Reklama
Reklama
Reklama

Magdalena Ogórek napadnięta w kościele podczas mszy: Sprawa jest na policji

Magdalena Ogórek
Magdalena Ogórek / AKPA
Do ataku doszło w ostatnią niedzielę, gdy Magdalena Ogórek wraz z rodziną wybrała się na mszę do sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie. W zdarzeniu najbardziej ucierpiał mąż byłej kandydatki na prezydenta.
Reklama
Reklama
Tematy:
masza napad mąż Magdalena Ogórek kościół atak

Powiązane

Reklama

Komentarze (163)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • vvv~
    2017-08-30 19:22
    Czerwonych zwyrodnialcow w Polsce nie brakuje.
    0
    zgłoś
  • reni55
    2017-08-28 23:32
    Same hejty i fejk niusy jakiś damski bokser takiego zdemaskować i pokazać w każdych wiadomościach w tv aby takiemu odechciało się zaczepek
    0
    zgłoś
  • zebi
    2017-08-28 18:08
    Biedna Madzia. Nawet członek skończył z otarciami.
    0
    zgłoś
  • Taka zaraza
    2017-08-28 17:47
    POlszewiki to identyczne jak ci muzułmanie czy czerwone knery u ruskich od niszczenia jak za LENINKO -STALINKA nawet na swoich
    0
    zgłoś
  • pisowiec
    2017-08-28 15:01
    jej obecnosc w kosciele jest dla mnie urazeniem moich uczuc religijnych. wytocze jej proces
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • stanley
    2017-08-28 13:51
    Wiadomo kto stoi za tym!!! no zbyt się im pozwala. Co lewactwo chce to robi i jest bezkarne.
    0
    zgłoś
  • Liv
    2017-08-28 12:46
    Komunista w kościele?
    1
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • nan
    2017-08-28 12:21
    To ona chodzi do kościoła? 😂😂😂
    1
    zgłoś
  • Zjadacz ogórków
    2017-08-28 10:28
    pewnie zabrakło mu ogórka do kiszenia
    1
    zgłoś
  • bbcd
    2017-08-28 08:44
    Wstrętny babsztyl .Nie mogę na nią patrzeć i słuchać .Jak można opowiadać takie brednie .Ależ oni wszyscy wierzący .PIS ha ha to wszystko na pokaz ohydne i okropne
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Dv8
    2017-08-27 23:09
    Pani Magdo jak tylko policja ustali kto to - natychmiast z nim do sadu. W wiezieniu pod cela naucza go szacunku do kobiet
    1
    zgłoś
  • jrk
    2017-08-27 22:53
    Lać kożuchów a to blond coś to na mozerie :)
    0
    zgłoś
  • Jurek B
    2017-08-27 20:57
    Jacek Łęski, kolega Ogórek. Bezcenny język intelekualny z pod wieszaka lub z pudła, prawdziwy język używany przez Elity PiS, Zazdroszczę wykształcenia. Z Poważaniem
    1
    zgłoś
  • demaskator Pospolitych Oszustow
    2017-04-29 20:35
    Zobaczcie do czego się posuwają czerwone swinie. Nawet mszy nie potrafią uszanować.Pomijam pania Ogorek.
    0
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • pietrucha
    2017-04-25 08:22
    sezon ogórkowy na ogórki
    4
    zgłoś
  • gosc
    2017-04-22 19:35
    dlaczego tylewulgaryzmu w wypowiedziach
    0
    zgłoś
  • Czytelnik
    2017-04-18 16:52
    Ktoś się rzucił na chorągiewkę? Może to był opłacony "napastnik"?
    2
    zgłoś
  • Lola
    2017-04-18 16:44
    Ach Madzia, bidulka botoxowa laleczka, zaatakowana? Ach jak mi przykro. Zawsze mowilam mamie : nie pojde do kosciola i teraz wiem dlaczego mialam takie opory. Tam napadaja na blondynki!
    5
    zgłoś
  • Emerytka
    2017-04-13 16:07
    Okropna kobieta,Jak wiatr zawieje aby przy korycie,Ochyda. Nawet do kościoła się pofatygowała. A tu niespodzianka,,!!
    5
    zgłoś
  • niu
    2017-04-12 21:04
    w kosciele też non stop poprawia te wloski?
    4
    zgłoś