Kinga Rusin do leśników: Jesteście uwikłani, przesiąkliście demagogią Lasów Państwowych

Kinga Rusin jakiś czas temu weszła na wojenną ścieżkę z polskimi leśnikami i myśliwymi, którzy ostro atakują ją na Facebooku. Ostatnio dziennikarka powiedziała dość i zaczęła blokować hejterów. "Mój Facebook nie jest Wasza propagandową tablicą!" - zapowiedziała rozzłoszczona gwiazda.

wróć do artykułu
  • ~kan
    (2017-03-07 11:30)
    nie wychodzi w TVN trzeba się lansować gdzie indziej, nic pani niewie o rzyciu pani lisowa
  • ~widz
    (2017-03-07 18:28)
    beznadziejna baba
  • ~gajowy
    (2017-03-07 21:27)
    a te z Platformy Obywatelskiej fagasy to chcialy , panie , sprywatyzowac i rozgrabic nasze polskie lasy.
  • ~kos
    (2017-03-07 21:29)
    Rusin to niech wyniesie sie na Rus i tam wyglasza swoje bzdury.
  • ~X
    (2017-03-07 23:37)
    Proszę o jeden dzień bez rusin wyskakującej z lodówki. O jeden dzień tylko. Mam jej dość.
  • ~andrzej
    (2017-03-08 08:32)
    Lewaczka , której kończy się forsa; pozostaje kwiczeć.
  • ~Wowa
    (2017-03-09 14:15)
    Odezwała się ta nieuwikłana i nieprzesiaknięta demagogia ....
  • ~Tina55
    (2017-04-01 13:26)
    Konsultacje z ekologami... to wszystko wyjaśnia, a może jednak zdecydowałaby się Pani na rozmowę z ludźmi znającymi się na rzeczy, profesorami którzy zęby zjedli w temacie, a nie tymi uganiającymi się za KASĄ jak pseudo eko. Kto Pani płaci za takie bajki? Jeśli zależałoby Pani Rusin na prawdzie zorganizowałaby dyskusję, rozmowę z leśnikami. Strach, że nie podoła Pani tematowi chyba paraliżuje. Lepiej cichaczem pisać swoje bzdury w necie i oburzać się, że atakowani (nie słusznie moim zdaniem) mają czelność się bronić.
  • ~r46
    (2017-04-01 18:12)
    Dla czego nie podacie baby ,która akurat na tym się nie zna do sądu.Jak długo będzie wam szkodziła swoimi wypowiedziami.
  • ~blu
    (2017-04-17 07:52)
    P.Kinga ma racje jednak blokowanie wpisów powoduje że nie pozna innego punktu widzenia, a jeśli chce się być komentatorem spraw na portalach trzeba przyjmować też niepochlebne opinie
  • ~sake
    (2017-04-17 19:34)
    pańcia po prostu chce zaistnieć .Tylko po co wybiera tematy o których nie ma zielonego pojęcia?
  • ~Rew
    (2017-06-21 23:32)
    Weźcie przestańcie z tą Rusin.Wystarczy Paulina. Poza tym nie wszyscy czytelnicy są w wieku gimnazjalnym...
  • ~Moni
    (2018-01-20 11:05)
    A dlaczego ujeżdżasz i męczysz konie ? Wypuść na wolność a nie katuj ich swoim ciężarem :)
  • ~ktos
    (2018-01-20 11:07)
    Rusin niech idzie do lasu na te ciepłe posadki i popracuje 8 a nawet więcej godzin z leśnikiem w lesie to przestanie bredzić !