Pospieszalski do Jakubika: Jest pan chałturnikiem, łachmaniarzem i tandeciarzem

| Aktualizacja:

Arkadiusz Jakubik i jego zespół Dr Misio, zanim jeszcze tegoroczne Opole odwołano, zostali zablokowani przez TVP, za "nieemisyjny" teledysk do swojego utworu "Pismo". Zdaniem Jana Pospieszalskiego to dobra decyzja władz Telewizji Polskiej, bowiem piosenka jest "szyderą z sakramentu pokuty i miłości bożej".

wróć do artykułu
  • ~Felek
    (2017-05-29 09:03)
    A ty czym jesteś pospieszlski? Wątpliwej jakości pismakiem jednego tematu
  • ~Byk
    (2017-05-29 11:31)
    Dosadne i trafne określenie tego co pokazał i zamierzał pokazać Pan Arkadiusz Jakubik i jego zespół Dr Misio. Podzielam opinię Pana Jana Pospieszalskiego.
  • ~tst
    (2017-05-29 09:04)
    Panie Janku, pan się nie denerwuje. Niech pan zrobi coś lepszego od Jakubika. Podkreśla pan, że jest pan katolikiem. To zamiast się oburzać i protestować róbcie swoje sztuki, teledyski, filmy. Każdy będzie miał wybór. Najprościej jest krzyczeć i protestować jak chłopcy i dziewczynki z ONR. Ale swojej sztuki, teledysku czy filmu to nie zrobią, bo oni najchętniej by wszystkich pozamykali w obozach i tyle.
  • ~J23
    (2017-05-29 08:51)
    A czy można się było spodziewać czegoś innego po panu Janku.
  • ~Nick
    (2017-05-29 11:02)
    Dlaczego cenzurujecie inne komentarze niż te które popierają teledysk Jakubika? Ustawiony artykuł i taka sama dyskusja.
  • ~Bercik
    (2017-05-29 09:40)
    Pospieszalski to pisodup I pisoliz
  • ~TCT
    (2017-05-29 09:46)
    Tak, Pospieszalski to rzeczywiście artysta.
  • ~skorpion
    (2017-05-29 10:32)
    Panie Pospieszalski : INTERNET PAMIĘTA .....
  • ~krucjata antyróżańcowa
    (2017-05-29 10:22)
    Coś z tym imieniem Janek jest nie tak ,Pospieszalski,Pietrzak... Pambuk nie za bardzo był skory w rozdawaniu talentów i rozumu .
  • ~Bolo
    (2017-05-29 09:20)
    Czego się obawiacie, skoro to nie jest prawda? Boli? Prawda was wyzwoli...
  • ~Szyba
    (2017-05-29 19:49)
    Panie Pospieszalski , bycie lub jak to jest w pańskim przypadku , uważanie się za katolika nie zwalnia z myślenia !!!!
  • ~forsberg
    (2017-05-29 10:39)
    Pośpieszalski.... a jak ty traktujesz sakrament pokuty? czy twe "żałuję za grzechy" jest szczere ? skoro dalej bronisz mafii pis-owej i w czarnych sukienkach kłamiąć i siejąc nienawiść ...
  • ~alfalfa
    (2017-05-29 11:13)
    Burza w szklance wody. To jest przede wszystkim słaby kawałek. Nie każdy grajek to muzyk. Bez "zaangażowanego" teledysku nikt by tego nawet nie zauważył. Kolejna "Klątwa", Nieznalska itp.
  • ~Zych
    (2017-05-29 10:49)
    Tekst czysta prawda. Brawo p. Jakubik. Pozdro.
  • ~2345
    (2017-05-29 13:51)
    Panie Poszpieszalski jesteś pan bezkulturnyj cham .
  • ~jach
    (2017-05-29 15:39)
    Mógłby być Urbanem dobrej zmiany, ale brakuje mu inteligencji.
  • ~PissOff
    (2017-05-29 15:02)
    pospieszalski, przez dwa życia nie zrobisz tyle, co do tej pory Jakubik !!!!
  • ~kuciap
    (2017-05-29 11:57)
    Poziom wypowiedzi wskazuje, ze tandeta wychowawcza to chyba jednak nie u Pana Jakubika, lecz u Pospieszalskiego
  • ~włóczykij
    (2017-05-29 13:28)
    Pan Jakubik jest spoko. Ale polecam Kabaret DNO - "Ale za to niedziela" :)
  • ~jj
    (2017-05-29 12:10)
    Dr Misio o dzis mój ulubiony na you tube