Pospieszalski do Jakubika: Jest pan chałturnikiem, łachmaniarzem i tandeciarzem

| Aktualizacja:

Arkadiusz Jakubik i jego zespół Dr Misio, zanim jeszcze tegoroczne Opole odwołano, zostali zablokowani przez TVP, za "nieemisyjny" teledysk do swojego utworu "Pismo". Zdaniem Jana Pospieszalskiego to dobra decyzja władz Telewizji Polskiej, bowiem piosenka jest "szyderą z sakramentu pokuty i miłości bożej".

wróć do artykułu
  • ~Odwaznik
    (2017-09-25 17:53)
    Popieram Pana Pospieszalskiego! Są granice artyzmu. Sam teledysk to dno. Szkoda tylko, że tak wielu z komentujących z taką nienawiścią reaguje na obronę wartości. Posyłacie dzieci do spowiedzi? Może sami się spowiadacie? Nie? Przyjdzie czas, że uklękniecie do spowiedzi.
  • ~Andy 1970
    (2017-06-01 21:14)
    A czemu Ci "pseudoartysci" nie napisza sztuki,piosenki obrazliwej dla ****** lub judaizmu?
  • ~pa
    (2017-06-01 14:20)
    Franciszek, Pieronek ..... . Kościoła już prawie nie ma. Spowiedź to wczesna wersja fejspuka. Donieś na siebie donieś na innych.
  • ~wawa
    (2017-06-01 12:45)
    prawdzie i szczerze kochają w tej instytucji mamonę i młodych chłopców
  • ~JKP
    (2017-06-01 08:08)
    Katolik pokazał klasę w obronie swojej wiary.
  • ~ leszek
    (2017-05-31 12:16)
    Dlaczego Polacy daja sie tak oglupiac przez lewactwo ktore prowadzi nas do przepasci? Jezeli tego nie zrozumieja to Polska bedzie kolonia niemiec bo Niemcy po cichu do tego zmierzaja .
  • ~kul
    (2017-05-30 21:26)
    Teledysk w samo sedno, brawo panie Jakubik. Jest ogromna potrzeba obnażania hipokryzji i pazerności kk.To co dzieje się pod płaszczykiem wiary z wiarą nie ma nic wspólnego!
  • ~Jst
    (2017-05-30 17:20)
    Brawa dla Pospieszalskiego za odPOiednie nazwanie rzeczy PO imieniu!!Jakubik to cienki Bolek!!
  • ~fanfan
    (2017-05-30 15:09)
    niestety z innym zdaniem nic jedyne słuszne nie ma się wstępu na forum... ot pojmowanie demokracji... wstyd
  • ~niepospieszny
    (2017-05-30 12:41)
    pospieszalski za bardzo sie spieszy z myslami, hipokryzji nie zauwaza
  • ~yshsv
    (2017-05-30 09:39)
    Je**ć pis i jego przydu*asów.
  • ~Amuz.pedagogika
    (2017-05-30 09:14)
    Normalnie bym sie nie zgodził, choc pospieszalski ma sporo racji. Większość muzyki rozrywkowej to masowa chałtura, a co mi przeszkadza to drwiny z chrześcijan. Ateiści to często ślepi krytycy którzy odmawiają chrześcijanom prawa do człowieczeństwa i robienia błędów. Może zamisat drwić z ideii kościoła Jakubik niech wytknie swoje "ale" do konkretnej osoby, ojca borowika, czy kogo tam.
  • ~Oncjusz
    (2017-05-30 07:37)
    kupiłem płytę dr Misio. Leżała w koszu z płytami po 4,99 i pomyślałem a co mi tam z ciekawości. Jeden utwór przypadł mi do gustu ale jest to poziom najmarniejszych zespołów z dawnego Jarocina. Do tego w utworach ze starej płty błyskają nie tyle wątki anty chrześcijańskie. nibyu nic wielkiego ale w połączeniu z tak komiczną osobą jak wokalista to żenada. gdyby Jaś Fasola wydał płyrtę też bym kupił z ciekawości. Pan Jakubik to takie polskie skrzyżowanie Jasia Fasoli z Marysią biesiadną. No i formalnie to nikt tego nie słucha.
  • ~Tęcza
    (2017-05-30 07:32)
    A może by tak zakazać wszystkiego ? po co się rozdrabniać na jakiś tam artystów, teledyski, programy tv etc.. ? od razu wszystko zakazać :) pozdrawiam
  • ~pan cogito
    (2017-05-29 21:09)
    Jako wierzący stwierdzam autorytatywnie - ten utwór nie obraża moich uczuć religijnych -wprost przeciwnie - intenycjnie chodzi w nim o naprawę kościoła i uzdrowienie duchowieństwa - chybione tezy Pospieszalskiego ( oraz inwektywy personalne) potwierdzają tylko, że jednynie w służbie dobrej zmiany może realizować swoje "dziennikarskie" ambicje jeszcze przez jakiś czas - mam nadzieję, że krótki.
  • ~Szyba
    (2017-05-29 19:49)
    Panie Pospieszalski , bycie lub jak to jest w pańskim przypadku , uważanie się za katolika nie zwalnia z myślenia !!!!
  • ~Ojdiridi
    (2017-05-29 18:24)
    Dlaczego pan Pospieszalski ? PAN musi mieć wygląd i pieniądze wsiowy grajku!
  • ~cyc
    (2017-05-29 17:57)
    Polak, catolik. kontrabasista ma swoich wyznawców. Jakubik gra dla innych
  • ~szu man
    (2017-05-29 16:15)
    Panie jakubik czemu nie zrobisz pan POśmiewiska z muzułnanów i ich boga? Czyżby ci brakowało weny twórczej? Ja wiem czemu. Bo jesteś tchórzem i cynikiem.
  • ~as
    (2017-05-29 15:53)
    Pan Jakubik niech spróbuje zrobić przedstawienie o religii muzułmańskiej , TO ZOBACZYMY , zostanie starty z powierzchni