Majdan słodzi Rozenek: Jakby mnie wcześniej poznała, grałbym w Realu Madryt

Radosław Majdan udzielił obszernego wywiadu, w którym wypowiadał się w samych superlatywach o swojej obecnej żonie Małgorzacie Rozenek-Majdan.

wróć do artykułu
  • ~kibic
    (2017-11-01 08:25)
    Radzio w Realu. Nie mogę...
  • ~kij w oko
    (2017-11-01 09:18)
    Facio ma kompleksy i oczywiscie zawsze to kobiety są winne jego niepowodzeń...żenujące biedactwo, który nigdy niczego nie z płodzi i nie weźmie odpowiedzialnosci za swoje dorosłe życie....
  • ~Weredyk
    (2017-11-01 10:19)
    Gral bys Radzio, gral, .... na mandolinie.
  • ~Rom
    (2017-11-01 09:39)
    W Realu...😂😂😂😂
  • ~Filip
    (2017-11-01 11:37)
    Jakby nie Doda to Radzio byłby nieznany.
  • ~rycho
    (2017-11-01 10:46)
    Radosławie pomyśl jak coś powiesz nigdy nie wyszedłeś z poziomu grajka a ale cóż deficyt umysłowy mają nie tylko napastnicy ale też bramkarze.
  • ~madryt or
    (2017-11-01 09:56)
    W Realu chyba tak jak wiecznie rezerwowy dudek stał by na BRAMCE w sklepie z pamiątkami Realu , majdan to samo by robił .Dziś tej wielkiej pary jest tak dużo wszędzie jak kopacza piłki lewandowskiego , panowie dziennikarze dajcie sobie na luz nie wszyscy to kupują ......
  • ~KAROLEK
    (2017-11-01 11:59)
    DOBRANA PARA - ZNANI Z TEGO , ŻE SĄ ZNANI I ,, BYWAJĄ " . WARSZAWKA W PIGUŁCE - TOWARZYSTWO SPOD CIEMNEJ GWIAZDY . UCIECHA DLA GAWIEDZI .
  • ~Stary Wiarus
    (2017-11-01 10:50)
    Majdan na bramce a Wojciechowski ten właściciel od Polonii , którą sprzedawał za złotówkę , wyłącznie w ataku i pomocy na skrzydle, Renaldo na ławce , bo nie da rady z takimi graczami . Sukces gwarantowany. Rodzenek przy garach szczęśliwa.
  • ~Halinka
    (2017-11-01 14:56)
    Jedno I drugie to pustaki z rozumami golebia .A Radziowi juz sie chyba w glowie pomieszalo z tym Realem Madryt.Widac ze cos slyszal a nie bardzo wie o co chodzi I bredzi jak Kaczynski.
  • ~Bea
    (2017-11-01 18:34)
    Wcześniej to Ona nie wyglądała tak jak teraz i nawet byś jej nie zauważył w pustej sali.
  • ~kibic Realu ..
    (2017-11-01 19:20)
    W REALU PEWNIE BY BYŁ GOSPODARZEM OBIEKTU , SPRZĄTAŁ BY BOISKO , SZATNIE , SIATKI NA BRAMKĘ BY ZAKŁADAŁ A OSTATNI PO MECZU JAKO GOSPODARZ GASIŁ BY ŚWIATŁO NA STADIONIE , Z TYM SIĘ ZGADZAM panie majdan .
  • ~cuda
    (2017-11-01 20:14)
    Radek trzeba mieć w głowie a nie w spodniach .
  • ~karny
    (2017-11-01 16:02)
    Nawet bys butow nie pastowal w Realu.
  • ~baran
    (2017-11-01 19:32)
    para już nie młodych baranków której śniła się gra w Realu Madryt , to jest najlepszy kawał 2017 roku który POwinien być powtarzany barankom na wiosnę na pastwisku gryząc wiosenną trawę ......
  • ~fru fru
    (2017-11-01 23:06)
    dziadu, ty z twoim talentem pilkarza do Madrytu ? jedynie wyladowales na du... Do.,, po ktorej dyskotekowy wykidajlo ze Szczecina wkrecil sie na krajowy rynek celebrytek Warszawki - i mamy to co mamy to wsio o mitomanie ze Szczescinskiej bramki.
  • ~Miro
    (2017-11-01 20:53)
    Nie słodzi jej, tylko sobie! Rozwieję jednak jego domysły - był, jest i będzie za cienki bolek, żeby grać w takim zespole!!!
  • ~Casillas
    (2017-11-02 18:27)
    Widać że po wpadce tego dilera pseudo gwiazd,na rynku pojawiły się kiepskie prochy i rozum mu już całkiem odebrało!!!!!!
  • ~AA
    (2017-11-02 10:14)
    TO by szlifował kible i mył okna.
  • ~Andy III
    (2017-11-01 22:44)
    Ten "gość" chyba miał za młodu czołowe zderzenie z czołgiem, a skutkiem tego przykrego zdarzenia jest jego życie. Kompletny zanik płatów czołowych i cofnięcie się do rozwoju hominida.