Pospieszalski do Jakubika: Jest pan chałturnikiem, łachmaniarzem i tandeciarzem

| Aktualizacja:

Arkadiusz Jakubik i jego zespół Dr Misio, zanim jeszcze tegoroczne Opole odwołano, zostali zablokowani przez TVP, za "nieemisyjny" teledysk do swojego utworu "Pismo". Zdaniem Jana Pospieszalskiego to dobra decyzja władz Telewizji Polskiej, bowiem piosenka jest "szyderą z sakramentu pokuty i miłości bożej".

wróć do artykułu
  • ~J23
    (2017-05-29 08:51)
    A czy można się było spodziewać czegoś innego po panu Janku.
  • ~Felek
    (2017-05-29 09:03)
    A ty czym jesteś pospieszlski? Wątpliwej jakości pismakiem jednego tematu
  • ~tst
    (2017-05-29 09:04)
    Panie Janku, pan się nie denerwuje. Niech pan zrobi coś lepszego od Jakubika. Podkreśla pan, że jest pan katolikiem. To zamiast się oburzać i protestować róbcie swoje sztuki, teledyski, filmy. Każdy będzie miał wybór. Najprościej jest krzyczeć i protestować jak chłopcy i dziewczynki z ONR. Ale swojej sztuki, teledysku czy filmu to nie zrobią, bo oni najchętniej by wszystkich pozamykali w obozach i tyle.
  • ~Bolo
    (2017-05-29 09:20)
    Czego się obawiacie, skoro to nie jest prawda? Boli? Prawda was wyzwoli...
  • ~Bercik
    (2017-05-29 09:40)
    Pospieszalski to pisodup I pisoliz
  • ~TCT
    (2017-05-29 09:46)
    Tak, Pospieszalski to rzeczywiście artysta.
  • ~krucjata antyróżańcowa
    (2017-05-29 10:22)
    Coś z tym imieniem Janek jest nie tak ,Pospieszalski,Pietrzak... Pambuk nie za bardzo był skory w rozdawaniu talentów i rozumu .
  • ~skorpion
    (2017-05-29 10:32)
    Panie Pospieszalski : INTERNET PAMIĘTA .....
  • ~forsberg
    (2017-05-29 10:39)
    Pośpieszalski.... a jak ty traktujesz sakrament pokuty? czy twe "żałuję za grzechy" jest szczere ? skoro dalej bronisz mafii pis-owej i w czarnych sukienkach kłamiąć i siejąc nienawiść ...
  • ~Zych
    (2017-05-29 10:49)
    Tekst czysta prawda. Brawo p. Jakubik. Pozdro.
  • ~Nick
    (2017-05-29 11:02)
    Dlaczego cenzurujecie inne komentarze niż te które popierają teledysk Jakubika? Ustawiony artykuł i taka sama dyskusja.
  • ~alfalfa
    (2017-05-29 11:13)
    Burza w szklance wody. To jest przede wszystkim słaby kawałek. Nie każdy grajek to muzyk. Bez "zaangażowanego" teledysku nikt by tego nawet nie zauważył. Kolejna "Klątwa", Nieznalska itp.
  • ~Byk
    (2017-05-29 11:31)
    Dosadne i trafne określenie tego co pokazał i zamierzał pokazać Pan Arkadiusz Jakubik i jego zespół Dr Misio. Podzielam opinię Pana Jana Pospieszalskiego.
  • ~kuciap
    (2017-05-29 11:57)
    Poziom wypowiedzi wskazuje, ze tandeta wychowawcza to chyba jednak nie u Pana Jakubika, lecz u Pospieszalskiego
  • ~jj
    (2017-05-29 12:10)
    Dr Misio o dzis mój ulubiony na you tube
  • ~rob
    (2017-05-29 12:11)
    Jakubik nie rozdrabniaj się, rozbierz się publicznie i wysmaruj smalcem wtedy będziesz dopiero sławnym tfurcom.
  • ~kobieta
    (2017-05-29 12:23)
    a kim jest pan Pospieszalski to że krytykuje innych, każdy ma prawo robić to co chce,kropka
  • ~HANS
    (2017-05-29 13:20)
    DER DZIENNIK ZNOWU BLOKUJE !!! DONNERWETER !!!
  • ~zx
    (2017-05-29 13:26)
    Panie P.w komentarzu wszystko jest ok tylko nazwisko muzyka trzeba zmienić na Pospieszalski.
  • ~włóczykij
    (2017-05-29 13:28)
    Pan Jakubik jest spoko. Ale polecam Kabaret DNO - "Ale za to niedziela" :)