Zamachowscy klepią biedę i toną w długach? "Boję się, że nie starczy nam na jedzenie"

| Aktualizacja:

Ostatnio głośno było w mediach o tym, że komornik zajął konto Zbigniewa Zamachowskiego w związku z niepłaceniem przez aktora alimentów. Teraz Monika Zamachowska wyznaje, że autentycznie się obawia dnia, w którym nie będą mieli co jeść.

wróć do artykułu
  • ~Rebel
    (2017-12-02 09:04)
    Dieta jeszcze nikomu nie zaszkodziła...l
  • ~m-53
    (2017-12-02 09:24)
    Zrobili ściepę na kodziarza, mogą na nich. Jakoś oczy mi nie łzawią po tej "ważnej" informacji.
  • ~Judasz Norma
    (2017-12-02 09:30)
    to co oni przez cale życie nic nie zarabiali? Nie myśleli o oszczędnościach? Jeżeli nie to niech sie wezmą do roboty jak każdy inny biedak czyli normalny człowiek.
  • ~miecz
    (2017-12-02 10:29)
    Niech się uczą od Kijowskiego jak żyć nie pracując. Wystarczy otrzymywać "Stypendium Wolności".
  • ~Tępak
    (2017-12-02 11:00)
    Nie bał się, że matce nie starczy na jedzenie dla dzieci, gdy je opuszczał?
  • ~jolo
    (2017-12-02 11:08)
    kuchnia brata alberta was przygarnie warszawko
  • ~Olek
    (2017-12-02 11:34)
    Do roboty wałkonie a nie żebrać!
  • ~jerzy
    (2017-12-02 11:40)
    nie można doprowadzić do tego by tak znane postacie musiały cierpieć z głodu,należałoby zacząć od gwiazdkowej paczki a potem jakiś mały fundusik by mieli z czego żyć, a swoją drogą gdyby żyli po bożemu może by tak trudno nie było
  • ~kob
    (2017-12-02 12:14)
    zależy kto co rozumie przez biedę, ale on tego na sobie nie doświadczyli i nic na ten temat nie wiedzą
  • ~Autoro
    (2017-12-02 12:22)
    Szkoda mi go bo go lubilem. Ale czemu nie zlapie sie jakiejs pracy - jak mowila moja babcia pieniadze leza na ulica i trzeba sie tylko schylic. Alimenty schlachetna rzecz i facet powinien je placic. Kropka. Facet co nie placi alimentow slusznie o nie zostal oskarzony bo jest pi.da nie oficer. Facet co regularnie placi alimenty powinien dostac medal virtutti militari od panstwa. Od dzieci wdziecznosci niestety nie zobaczy. Smutne to troche i powinno jakos sprawiedliwiej uregulowane byc. Na przyklad za kazdy rok placenia alimentow pol roku szybciej na emeryture.
  • ~ghn
    (2017-12-02 12:24)
    szczerze mówiąc ch.. im w d.
  • ~hipokrytyk
    (2017-12-02 12:37)
    Biedni... Nie bedą mieli na chleb i będą musieli jeść kawior i popijać szampanem.
  • ~Joshua Tree
    (2017-12-02 12:54)
    Who gives a fuck!
  • ~Zorro
    (2017-12-02 12:56)
    No co tak kiepściutko kulsońska patologio? Okładać celebrytów, elyty - pokazać im jak ich nienawidzicie i kto tu teraz rządzi! Dokopać, dowalić, sponiewierać, opluć, poniżyć - do dzieła wyborcy PiS!
  • ~Fedor
    (2017-12-02 13:05)
    Nic tylko zacisnąć zęby, pasa i wejść do komitetu wyborczego PO przed następnymi wyborami. Premier Schetyna na pewno zorganizuje jakieś 3000 plus dla pociech jego członków ;)
  • ~wjw
    (2017-12-02 13:22)
    Nie wiem jak można wejść na czyjeś konto ? Kiedyś komornik je zajmował...
  • ~bezwstyd
    (2017-12-02 13:27)
    Bezwstydna ta Richardson!!! Zabrala dzieciom ojca/ ale co to za ojciec, co opuszcza swoje dzieci?!/. zabrala kobiecie meza / ale co za maz?/, przypiela sie do jego nazwiska jak rzep / spodobalo sie, co?/.A teraz bezwstydnie obnosi sie z ich b i e d a z p o w o d u a l i m e n t o w !! Trudno w TV patrzec na to wyszczezone / ten usmiech rekina/ babsko. A .... ON nie wiedzial, ze bedzie musial placic alimenty?? Ten ciucmok zawrocony!!! To kiedys byl moj ulubiony AKTOR, a dzis to jest zwykly ciucmok u boku drapieznej baby bez honoru.
  • ~Mr. T
    (2017-12-02 13:40)
    ale jaja, ale jaja!!!
  • ~taki sobie
    (2017-12-02 13:49)
    Były prezydent Komorowski ma na radę: "zmienić pracę i wziąść kredyt"
  • ~adamgłogów