Krystyna Janda nie chce mediów publicznych w swoim domu. Aktorka wspiera apel Obywateli III RP

Krystyna Janda nie zgadza się na obowiązkowe płacenie abonamentu na media publiczne. Aktorka poparła apel Obywateli III RP domagający się od nadawców płatnej telewizji wyłączenia wszelkich kanałów mediów państwowych.

wróć do artykułu
  • ~kootlet
    (2017-05-25 10:06)
    targowica wypisz wymaluj wracamy w XVIIIw.
  • ~Lis
    (2017-05-25 10:14)
    POpis miłości do poprzedniej władzy i głód kasy. Mądrości i dojrzałości jak na lekarstwo. To jest głos osób które w ogule nie powinny się wypowiadać publicznie w kwestia polityczno-ustrojowych.
  • ~Wow
    (2017-05-25 10:15)
    Rozumiem, iż za bilet w Teatrze p. Jandy w części dotowanej ze środków publicznych również nie należało i nie należy płacić z własnej kieszeni.
  • ~Izaura
    (2017-05-25 10:16)
    Pani Krystyno a może wypowie się pani w kwestii dzikiej reprywatyzacji i dziLań p. HGW.?
  • ~bob
    (2017-05-25 10:16)
    A ja nie życzę sobie tego aby was oglądać jak jątrzycie w naszej ojczyźnie. Św. JPII powiedział znamienne słowa "Pokój Tobie Ojczyzno Moja". Dośyć już tego balaganu. Wybory pokażą czy macie rację.
  • ~antypis
    (2017-05-25 10:21)
    Popieram -nie oglądam i nie słucham Maliniaka , Szydełko i reszty menażerii z pisu
  • ~Joanka
    (2017-05-25 10:26)
    nie życzę sobie aby na prywatny teatr tej Pani szły publiczne dotacje. Nie życzę sobie tagiego marnotrawienia publicznych środków. Chce się bawić w teatr. Bartdzo proszę ale za swoje.
  • ~Krystyna2016
    (2017-05-25 10:44)
    A ja sobie nie życzę żeby Pani teatr był współfinansowany z moich podatków,wzywam wszystkich do bojkotu takich hipokrytów jak p.Janda.
  • ~widz
    (2017-05-25 10:44)
    a kogo obchodzi co chce beztalencie janda .Ja nie zycze sobie ogladac tej pani w tv POdobnie jak kijowskiego ,tuska ,komorowskiego i innych smieci .
  • ~frfrfr
    (2017-05-25 10:44)
    nie mam telewizorni od lat, nie trzyma poziomu, wywaliłam pudło dawno... żadnego abonamentu z żadnym dostawcą, serio, można tak wyżyć... cóż, jak ściągnął ze mnie haracz., to będzie nadużycie, ale co robić, oglądać i tak nie będę
  • ~Sava
    (2017-05-25 10:44)
    Niech zrezygnuje z domu
  • ~Nika.
    (2017-05-25 10:48)
    Starą Jandę ,Polacy mają gdzieś, więc robi co może ,aby zaistnieć i znowu brylować na salonach.Wg. mnie Janda jest bez wstydu i honoru, bo kasa od reżimowego rządu jej nie śmierdzi.
  • ~autor nieznany
    (2017-05-25 10:55)
    Gwiazda PRL ,bez czerwonego firmamentu jest poprostu nikim.
  • ~elwirk
    (2017-05-25 11:01)
    A czemu my podatnicy mamy płacić na jej fantasmagorie teatralne? Przecież dostaje kasę z ministerstwa kultury. Nie bierz kasy to możesz zabierać głos głupi, komunistyczny baboku!! Straszne, jak jej bez chłopa ciężko
  • ~Ryś
    (2017-05-25 11:17)
    Czy wg Pani demokracja działa tylko "w jedną stronę"?!
  • ~post
    (2017-05-25 11:35)
    Jadza jędza juńdzi
  • ~Wiesiu
    (2017-05-25 11:40)
    Ja bym rozwinął tą myśl: nie chcę mediów zmanipulowanych - TVP zmanipulowanej przez PR rządu, TVN zmanipulowanego przez obce koncerny, GW zmanipulowanej chęcią zemsty jej właściciela za odcięcie GW od zamówień publicznych itd. Nie chcę również otumanionych "artystów" mieszających się do polityki w czasach pokoju i dobrobytu.
  • ~kaba
    (2017-05-25 11:46)
    A ja nie zycze sobie finansowania teatru tej sekutnicy ze srodkow publicznych,Powinna oddac to co wyciagnęłła m.inn.z mojej kieszeni.To czysty przykład jak brak dojenia publicznej kasy ukazuje osobowość w całej postaci,ZENADA !!!!!
  • ~ela
    (2017-05-25 11:50)
    Płacąc abonament nie życzę sobie pani wystąpień w TVP,nawet w filmach.
  • ~Stiff
    (2017-05-25 11:51)
    A ja nie życzę sobie oglądania nijakiej Jandy w telewizji bo nie ma co oglądać