Korwin-Piotrowska o Ziemcu: Widzę oportunistycznego i cwanego gracza

| Aktualizacja:

"Kiedyś było mi go żal. Dzisiaj widzę oportunistycznego i cwanego gracza" - napisała o Krzysztofie Ziemcu Karolina Korwin-Piotrowska. Chodzi o materiał z Woodstocku, który wyemitowano w "Wiadomościach" TVP. Festiwal nazwano najbardziej "obskurnym festiwalem świata".

wróć do artykułu
  • ~Dv8
    (2017-08-09 15:39)
    Zalapala sie znowu do Tvn to musi troche popluc Na Tvp w ramach wdziecznosci , sluzebnosci i dyspozycyjnosci . Inaczej z kontraktu Tvn nici..
  • ~jb
    (2017-08-09 14:14)
    Czyli co - pani Hannie Lis - skoro broni ten najbrudniejszy festiwal Woodstock - brud sie tak bardzo podoba???
  • ~A
    (2017-08-09 16:27)
    Brawo redaktor Ziemiec
  • ~OK.
    (2017-08-09 13:41)
    A mi szkoda Was , szanowne Panie.Bardzo Was czal z powodu Waszych zachowan i obrazania innych , Straszna ta Wasza napastliwosc na innych dziennikarzy.
  • ~J23
    (2017-08-09 16:01)
    A ja widzę Polskę dumną, mądrą i sprawiedliwą- uczciwym inaczej trudno się odnaleźć ?
  • ~krajanka
    (2017-08-09 20:48)
    A ja widze wspanialego,uczciwego dziennikarza w porownwniu do ordynarnej maglary!
  • ~zulizuli
    (2017-08-09 21:51)
    fajna robotkę ma ta pani Korwin-Piotrowska ....a prawdziwie So m m er .... Popluje popluje i za badziewie o poziomie podłogi dostanie kasę i to nie małą
  • ~Jula
    (2017-08-09 13:57)
    Pani redaktor to musze2 przyznac , nawet jak epatowal spalonymi rękami nie wierzylam mu nawet tyle co brudu za paznokciami.Dla mnie oportunista to zbyt lagodne okreslenie.Niech pani wymysli cos inteligentnego,bo mnie sie ciśnie strszne okreslenie.
  • ~jeszcze raz!
    (2017-08-09 21:56)
    Korwin-Piotrowska, zgłoś się do Owsiaka, on zaproponuje ci odpowiednie do twojego schorzenia leczenie.
  • ~Vortex
    (2017-08-09 19:00)
    W PRL Ksysiu by brylował w Radiokomitecie.
  • ~korekta
    (2017-08-10 01:14)
    Nie wiem Piotrowska kto z ciebie zrobił "gwiazdę",krytyka,recenzenta-i mnie to nie interesuje.Ciesz się że są w Polsce odmóżdżeni kretyni,p o p a p r a ń c y umysłowi i osobowościowi,dewianci i ogólnie pomyleńcy którzy chcą słuchać twoich bredni rodem z magla i oglądać twoją zakazaną maskę przypominającą maskę kosmitki molestowanej przez nienaoliwiony wał korbowy. Gdyby to ode mnie zależało ,obierałabyś ziemniaki na potrzeby kuchni polowej- i to w oddzielnym pomieszczeniu żeby nie straszyć kucharzy.Ale nie ode mnie zależy- więc i tu masz szczęście. Jednym słowem ;głupi ma zawsze szczęście. Co do podłej,fałszywej wrednej lisicy; ból d...y ciągle aktualny,Ziemiec został -osobiście za tym optowałem by tylko jego zostawić - a lisom się urwało...i to jak się urwało. Hanka 40 tys, tomuś czeresniak -lis 32 tys NA CZYSTO do kieszeni za każde 40 min nagonki na PiS. Reasumując co najmniej 160 tys miesięcznie na czysto poszło się j...ć. Toteż produkcja jadu na najwyższym światowym poziomie.Życzę ugryzienia się we własną d... zębami jadowymi.
  • ~latoid.
    (2017-08-09 15:10)
    Ten tekst akurat ...nie jest o p. K-P ! Jak tego nie widzisz , propagandysto d.z. to ...włącz se Tvpis-info .A jak pawia nie rzucisz to k. szacun .
  • ~jeszcze raz
    (2017-08-09 21:59)
    Cwani gracze i oportuniści - Krótki, zwięzły ale jaki dosadny opis ekipy tvn i dziennikarzy GW.
  • ~costam
    (2017-08-09 20:11)
    Ziemiec to osobnik pozbawiony zdolności honorowej. Sprzedał się reżimowi PiSbolszewickiemu.
  • ~Bartek
    (2017-08-09 22:48)
    Ja w tej chwili widzę oportunistycznego tłumoka.
  • ~wal się
    (2017-08-09 21:46)
    Cenzor bolszewiku, Korwin mówi raczej o tobie, o oportunistycznym cwanym POgrywaczu wycinającym posty jak rasowy oportunista sługus sorosa.
  • ~laurenty
    (2017-08-09 21:34)
    Przecież to co dzieje się na Przystanku Woodstock to normalne zezwierzęcenie. Kąpiele w błocie, brud, sterty śmieci, narkotyki i dopalacze, chamstwo prowadzącego Owsiaka. Dno. To nie ma nic wspólnego z kulturą, muzyką. Na szczęście myślę, że w tym błocie tapla się jakiś 1 procent, bo jakoś nie widać w tym bajorze tłumów
  • ~TeleWidz
    (2017-08-10 00:22)
    No coz - poziom TVP odpowiada temu brytyjskich brukowcow. TVP to niewatpliwie najbardziej brukowcowa telewizja panstwowa w Europie - blizsza bialoruskiej, rosyjskiej czy oolnocnokoreanskiej. Komuna w pelnej krasie.
  • ~kizak
    (2017-08-10 10:16)
    większego zeszmacenia i podłości jak to coś co nazywa się piotrowska nigdy nie było - to prawdziwe dno
  • ~Tatus
    (2017-08-10 07:57)
    Nie rozumiem sy, kiła i mogiła. Szwedzi za gwałt na jednej nastolatce zabronili festwalu, a ty gwałt, próba, przestępstwa i jeszcze tego bagna bronią. Czy Ziemiec powiedział nieprawdę. Jeżeli tak to zaskarżcie go do sądu.