Korwin-Piotrowska o Ziemcu: Widzę oportunistycznego i cwanego gracza

| Aktualizacja:

"Kiedyś było mi go żal. Dzisiaj widzę oportunistycznego i cwanego gracza" - napisała o Krzysztofie Ziemcu Karolina Korwin-Piotrowska. Chodzi o materiał z Woodstocku, który wyemitowano w "Wiadomościach" TVP. Festiwal nazwano najbardziej "obskurnym festiwalem świata".

wróć do artykułu
  • ~kizak
    (2017-08-10 10:16)
    większego zeszmacenia i podłości jak to coś co nazywa się piotrowska nigdy nie było - to prawdziwe dno
  • ~Tatus
    (2017-08-10 07:57)
    Nie rozumiem sy, kiła i mogiła. Szwedzi za gwałt na jednej nastolatce zabronili festwalu, a ty gwałt, próba, przestępstwa i jeszcze tego bagna bronią. Czy Ziemiec powiedział nieprawdę. Jeżeli tak to zaskarżcie go do sądu.
  • ~internautka 50+
    (2017-08-10 07:33)
    Jaki to festiwal niby muzyka, niby polityka ale najwięcej to brudu, błota i tak ogólnie to małpi zagajnik ,takie kłębowisko .......
  • ~Maruda
    (2017-08-10 03:18)
    A co to w ogole jest ta Korwin Piotrowska???
  • ~korekta
    (2017-08-10 01:14)
    Nie wiem Piotrowska kto z ciebie zrobił "gwiazdę",krytyka,recenzenta-i mnie to nie interesuje.Ciesz się że są w Polsce odmóżdżeni kretyni,p o p a p r a ń c y umysłowi i osobowościowi,dewianci i ogólnie pomyleńcy którzy chcą słuchać twoich bredni rodem z magla i oglądać twoją zakazaną maskę przypominającą maskę kosmitki molestowanej przez nienaoliwiony wał korbowy. Gdyby to ode mnie zależało ,obierałabyś ziemniaki na potrzeby kuchni polowej- i to w oddzielnym pomieszczeniu żeby nie straszyć kucharzy.Ale nie ode mnie zależy- więc i tu masz szczęście. Jednym słowem ;głupi ma zawsze szczęście. Co do podłej,fałszywej wrednej lisicy; ból d...y ciągle aktualny,Ziemiec został -osobiście za tym optowałem by tylko jego zostawić - a lisom się urwało...i to jak się urwało. Hanka 40 tys, tomuś czeresniak -lis 32 tys NA CZYSTO do kieszeni za każde 40 min nagonki na PiS. Reasumując co najmniej 160 tys miesięcznie na czysto poszło się j...ć. Toteż produkcja jadu na najwyższym światowym poziomie.Życzę ugryzienia się we własną d... zębami jadowymi.
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-08-10 00:59)
    Nic nie umie, na niczym się nie zna, niczego nie wytwarza, jest bezużyteczna, nie stanowi żadnej wartości dodanej. Kto, pytacie się... Korwin-Piotrowska.
  • ~TeleWidz
    (2017-08-10 00:22)
    No coz - poziom TVP odpowiada temu brytyjskich brukowcow. TVP to niewatpliwie najbardziej brukowcowa telewizja panstwowa w Europie - blizsza bialoruskiej, rosyjskiej czy oolnocnokoreanskiej. Komuna w pelnej krasie.
  • ~Bartek
    (2017-08-09 22:48)
    Ja w tej chwili widzę oportunistycznego tłumoka.
  • ~Koszmarek
    (2017-08-09 22:11)
    Żenujące posmiewisko... te nasze media i polityka. Ludzie w tym kraju stracili kompletnie poczucie zdrowego rozsądku i przyzwoitości. Wygląda to jak sprzeczki dzieci w przedszkolu o zabawkę, kolor majtek czy kto ma większy nos. "Elity" polityki i mediów z mentalnoscią niedojrzalych smarkaczy. Ludzie. Wy nie macie po 5 lat tylko ksztaltujecie życie w tym kraju. Kim będą nasze dzieci biorąc przykład z takich "asów"? Dziecko plus zapałki równa się pożar.
  • ~jeszcze raz
    (2017-08-09 21:59)
    Cwani gracze i oportuniści - Krótki, zwięzły ale jaki dosadny opis ekipy tvn i dziennikarzy GW.
  • ~jeszcze raz!
    (2017-08-09 21:56)
    Korwin-Piotrowska, zgłoś się do Owsiaka, on zaproponuje ci odpowiednie do twojego schorzenia leczenie.
  • ~zulizuli
    (2017-08-09 21:51)
    fajna robotkę ma ta pani Korwin-Piotrowska ....a prawdziwie So m m er .... Popluje popluje i za badziewie o poziomie podłogi dostanie kasę i to nie małą
  • ~wal się
    (2017-08-09 21:46)
    Cenzor bolszewiku, Korwin mówi raczej o tobie, o oportunistycznym cwanym POgrywaczu wycinającym posty jak rasowy oportunista sługus sorosa.
  • ~laurenty
    (2017-08-09 21:34)
    Przecież to co dzieje się na Przystanku Woodstock to normalne zezwierzęcenie. Kąpiele w błocie, brud, sterty śmieci, narkotyki i dopalacze, chamstwo prowadzącego Owsiaka. Dno. To nie ma nic wspólnego z kulturą, muzyką. Na szczęście myślę, że w tym błocie tapla się jakiś 1 procent, bo jakoś nie widać w tym bajorze tłumów
  • ~krajanka
    (2017-08-09 20:48)
    A ja widze wspanialego,uczciwego dziennikarza w porownwniu do ordynarnej maglary!
  • ~costam
    (2017-08-09 20:11)
    Ziemiec to osobnik pozbawiony zdolności honorowej. Sprzedał się reżimowi PiSbolszewickiemu.
  • ~Vortex
    (2017-08-09 19:00)
    W PRL Ksysiu by brylował w Radiokomitecie.
  • ~antoni
    (2017-08-09 16:59)
    PRAWDA!!!!!
  • ~A
    (2017-08-09 16:27)
    Brawo redaktor Ziemiec
  • ~J23
    (2017-08-09 16:01)
    A ja widzę Polskę dumną, mądrą i sprawiedliwą- uczciwym inaczej trudno się odnaleźć ?