukseli miliardy €uro!! Rozdaje wszystkim, na lewo i prawo!! Da wam ile trzeba!! musicie jednak nadal na niego głosować!
  • ~sfdsf
    (2017-12-02 22:56)
    szlachetna paczka dla nich!
  • ~2200pln
    (2017-12-02 23:35)
    To ile On zarabia że płaci alimenty wyższe niż moja pensja. Jego obecna żona nie powinna tak narzekać tylko zmniejszyć trochę standard życia. Wiem że z księżniczki na kopciuszka trudno się awansuje ale ... widziały gały co brały.
  • ~Viper
    (2017-12-02 23:37)
    Polactwo komentuje
  • ~BeataKlempa
    (2017-12-03 00:01)
    Wzruszyłam się. Nie trzeba było się q*wić.
  • ~cebulak
    (2017-12-03 00:08)
    To jest chore 5000 zl alimentów na dziecko lub więcej, rodziny muszą za 1600 zl przeżyć cały miesiąć. Alimenty to zło, sposób na życie
  • ~Marian Paździoch syn Józefa
    (2017-12-03 02:43)
    Na kasę do biedry :)
  • ~IRKA
    (2017-12-03 06:27)
    TRZEBA PONIEŚĆ KONSEKWENCJE ZŁEGO WYBORU I POSTĘPOWANIA
  • ~litość
    (2017-12-03 08:51)
    Ojej, jak mi ich szkoda. Mam oczy pełne łez
  • ~lucia
    (2017-12-03 10:11)
    to jest okres na szlachetne paczki więc narodzie do dzieła niech mają zapasy na czarną godzinę - brak słòw🤣
  • ~Zorro
    (2017-12-03 10:14)
    No alimenty trzeba płacić na czas wtedy nie będzie komornika a skoro miał 4000 zł to mógł płacić wczesniej
  • ~@polka
    (2017-12-03 11:41)
    Trzeba było nie komplikować sobie życia państwo Zamachowscy!!!
  • ~Krystyna
    (2017-12-03 12:18)
    Szanowni Państwo Zamachowscy. Czy wy wiecie co to jest bieda ? Mam 73 lata ,pracowałam łącznie ponad 40 lat, przez wiele lat opiekowałam się chorą siostrą i mamą. Teraz pozostałam sama bez rodziny z licznymi chorobami i praktycznie bez pieniędzy. Z emerytury spłacam kredyt, mam zadłużenie w opłatach za czynsz, nie wystarcza mi na leki, żywność, nie mam butów ani na zakup węgla. Czy kogoś to obchodzi ? Ja też chciałbym w spokoju dożyć do końca, codziennie martwię się, że eksmitują mnie z mieszkania a ja naprawdę nie mam nikogo kto by mnie przygarną, bardzo boję się wylądować na ulicy. Kto wg państwa ma większy problem Wy czy ja ?
  • ~qqq
    (2017-12-03 12:33)
    Przecież można wystąpić do sądu o obniżenie alimentow. Jestem za tym aby ojcowie wywiązywali się z obowiązków, ale alimenty powinny być stosowne do aktualnych zarobków.
  • ~Sara
    (2017-12-03 15:31)
    Może w ramach wsparcia otrzymają "szlachetną paczkę"