Korwin-Piotrowska o Ziemcu: Widzę oportunistycznego i cwanego gracza

| Aktualizacja:

"Kiedyś było mi go żal. Dzisiaj widzę oportunistycznego i cwanego gracza" - napisała o Krzysztofie Ziemcu Karolina Korwin-Piotrowska. Chodzi o materiał z Woodstocku, który wyemitowano w "Wiadomościach" TVP. Festiwal nazwano najbardziej "obskurnym festiwalem świata".

wróć do artykułu
  • ~OK.
    (2017-08-09 13:41)
    A mi szkoda Was , szanowne Panie.Bardzo Was czal z powodu Waszych zachowan i obrazania innych , Straszna ta Wasza napastliwosc na innych dziennikarzy.
  • ~Jula
    (2017-08-09 13:57)
    Pani redaktor to musze2 przyznac , nawet jak epatowal spalonymi rękami nie wierzylam mu nawet tyle co brudu za paznokciami.Dla mnie oportunista to zbyt lagodne okreslenie.Niech pani wymysli cos inteligentnego,bo mnie sie ciśnie strszne okreslenie.
  • ~jb
    (2017-08-09 14:14)
    Czyli co - pani Hannie Lis - skoro broni ten najbrudniejszy festiwal Woodstock - brud sie tak bardzo podoba???
  • ~latoid.
    (2017-08-09 15:10)
    Ten tekst akurat ...nie jest o p. K-P ! Jak tego nie widzisz , propagandysto d.z. to ...włącz se Tvpis-info .A jak pawia nie rzucisz to k. szacun .
  • ~Dv8
    (2017-08-09 15:39)
    Zalapala sie znowu do Tvn to musi troche popluc Na Tvp w ramach wdziecznosci , sluzebnosci i dyspozycyjnosci . Inaczej z kontraktu Tvn nici..
  • ~J23
    (2017-08-09 16:01)
    A ja widzę Polskę dumną, mądrą i sprawiedliwą- uczciwym inaczej trudno się odnaleźć ?
  • ~A
    (2017-08-09 16:27)
    Brawo redaktor Ziemiec
  • ~antoni
    (2017-08-09 16:59)
    PRAWDA!!!!!
  • ~Vortex
    (2017-08-09 19:00)
    W PRL Ksysiu by brylował w Radiokomitecie.
  • ~costam
    (2017-08-09 20:11)
    Ziemiec to osobnik pozbawiony zdolności honorowej. Sprzedał się reżimowi PiSbolszewickiemu.
  • ~krajanka
    (2017-08-09 20:48)
    A ja widze wspanialego,uczciwego dziennikarza w porownwniu do ordynarnej maglary!
  • ~laurenty
    (2017-08-09 21:34)
    Przecież to co dzieje się na Przystanku Woodstock to normalne zezwierzęcenie. Kąpiele w błocie, brud, sterty śmieci, narkotyki i dopalacze, chamstwo prowadzącego Owsiaka. Dno. To nie ma nic wspólnego z kulturą, muzyką. Na szczęście myślę, że w tym błocie tapla się jakiś 1 procent, bo jakoś nie widać w tym bajorze tłumów
  • ~wal się
    (2017-08-09 21:46)
    Cenzor bolszewiku, Korwin mówi raczej o tobie, o oportunistycznym cwanym POgrywaczu wycinającym posty jak rasowy oportunista sługus sorosa.
  • ~zulizuli
    (2017-08-09 21:51)
    fajna robotkę ma ta pani Korwin-Piotrowska ....a prawdziwie So m m er .... Popluje popluje i za badziewie o poziomie podłogi dostanie kasę i to nie małą
  • ~jeszcze raz!
    (2017-08-09 21:56)
    Korwin-Piotrowska, zgłoś się do Owsiaka, on zaproponuje ci odpowiednie do twojego schorzenia leczenie.
  • ~jeszcze raz
    (2017-08-09 21:59)
    Cwani gracze i oportuniści - Krótki, zwięzły ale jaki dosadny opis ekipy tvn i dziennikarzy GW.
  • ~Koszmarek
    (2017-08-09 22:11)
    Żenujące posmiewisko... te nasze media i polityka. Ludzie w tym kraju stracili kompletnie poczucie zdrowego rozsądku i przyzwoitości. Wygląda to jak sprzeczki dzieci w przedszkolu o zabawkę, kolor majtek czy kto ma większy nos. "Elity" polityki i mediów z mentalnoscią niedojrzalych smarkaczy. Ludzie. Wy nie macie po 5 lat tylko ksztaltujecie życie w tym kraju. Kim będą nasze dzieci biorąc przykład z takich "asów"? Dziecko plus zapałki równa się pożar.
  • ~Bartek
    (2017-08-09 22:48)
    Ja w tej chwili widzę oportunistycznego tłumoka.
  • ~TeleWidz
    (2017-08-10 00:22)
    No coz - poziom TVP odpowiada temu brytyjskich brukowcow. TVP to niewatpliwie najbardziej brukowcowa telewizja panstwowa w Europie - blizsza bialoruskiej, rosyjskiej czy oolnocnokoreanskiej. Komuna w pelnej krasie.
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-08-10 00:59)
    Nic nie umie, na niczym się nie zna, niczego nie wytwarza, jest bezużyteczna, nie stanowi żadnej wartości dodanej. Kto, pytacie się... Korwin-Piotrowska.

Może zainteresować Cię też: