Aneta Kręglicka popiera strajki kobiet: Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś za mnie decydował

| Aktualizacja:

Aneta Kręglicka dotychczas niechętnie wypowiadała się w mediach na tematy społeczne czy polityczne. Ostatnio jednak przyznała, że nie tylko słowem, ale i czynem popiera kobiety protestujące na polskich ulicach przeciwko zaostrzaniu ustawy antyaborcyjnej.

wróć do artykułu
  • ~katolik
    (2017-04-19 01:27)
    Piąte Przykazanie:Nie zabijaj!
  • ~Drakula
    (2017-04-18 15:14)
    Ja też nie życzę sobie żeby ktoś za mnie decydował kogo akurat mam zabić.
  • ~Nawigator
    (2017-04-18 14:21)
    Kręglicka przecież byłaś mądrą dziewczyną ????
  • ~Wolfgang z KOLN
    (2017-04-18 13:15)
    POjemnik na spermę - tyle w temacie
  • ~Sru
    (2017-04-18 08:55)
    Marna wyobrażnia,a Allah blisko.Macie wolność,równość itp,itd - dać kurze grzende...
  • ~facet
    (2017-04-17 23:33)
    następnym razem,lalulniu-jak będziesz dawała zalać sobie dziurę uprzedz faceta,że w razie ciązy wyskrobiesz dziecko-zobaczymy czy będzie miał na twój otwór ochotę.
  • ~Jarek
    (2017-04-17 22:20)
    Kobieto rozumiesz co znaczy odpowiedzialnosc ?! To ze masz troche wiecej niz inni niestawia cie ponad prawem
  • ~qqq
    (2017-04-17 19:46)
    ****** nie rozumieją o co tu chodzi . Kobieta w zaplanowanej ciąży w czasie wizyt lekarskich i po usg nigdy nie zostanie poinformowana, że dziecko w jej łonie jest kaleką albo chorą istotą którą można by nawet leczyć jeszcze w stadium płodowym, bo będzie chodziło o to by nie żądała prawa do aborcji albo też w ogóle tego prawa nie będzie miała. Kobiety będą rodzić kaleki, następnie zostaną z nimi pozostawione same sobie bez podstaw bytu,bo pisowskie państwo ma je gdzieś.I te kalekie dzieci też ma gdzieś.
  • ~max,.,
    (2017-04-17 13:17)
    kolejna pseudo gwiazda....
  • ~ala
    (2017-04-17 00:20)
    Trudny okres, przedwczesna menopauza.
  • ~Alleluja.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2017-04-17 00:14)
    Der Dziennik ........Chrystus Zmartwychwstał.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~gg
    (2017-04-16 23:58)
    Niedożywiona to plecie jak potłuczona. A kogo to obchodzi co ona sądzi?
  • ~kość
    (2017-04-16 23:53)
    W uroczystość zwycięstwa życia nad śmiercią caj tung promuje śmierć za pomocą samograniczonej głodem...
  • ~maly
    (2017-04-16 21:25)
    Bladż już przekwitła to po co się udziela.jak by jej mama się wyskrobała to by Ani nie było.
  • ~Bb job
    (2017-04-16 19:08)
    Bimbo.
  • ~ewa koby
    (2017-04-16 18:33)
    ewa koby a islamscy producenci dzieci maja wieksze prawa bo podatnicy eu za to zaplaca europejski producet dzieci ma tylko zakazy i nakazy
  • ~post
    (2017-04-16 16:32)
    "...Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mnie ograniczał w jakikolwiek sposób..." Może by tak głupio nie mówiła, gdyby wpierw pomyślała ilu ograniczeniom poddaje się codziennie bez szemrania i protestu - ale myślenie to chyba nie jej specjalność. Dla niej wolność kobiety, to prawo do bezkarnego zabicia maleńkiego bezbronnego człowieczka w jej brzuchu. Ciąże z gwałtów to jednak margines i większość kobiet ma wolny wybór - dać mu czy nie? Później są już tylko konsekwencje tego wyboru i nie można ich unikać mordując.
  • ~blu
    (2017-04-16 15:25)
    posunęła się ale uroda pozostała
  • ~re
    (2017-04-16 15:12)
    W takim wypadku liczymy, że czym prędzej Pani i inne Pani znajome kobiety wystąpią z UE, w której panowie z Brukseli o wszystkim decydują.
  • ~tat
    (2017-04-16 14:46)
    Czyli zgadzamy się na to ze dorosłe dziecko swoim starym schorowanym rodzicom też może ukrecic glowe ,bo przecież też może i ma prawo decydować o ich życiu tak samo jak oni mogli decydować o tym czy ich dziecko się urodzi czy też nie.

Może zainteresować Cię też: