Chodakowska do Wellman: Jak zgrabna, to głupia? Aż tak uwiera jędrna d...?

| Aktualizacja:

Dorota Wellman w felietonie dla „Wysokich Obcasów” ostro skrytykowała modę na eksponowanie w sieci swojego ciała. Tekst najwyraźniej dotknął Ewę Chodakowską, która postanowiła odnieść się do zarzutów dziennikarki.

wróć do artykułu
  • ~ciekawy
    (2017-10-10 19:42)
    A co na to komisja weneryczna, czy to jest zgodne z prostytucją ?
  • ~DW
    (2017-10-11 08:04)
    Brawo Ewa!
  • ~gośc
    (2017-10-10 23:07)
    Kobiety w leginsach i bez góry zakrywającej pupę wyglądają wulgarnie.
  • ~maly
    (2017-10-11 14:52)
    Welman ta maciora jak Komoroska nadaje się do straszenia dzieci.
  • ~waldek z małkinii
    (2017-10-11 19:27)
    trochę spasła wellman przegięła, widać z daleka, ze śmierci starym łojem
  • ~Jan S.
    (2017-10-11 09:08)
    Trzeba przyznać że usta po botoksie ma ładne widać, że nie robił tego amator tylko mistrz
  • ~Genitaliusz
    (2017-10-11 06:52)
    Wszedłbym w Chodakowską w Kaszalota Wellman nie.
  • ~habor
    (2017-10-13 16:51)
    Kaszalot Wellmanowa chyba zazdrości, bo nie może zaprezentować swojego zada? Wszystko, co powyżej 30, 35 BMI powinno mieć bana na publiczne media! Co najwyżej osobniki o kroju Wellman mogłyby się prezentować w programach dla niepełnosprawnych i inwalidów. Póki co, Wellman w TV Public, to ewidentna promocja patologii! Jeszcze nie tak dawno esteci wyróżniali 3 najpiękniejsze rzeczy na świecie-koń w galopie, żaglowiec pod pełnymi żaglami i kobieta w tańcu. Teraz można dodać czwarte niebywale piękne zjawisko – w dynamicznym ujęciu zgrabna kobieta w leginsach. Wellmanowa, zamiast przyganiać zdrowiu i pięknu, wytnij z połowę swojego rozdętego śmietnika!
  • ~ask
    (2017-10-12 09:16)
    Tu nie chodzi o problem zdrowego trybu życia - ten jest ok - tylko o zwykłą skromność. Niech sobie te zgrabne laski ćwiczą. Tylko czemu się tak obnażają w strinagach przy wszystkich w necie? Chcą by inni zazdrościli? Szukają faceta? Żaden z powodów nie przemawia do mnie.