Reklama
Reklama
Reklama

Magdalena Ogórek napadnięta w kościele podczas mszy: Sprawa jest na policji

Magdalena Ogórek
Magdalena Ogórek / AKPA
Do ataku doszło w ostatnią niedzielę, gdy Magdalena Ogórek wraz z rodziną wybrała się na mszę do sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie. W zdarzeniu najbardziej ucierpiał mąż byłej kandydatki na prezydenta.
Reklama
Reklama
Tematy:
masza napad mąż Magdalena Ogórek kościół atak

Powiązane

Reklama

Komentarze (163)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • PiSowski lekarz pierwszego kontaktu
    2017-04-07 08:47
    PO-lactwo nerwowe jakieś jest !!!!! Grzesiu co ty wyprawiasz na kobiety drabów napuszczasz !!!!!!
    184
    pokażukryj odpowiedzi (5)
    zgłoś
  • qqq
    2017-04-07 08:56
    A co ci państwo mają na sumieniu? Bez powodu nikt się na nikogo nie rzuca i to w kościele.
    305
    pokażukryj odpowiedzi (3)
    zgłoś
  • tia
    2017-04-07 08:56
    lis nie wie co odpowiedzieć na twitterze więc przeszedł do rękoczynów?
    142
    pokażukryj odpowiedzi (3)
    zgłoś
  • Waldek
    2017-04-07 09:03
    Trzeba być człowiekiem i mieć kręgosłup. Ta dwulicowa kobieta tego nie posiada, a w ludziach takie jednostki budzą agresję. Zrobiła z siebie gwiazdę TVPIS, nawet gwiazdę kabaretu i myśli, że wszyscy ją będą kochać. Słabe toto i mało śmieszne !
    342
    pokażukryj odpowiedzi (10)
    zgłoś
  • Adam
    2017-04-07 09:05
    Kto to mógł być? Zwolennik ojca dyrektora? Lub Leszka Millera? Bo jakoś p. Ogórek nie może się samookreślić. Od lewa do prawa.
    162
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • ag
    2017-04-07 09:06
    szkoda ze nie zgwalcili tego inkubatora
    117
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • proste
    2017-04-07 09:19
    niech sobie marionetka wynajmie ochrone jak jeden dziadek z zoliborza
    343
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • Paszła
    2017-04-07 09:38
    Szmata.
    235
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • nina
    2017-04-07 09:38
    PUSTAK.
    127
    zgłoś
  • WOR
    2017-04-07 09:46
    napadnieto na kobiete a tyle szczpionow , nienawistnikow jej zle rzyczy . Cp pani Ogorek wam uczynila , ze ma swoja opinie i nie jest z wami szubrawcami ?
    32
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • obywatel
    2017-04-07 09:53
    Totalne nawrócenie Ogórek, a może to żal za grzechy?
    44
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • volter
    2017-04-07 09:55
    Pewnie Kota Zagłaskała Małemu Łachmaniarzowi = To Pinda Jak Głupia Rozenek Kopa i Do Domu Pogonić OSZUSTKI CAŁA MORDA PIS-u ,.,
    115
    zgłoś
  • oburzona komentarzami
    2017-04-07 10:00
    gdzie jest moderator?
    7
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • SYLVEK
    2017-04-07 10:04
    Wysialo KOD z Nowoczesna na tym forum. - dajcie sie " zaczipowac"
    11
    zgłoś
  • kisiek
    2017-04-07 10:05
    dziwne..dlaczego nikt nie napada na posłanki Zacofanej???? Jak widać, prześladowana opozycja i jej zwolennicy przeszli od słownej do czynnej agresji i rozpoczęli atak na rzekomych agresywnych faszystów popierających PIS...temu gościowi spod kościoła trzeba dać dla przykładu 5 lat bez zawiasów i wtedy być może uda się zatrzymać fale prostactwa i chamstwa..Jesteśmy z Panią Pani Magdo
    21
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • polskie buraki
    2017-04-07 10:17
    Polska zawisc...jak to dobrze ze nie mieszkam w tym syfie.
    106
    zgłoś
  • akord arbeit
    2017-04-07 10:19
    To ten bezrobotny Kijowski puka na tym forum.
    64
    zgłoś
  • int
    2017-04-07 10:28
    O, kretyni w dużych ilościach się odezwali.
    5
    zgłoś
  • Zły
    2017-04-07 10:39
    CO TO ZNACZY WYMIKSOWAŁ !?
    1
    zgłoś
  • synek
    2017-04-07 11:01
    ludzie co wy tu wypisujecie tyle obelg ,co z wami się porobiło
    4
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś