Krystyna Janda nie chce mediów publicznych w swoim domu. Aktorka wspiera apel Obywateli III RP

Krystyna Janda nie zgadza się na obowiązkowe płacenie abonamentu na media publiczne. Aktorka poparła apel Obywateli III RP domagający się od nadawców płatnej telewizji wyłączenia wszelkich kanałów mediów państwowych.

wróć do artykułu
  • ~Filip
    (2017-08-17 08:42)
    Ja nie chce widzieć Jandy więcej w telewizji. Ona nie rozumie polskiej racji stanu.
  • ~Janusz j
    (2017-06-08 18:05)
    Janda to beztalencie,tak jak Karolak
  • ~Polak
    (2017-06-05 19:05)
    Pani Jandzie ktoś pomagał awansować, na pewno nie z aktorstwo, jej głupota i naiwność Spowodowała że uwierzyła że jest kimś wyjątkowym, nie chcę być zbyt szorstkim dla niej. Niech ona lepiej schować się w cień i niech spróbuje użyć pokory jeżeli ją ma, Bo wstyd spowodu jej zachowania ,Oraz Wkładów w teatr i tego jej pseudo aktorstwa. Tego typu ludzie jak pani Janda nauczyli się okradać innych z pieniędzy na rzecz teatru który rozumieli sami, tworzyli go dla siebie.
  • ~miki
    (2017-06-02 16:53)
    Zapomniała krowa kiedy cielęciem była.
  • ~Śrub
    (2017-06-01 22:50)
    A co z tantiemami z mediów publicznych?
  • ~TFU-j fan
    (2017-05-31 15:26)
    O STUHR - wa........ To kto nas ukulturalni radosną TFU-rczością (przez naprawdę DUŻE TFU !!!) tej pani ???? BO do JEJ teatru mnie wołami nie zaciągnie....
  • ~kowalski
    (2017-05-27 00:35)
    BEZNADZIEJNIE GLUPI BABSZTYL
  • ~Ryś
    (2017-05-27 00:16)
    W co raz gorszym stanie jest ta kobieta. Przez całe życie gęby nie otwierała tylko płaciła. Może czas na emeryturę a nie męczyć ludzi kiepskimi wypowiedziami.
  • ~Teppic
    (2017-05-26 18:47)
    No i bardzo dobrze. Też nie będę płacił.
  • ~Ona się chyba wreszcie zorientowała,
    (2017-05-26 18:10)
    że "osiągnęła" poziom Pauliny Młynarskiej. ------ ----- Najpierw nie mogła tego przeboleć i rodziło to jej niepohamowaną wściekłość - ale teraz jest już jej wszystko jedno i codziennie pie przy bez sensu...
  • ~Ja w kwestii torebek na nasienie!
    (2017-05-26 18:08)
    Nasienie to jest zbyt drogocenne dobro, żeby je przechowywać w takich dziurawych torebkach jak Janda!
  • ~historyk
    (2017-05-26 18:04)
    gdyby-dalej-dostawala-dotacje-ona-miala-by-calom-politke-serdecznie-tam-gdzie-slonce-nie-dochodzi-atakich-jak-kijowski-znala-by-tylko-po-to-zeby-jej-teatr-posprzatal
  • ~edekzewsi
    (2017-05-26 14:56)
    Prosze pani:jak zapraszano do TVP na wyscigi,jak obsadzano Sz.Pania we wszystkich "sztandarowych "produkcjach kinematografii "wajdowskiej" na ktora byly kazde pieniadze to wszystko bylo cacy.Jak obcieto alimenty rzadowe z 1500 000 zl do 150 000 zl na teatrzyk "5 klepki" tow rzask,rezim,faszyzm,totalniactwo,obciach i sredniowiecze myslowe u tych podlych PiS-iakow.Sztuka powinna obronic sie sama.Po co Pani dotacje.Ma pani genialny talent,wierna publicznosc ktora chetnie zaplaci kazda cene za bilet wstepu do Pani teatrzyku,wiec po co tyle krzyku.A abonament,jak kazde inne obciazenie podatkowe na rozwoj kultury powinna pani placic,lub agitowac za kompletnym finansowaniem TVP z budzetu panstwa.Tylko jedno i drugie rozni sie tylko nazwa Sz.Pani.Wszedzie i wszyscy placa.
  • ~DORA
    (2017-05-26 14:34)
    Janda osiągnęła samo DNO
  • ~rudy
    (2017-05-26 12:36)
    Corka jednej Premier miala emigrowac a dalej zre polskie schabowe
  • ~bandzo
    (2017-05-26 11:29)
    Pojutrze niedziela wszystkie ******* z tego forum pogonia do koscioklka chwalic Pana.. alez koltuneria i zaklamanie. Tfu...
  • ~qwerty
    (2017-05-26 11:21)
    Nauczcie się najpierw tumany obsługiwać pilota.
  • ~Big
    (2017-05-26 10:38)
    Neurotyczka.
  • ~wirus