"Jakie to uczucie stać koło prezydenta Dudy?". Gwiazda "Historii Roja": "Było mi wstyd"

W programie Kuby Wojewódzkiego wokalista i odtwórca głównej roli w „Historii Roja”, Krzysztof Zalewski-Brejdygant, tłumaczył się z roli w filmie o żołnierzach wyklętych oraz swojego stosunku do PiS i prezydenta Andrzeja Dudy.

wróć do artykułu
  • ~aq
    (2017-11-02 04:40)
    a czemuż tu taki wstydliwy krzysio ..nie wstydzi się tego że Bul Komorowski przyszywał się pod hrabiego ..tak bardzo chciał być elita a on zwykły Sz czy n ukowicz.... ....
  • ~szukajnieoszukuj
    (2017-11-02 05:07)
    Krzysiu daje do zrozumienia ...szukam pracy ......taki z ciebie lekki wariat, lekki fanatyk poszukiwania pracy ...
  • ~preczlewy
    (2017-11-02 05:33)
    dla przypomnienia Może pan podać najważniejsze poszlaki, które potwierdzają tę hipotezę? To cały szereg poszlak. Są to przede wszystkim relacje byłych więźniów Auschwitz, którzy mieli rozpoznać tę sytuację i Cyrankiewicza nie jako zwykłego więźnia, tylko usadowionego w obozowej konspiracji donosiciela. Tych relacji jest bardzo dużo i nie wiem, dlaczego przez niektórych są podważane i traktowane z przymrużeniem oka. Według mnie ich wiarygodność nie ulega wątpliwości. Trzeba zostawić sobie margines błędu, jednak wiele świadczy o tym, że Józef Cyrankiewicz i Witold Pilecki wiele wiedzieli o swoich rolach w Auschwitz. Pilecki miał napisać list do Cyrankiewicza widząc, jak on zakłamuje historię obozu i przypisuje sobie zasługi w tworzeniu obozowej konspiracji. Wiadomo też, że do Cyrankiewicza zgłaszali się byli więźniowie z prośbą o pomoc dla Pileckiego, więc zdaje się, że karty w tej historii były odkryte. Cyrankiewicz, chcąc lansować siebie jako bohatera, musiał pozbyć się groźnego rywala do tytułu twórcy obozowej konspiracji. Komuniści pochowali go w bezimiennym grobie, bo obawiali się pamięci o Pileckim, czy miało to być dodatkowe upokorzenie?
  • ~internautka 50+
    (2017-11-02 07:33)
    Podobno ze wstydu można się spalić, więc niech ten ,,artysta" za bardzo się nie wstydzi. No chyba że już się wypalił i nie ma czym imponować tylko takimi ,,efektownymi" wypowiedziami
  • ~oczywiście
    (2017-11-02 07:36)
    do szukajnieoszukuj no jak Krzysio szuka pracy to niech jedzie do pracy do Norwegii na zlewozmywak ..jak proponował mu jaśnie oświecony ...BUlohrabia ......,nie słyszelismy wypowiedzi Krzysia że to wstyd
  • ~Bożena
    (2017-11-02 07:44)
    młody aktorzyno - po takim wyznaniu wątpię, czy teraz znajdzie się reżyser, który będzie chciał pana zatrudnić.Nikt nie zniesie pracownika, który s.a we własne gniazdo.Ni z Lewa, ni z Prawa. Sieczka w głowie i wielkie EGO. To pana kwalifikuje tylko do kopania rowów.
  • ~wszystko na sprzedaz
    (2017-11-02 08:09)
    Wstyd to wystepowac u niby Polaka kupy.w i pluc razem z nim na wlasny kraj
  • ~To ja.
    (2017-11-02 09:10)
    Wstyd to powinno być rodzicom tego Brejdyganta,bo stać ich było tylko na spłodzenie takiego cudaka,chyba mają coś z genami nie halo.
  • ~Poklos
    (2017-11-02 09:44)
    To moze przy Netanjahu bylby dumny?! Zyczymy przyjemnego pobytu w Raju na ziemi!
  • ~Borsuk
    (2017-11-02 10:15)
    Facet ma resztki przyzwoitości. Nie da się wszystkiego usprawiedliwić stwierdzeniem "to tylko praca, nic osobistego"
  • ~Wisła
    (2017-11-02 10:53)
    chłopie ogarnij się i zdecyduj.. po co grałeś w filmie?
  • ~Widzowie TVN-u
    (2017-11-02 11:05)
    Wojewódzki to jest ten gość z TVN-u o bliżej nieokreślonej orientacji seksualnej. To jest typowe dla tego kanału.
  • ~msmsms
    (2017-11-02 11:07)
    Mały tchórz z pana Zalewskiego. Wystarczy, że Wojewódzki go trochę postraszył i już zaczął mówić, jak chciał "showmen". Mało mamy odwaznych postaci z własnym zdaniem w "showbiznesie"
  • ~oloa
    (2017-11-02 11:13)
    kolejny "patyk" w łożony w ku...ę , żenada i perfumy .....
  • ~kaloP
    (2017-11-02 11:29)
    Następny oderwany od rzeczywistości aktorzyna. "Wstydu Waść nie masz"
  • ~belfer
    (2017-11-02 12:16)
    znajomość historii na poziomie młodego szczura
  • ~odp.
    (2017-11-02 13:16)
    Kiedy poprawni aktywiści produkowali seryjnie usprawiedliwienia dla nadal żyjących zbrodniarzy z kbw, ub, sb, kiedy politykierskie sługuski przekonywali, że zbrodniarka woliśka była sympatyczną panią, żaden artysta się nie wstydził... Chyba, że wyjście na papieroska czy tam winko głównej artystki w czasie rozdawania Oskarów tak należałoby zinterpretować. Może to był wstyd, stać obok kogoś, kto zbrodniarkę wolińską uważał za sympatyczną panią.
  • ~hal
    (2017-11-02 13:29)
    A występować u Wojewódzkiego to ci nie wstyd?
  • ~kizak
    (2017-11-02 14:29)
    to coś gwiazdorem ? - żarty
  • ~abra
    (2017-11-02 14:32)
    Skoro Krzyś polazł do "kupy. w" to wszystko jasne!