Zamachowscy klepią biedę i toną w długach? "Boję się, że nie starczy nam na jedzenie"

| Aktualizacja:

Ostatnio głośno było w mediach o tym, że komornik zajął konto Zbigniewa Zamachowskiego w związku z niepłaceniem przez aktora alimentów. Teraz Monika Zamachowska wyznaje, że autentycznie się obawia dnia, w którym nie będą mieli co jeść.

wróć do artykułu
  • ~Piotr S.
    (2017-12-02 14:20)
    Brzmi jakby biedacy na kasie w jakimś markecie pracowali....
  • ~Darek
    (2017-12-02 14:24)
    Dobre, pracują w telewizji, kosza po kilkadziesiąt tysięcy (dochodzi teatr i filmy) i 4 tys alimentów może zachować ich bytem.... moralne dno, na ich miejscu wstydzilbym się pokazywać publicznie. No tak, ale oni wstydu nie mają
  • ~Majka
    (2017-12-02 14:58)
    Panie Zbyszku i p. Moniko ! . Dzieci p. Zbyszka dwójka już są dorosłe i mogą się uczyć i pracować ! . Na młodsze dzieci wystarczy po 500 zł . Niech uczą się oszczędności ! a nie na gotowe matka powinna uczyć jak oszczędzać pieniądze . W końcu to p. Justa rozbiła pierwsze małżeństwo p. Zbyszka , dobrze że spotkał na swej drodze p. Monikę !. Życzę p. Zamachowskim wszystkiego co Najlepsze !
  • ~Kj m
    (2017-12-02 15:06)
    Ale jak młody zamachowski sie kiedyś usamodzielni to stary wystąpić może o alimenty dla siebie jak nie będzie miał z czego żyć tak że może sie wyrównać
  • ~007
    (2017-12-02 15:08)
    A co państwo Zamachowscy śpią na NAFCIE że takie alimenty muszą płacić ? Bedą zmiany w sądach !. A dzieci niech też nauczą się pracować i ojca szanować !
  • ~Mr x
    (2017-12-02 15:11)
    Szczyt bezczelnosci... Celebryci i takie bzdury wygadywac... Niech ida zebrac pod koscioł.
  • ~mik
    (2017-12-02 15:13)
    Chciałbym poczytać, że klechy cierpią z głodu bo przestała płynąć kasa z budżetu państwa. Od razu bliżej by im było do wartości i prawd ,w które wierzył , głosił i potwierdzał przykładem ubogi mistrz z Nazaretu..
  • ~grzeg
    (2017-12-02 15:16)
    No to co? Mam się przejmować?! Po co w ogóle o tym piszecie?
  • ~dodo
    (2017-12-02 15:28)
    kapelusz,skrzypce,kasę fiskalną -grać na ulicy
  • ~Genitaliusz
    (2017-12-02 16:12)
    Może Kodziarstwo zrobi składkę na jedną ratę alimentów ?
  • ~emk
    (2017-12-02 16:33)
    Po "zrzutce" dla Kijowskiego, będzie "zrzutka" dla ... Zamachowskich. Naprawdę może człowieka ogarnąć pusty śmiech, jak się słyszy, co to za "biedacy" się ujawniają...
  • ~11zl na godzinę
    (2017-12-02 16:53)
    w ochronie znalazłbyn im prace/potrzeba ludzi/
  • ~utylizator styropianu
    (2017-12-02 17:52)
    No i Justa w końcu postawiła na swoim i wzięła ich głodem.
  • ~darek
    (2017-12-02 18:40)
    W biedronce cały czas potrzebują...
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-12-02 18:44)
    Serce mi pęka na strzępy. :)))))
  • ~przykre
    (2017-12-02 18:44)
    teraz wiadomo czemu przyrost naturalny jest tak mały, dzieci są drogie
  • ~Złoty Melon
    (2017-12-02 18:49)
    Nu to "stypendium wolności" dla Zamachowskich, dam 20 gr, a i szczury chyba też nie POskompią !
  • ~zbysiunia
    (2017-12-02 19:23)
    niech emigrują do Aleppo-tam rozdają żywność
  • ~andy