"Zainteresowanie wokół pani Moniki jest olbrzymie". Była żona "Słowika" z gangu pruszkowskiego chce być celebrytką

Była żona bossa gangu pruszkowskiego Andrzeja Z. ps. Słowik, Monika Banasiak, intensywnie wykorzystuje swoje pięć minut sławy. Wydała dwie książki, jej grafik pęka w szwach. Pragnie być celebrytką.

wróć do artykułu
  • ~chudy
    (2018-05-20 18:10)
    Wstyd i niegodziwość ją gdziekolwiek zapraszać
  • ~Ale
    (2017-11-30 05:27)
    Promowanie przestepcöw chore
  • ~Jozef
    (2017-11-28 09:59)
    Ile za ganga bang? 😂😂😂
  • ~Amigo
    (2017-11-28 04:35)
    Wszystkie żony i dziewczyny mafiosów to mile, ciepłe i zadbane kobiety. Stać je na to. Wcale im nie przeszkadza, że pieniądze za które się utrzymują są zakrwawione. To co tutaj opisujecie to taka pokraczna wersja "Ojca chrzestnego". Głupi, prymitywny kraj, gdzie w ogóle promuje się takie postaci.
  • ~alla
    (2017-11-26 23:22)
    kiedy w Dzień dobry TVN ?
  • ~Krakus
    (2017-11-25 19:12)
    Celebrytka ? Dla kogo i komu potrzebna ? Koszmar ludzkiej daznosci do anty-kultury.
  • ~Cinkciarz
    (2017-11-24 15:29)
    150 do 250? Czyli 38 do 42€ za opcję z kolacją..drogo nawet jeśli pogaduszkę kończy z pełną buźką. Tu u nas za taką "pogawędkę"biorą od 30 do 35€ all inklusive.
  • ~AniaWania
    (2017-11-23 14:31)
    Może jakieś małe dubbbble fucek? A może cz? Lub tsy?😂😂😂
  • ~starsza
    (2017-11-22 07:31)
    Przecież to jest patologia. Pisanie o takiej osobie nie przystoi Dziennikowi.
  • ~kalin
    (2017-11-22 03:40)
    Ta pani wykorzystuje biznesowo markę "Słowika" - jaka by ta marka nie była - a zamawiający jej usługi pozerzy płacą za tę markę chcąc pokazać znajomym, że są ustosunkowani z kimś będącym tak blisko niego. Jest to moim zdaniem nie w porządku wobec "Słowika". No chyba że dostaje od tych występów jakieś tantiemy?
  • ~hmm
    (2017-11-21 23:37)
    prukwing dla kalekich dzięciołow :)
  • ~kisiek
    (2017-11-21 23:18)
    z taką przeszłością świetnie nadaje się na Szefa Komisji Europejskiej
  • ~Jeremi Wszendylas
    (2017-11-21 20:36)
    Stary czort .... obciach brak kultury osobistej
  • ~ziko
    (2017-11-21 19:34)
    Ta krowa powinna siedziec.....ciemny lud wszystko kupi,ciemne to nasze spoleczenstwo...
  • ~sluzbistka
    (2017-11-21 19:21)
    chce byc celebrytka tao niech sobie bedzie nalezy natychmisat odebrac jej majatek jaki posiada kazda zlotowke za ktora mordowal jej mezulek ..a mase powiesic dla przykladu..//ta pusta laska ocieka krwia niewinnych cokowiek na sabie ma i naklada,.. ..gdzie slyby skarbowe gdzie prokuratura.,.oj cieszcie sie za Prl toby ona mogla co najwyzej szmata podlage w wiezieniu sprzatac...upadek moralny niemieckich gadzinowek Wkraju jest totalny..umowecie ja z petru swetru facet zaprosi ja na mnadere albo z mucha najakis pucz...
  • ~z Norge
    (2017-11-21 15:15)
    Mnie od razu jedno sie POciska w oczy jak patrze na to glowne zdjecie: DLACZEGO takie "panienki" robia te same usta co maja lalki dmuchane... ?? :))))
  • ~itchy
    (2017-11-21 14:14)
    Ona ma szansę na stanie się celebrytką, ale pokroju i wdzięku »Basi z klatki B«.
  • ~00258
    (2017-11-21 13:29)
    oprucz celebryckich ćpunow dojdzie spacerniak i takim szambem atakują widzow telewizornie , żenada
  • ~wawa
    (2017-11-21 13:27)
    Niech pójdzie do pissu tam biorą każdego, SB, prokuratorów PRL, agentów rosyjskich, kiboli-nazioli itp. Święty Karzeł ma moc odpuszczania grzechów i już są dobrymi patriotami
  • ~gienek
    (2017-11-21 12:25)
    o co w tym chodzi? że lampucera chce zarobić to normalne ,ale że media ja promują?